On möödunud 10 päeva, kui me elame harjumatus rütmis. Enamasti viibime me kodudes ja kogu meie igapäevane tegevus on üks assortii tööst, õppimisest, pereelust, toetamisest, hoolimisest, väsimisest, lootusest, ootusest…..

Oleme tänulikud Teile kõigile, et töökorraldus on kiiresti muudetud, kõik töötajad on panustanud eriolukorra lahendamisse ja olnud kiired reageerima uues olukorras. Eelmine nädal näitas, kuivõrd (digi)tugevad ja tegusad on meie haridus- ja noorsootööga tegelevad asutused.

On suur rõõm kuulda positiivset tagasisidet toimiva kooli, lasteaia, huvikooli või noortekeskuse kohta. Kõik meie poole pöördunud on olnud murelikult toetavad ja koostööaltid.

Oleme tänulikud ka kõikidele lastevanematele, kes on leidnud võimaluse oma lapsed koju jätta ja tagavad distantsõppel olevatele lastele igakülgse toe ja mõistmise.

Ilmselgelt on selles suur osa ka asjaolul, et Pärnus viiruse levik on olnud sellises mahus nagu ta täna praegu. Hommikuse seisuga ei avastatud Pärnumaal ühtegi uut haigusjuhtu.

Oluline on asjaolu, et me kõik maksimaalselt püsime kodudes ja võimalikult vähe liigume väljaspool kodu. Üheskoos üksteist toetades ja ära kuulates me seda saavutame kindlasti.

Edastan ka lühidalt olulise info.

Linnavalitsus on pikendanud üldhariduskoolide, huvikoolide ja noortekeskuste distantsõpet kuni 13.04.2020.

Peatatakse lasteaias osalustasu tasumine, kui laps ei viibi perioodil 01-12.04.2020 lasteaias.

Lasteaiad on jätkuvalt avatud (küll vähendatud koossisudega), et tagada vanemate töötamine ja seda ka vajadusel 24/7. Esimene selline juhtum oli meil nädalavahetusel Paikuse Lasteaias.

Kui Teil on mingeidki tõrkeid või häid ideid, mida soovite teistega jagada, siis alati on kõik Teie pöördumised oodatud!

Hoidke end ja jääge terveks!

Päikest!

Ene Täht
haridusosakonna juhataja