20210218 134114

Eesti Vabariigi aastapäeva aktuste videod: 

22.-28. veebruar 2021 - vaheaeg.

Pärnu Ülejõe Põhikool kuulutab välja konkursi:

 • matemaatikaõpetaja ametikohale 2.-3. kooliastmes alates 22. veebruar 2021.

Tööleping sõlmitakse tähtajatult 1,0 ametikohaga, töötasu alates 1550 eurot kuus.
Kandideerimiseks esitada avaldus, elulookirjeldus ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad hiljemalt 22. jaanuar 2021 digitaalallkirjastatult e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Lisainfo telefonil 444 7180.

Registreerimine 1. klassi muusikakatsetele toimub 15. jaanuarist kuni 15. veebruarini 2021.

Registreerimisvorm.

Muusikakatsed toimuvad 17. ja 18. veebruaril kell 16:00-18:00 ruumis A305.
Ühe lapse kohta arvestame 5 minutit.
Palun valige üks aeg katsetele tulekuks.
Muusikakatsed koosnevad kolmest osast: ettevalmistatud lastelaul, rütmi koputamine või plaksutamine, erinevad hääleharjutused.
Muusikaklassi vastuvõetud õpilaste nimekiri selgub hiljemalt veebruari lõpuks.
Info telefonidel 444 7183 ja 444 7180.
Küsimuste korral pöörduda õppealajuhataja Sille Arusti poole (email: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., telefon: 444 7183)

sobrapaev

Koolipere soovib rahulikke jõule virtuaalkontserdiga!
Videos astuvad üles Pärnu Ülejõe Põhikooli õpilased. Õpilasi juhendasid õpetajad Anu Tilk, Reine Niin ja Aet Vill.
Lood on salvestatud Pärnu Ülejõe Põhikooli stuudios.
 
haidpuhi 

Terviseamet on koostanud soovitused koolidele seoses COVID-19 haiguse levimusega maailmas. 

Kõige olulisem on viiruse leviku tõkestamisel kiire infovahetus erinevate ametkondade vahel ning tasakaalustatud, tõenduspõhise info ja käitumisjuhiste jagamine elanikkonnale.

Tulenevalt epidemioloogilisest olukorrast maailmas, soovitab Terviseamet teavitada lastevanemaid, kes käisid puhkamas kõnealuse viiruse suurema levikuga paikades. Võimalusel soovitatakse neil viibida koos lastega 14 päeva kodus ja jälgida perekonna tervislikku seisundit.

Lapsevanematel, kelle laps ettevaatusabinõuna koju jääb, palume teavitada sellest õppeasutust. E-õppe vahendeid kasutades on võimalik korraldada sellel ajal individuaalõpet kodustes tingimustes.

Haridus- ja Teadusministeerium kutsub üles haridusasutuste juhte ja pidajaid jälgima olukorda oma asutuses ning tegutsema vastavalt olukorrale, järgides Terviseameti soovitusi. Kool hindab koos pidajaga, kas olukord asutuses vajab sekkumist ning tegutseb nende volituste piires, mille sätestab Põhikooli- ja Gümnaasiumiseaduse § 45.

Anname teada, et hetkel ei nõua olukord erakorralisi meetmeid haridusasutustes, kuid arvestades ka grippi haigestumise hooajalist tõusu, palume Teil pöörata olulist tähelepanu piisknakkuste ennetusmeetmetele.
Kõige värskema info viiruse leviku ja selle tõkestamise kohta leiab Terviseameti kodulehelt

Haridus- ja Teadusministeerium jälgib olukorda ja vastavalt vajadusele edastame täiendavat infot. Kutsume haridusrahvast ja kõiki teisi üles säilitama rahulikku meelt ning tegutsema läbimõeldult ja värskele ametlikule teabele tuginedes.

Küsimuste korral pöörduge palun See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Soovitustega saate tutvuda siin

Lugupidamisega
Haridus- ja Teadusministeerium

vaiksoo
5. jaanuaril 2020 külastas kolmandate klasside õpilasi lastekirjanik Jaanus Vaiksoo.
Kirjanik jutustas õpilastele "Aabitsa" saamisloost, luges ette põnevamaid luuletusi oma raamatutest ning vastas küsimustele.
Kohtumine lõppes 3.a klassi esinemisega. Õpilased esitasid Jaanus Vaiksoo loodud lühiooperi " Onu Heino jõulupuudel", millele lõid koos muusikaõpetaja Anu Tilgaga muusika.

Vaata pilte!

Õpilasfirmade aastalaadal Rocca al Mare kaubanduskeskuses 08.02.2020 osalesid 7.c klassi minifirmad MF Kristall, MF Laaneke, MF Magus pop, MF Mustast valgeks, MF Neljakordne ja MF Särav ning 7.e klassist MF Šokoloko. 
Valik õpilaste arvamusi: 
 • laat oli tore;
 • oli põnev uusi inimesi näha; 
 • meeldis, et oli suurem müügibox;
 • palju sebimist oli, aga kannatas ära; 
 • õppisin paremini müüma; 
 • kohtunikud olid väga toetavad ja andsid nõu mida paremini teha.  
Kes müüs rohkem, kes vähem, kellele meeldis rohkem, kellele vähem, aga uusi kogemusi said kõik osalejad.
Õpilasi juhendas Kristi Suppi
 
 

Koolitused 2019. aasta sügisel 1. klassi minevate laste vanematele

» 28. veebruaril Pärnu linnavalitsuses (Suur-Sepa 16, III korruse saalis nr 346)
» 4. märtsil Paikuse Põhikoolis (Paide mnt 19)
» 5. märtsil Audru Koolis (Lihula mnt 10)
» 7. märtsil Tõstamaa Keskkoolis (Kalli mnt 13)
Koolituste algus kell 17.30

Kuidas siseneda ARNO süsteemi ja milliseid toiminguid süsteemis teha? Kuidas haridussüsteem ARNO lapstele koolikohad määrab? Kuidas teha taotlus kooli vastuvõtuks või koolikoha muutmiseks? Kuidas taotleda ARNOs koolimineva lapse toetust? Kuidas toimida siis kui laps läheb varem kooli? Millised on ARNO võimalused huvikoolidesse ja pikapäevarühma registreerimisel? 

Neile ja paljudele teistele küsimustele anname vastused koolitusel, kuhu ootame 2019. aasta sügisel 1. klassi minevate laste vanemaid.

Pärnu linnavalitsus
Haridusosakond
haridusnõunik
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel: 444 8254

Lisainfo (DOC fail)

 

Pärnu Ülejõe Põhikool  kuulutab välja konkursi järgmistele ametikohtadele:
•    EESTI KEELE JA KIRJANDUSE ÕPETAJA
•    BIOLOOGIAÕPETAJA
•    MATEMAATIKAÕPETAJA
•    TEHNOLOOGIAÕPETUSE ÕPETAJA KÄSITÖÖ SUUNAGA (kaasaegse tehnoloogia kasutamise oskusega)

Tööle asumine 1. septembrist 2019. Täistööaeg, õpetaja töötasu alates 1440 eurost.

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata  15. maiks 2019 aadressil:
Pärnu Ülejõe Põhikool  Tallinna mnt 40a  80010 Pärnu
või digitaalallkirjastatult e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..   
Info: 444 7185, 444 7183

Muusikakatsed toimuvad 19. ja 20. veebruaril 2020 kell 16:00-18:30 ruumis A305. Ühe lapse kohta arvestame 5 minutit.

Registreerimine toimub 15. jaanuarist kuni 15. veebruarini 2020. Registreerimisvorm.

Muusikakatsed koosnevad kolmest osast: ettevalmistatud lastelaul, rütmi koputamine või plaksutamine, erinevad hääleharjutused.

Muusikaklassi vastuvõetud õpilaste nimekiri selgub hiljemalt 27. veebruariks. Info telefonidel 444 7183 ja 444 7180.

Küsimuste või probleemide korral pöörduda õppealajuhataja Sille Arusti poole (email See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,  tel 444 7183)

 

 

Hea koolipere! Olete kõik oodatud osalema! 

sõbrapäeva plakat

Hans

Meie kooli kunagine legendaarne füüsikaõpetaja Hans Soll pälvis presidendilt Valgetähe V klassi teenetemärgi panuse eest kalavaru kaitsmisse Pärnu jõgikonnas. Suured ja soojad õnnesoovid õp Hans Soll kogu koolipere poolt!

Foto: Urmas Luik

 P1130942vEESTI 100 5

Hea lapsevanem!

Kaugel ei ole aeg, kus Pärnu linnavalitsus hakkab määrama ARNO programmis I klassi minevatele lastele elukohajärgseid koole. Pärnu linnas määratakse elukohajärgne kool lapsele rahvastikuregistri andmete alusel automaatselt, seega ei pea lapsevanem kooli registreerimiseks avaldust esitama. Aluseks võetakse lapse elukohaandmed 10. märtsi seisuga ning kooli kaugus lapse elukohast. Kooli määramisel lähtub programm ARNO koolitee pikkusest ja koolihoonete mahutavusest. ARNO läheneb asjale paindlikult ja paigutab kooli täpselt nii palju lapsi, kui on õppekohti ning määrab lapsele elukohalähedase kooli. Kui kooli läheduses elab rohkem lapsi, kui seal on õppekohti, valib arvutisüsteem välja läheduselt järgmise kooli. Õpilaste rohkusel elukohajärgsesse kooli arvestatakse ka rahvastikuregistri sissekande aega.

Pärnu linnas on elukohajärgseteks koolideks:

Lisaks on võimalik avaldada soovi õppima asumiseks Pärnu erakoolide I klassidesse, pöördudes selleks otse Pärnu Waldorfkooli või Pärnu Vabakooli poole. Ülelinnaliselt võetakse vastu ka Tammsaare Kooli (vene õppekeel ja varajane keelekümblus), Pärnu Toimetulekukooli (erituge vajavad õpilased) ja Pärnu Raeküla Kooli spordiklassi ja Ülejõe Põhikooli muusiklassi. Ülelinnaliste koolide I klasside kohta info saamiseks palume pöörduda otse nimetatud koolide poole.

Lapsele määratud elukohajärgne põhikool avaldatakse 20. märtsil elektroonilise programmi ARNO kaudu. Kui määratud elukohajärgne kool on lapsele sobiv, siis kinnitab vanem koolivaliku ARNO-s ning saab seejärel vajalikud dokumendid lapsele määratud kooli edastada. Pärast vanema kinnitust hakkavad koolid lapsi koolinimekirjadesse kinnitama. Juhul kui koolivalik ei ole vanemale sobiv on võimalik teha kuni 10. aprillini ARNOs taotlus kooli muutmiseks. Taotlused vaatab läbi linnavalitsuse komisjon.

Kuidas siseneda ARNO süsteemi ja milliseid toiminguid süsteemis teha? Kuidas haridussüsteem ARNO lastele koolikohad määrab? Kuidas kinnitada koolikoht või teha taotlus koolikoha muutmiseks? Kuidas taotleda ARNOs koolimineva lapse toetust? Kuidas toimida siis kui laps läheb varem kooli? …..

Neile ja paljudele teistele küsimustele anname vastused I klassi minevate lapsevanemate koolitusel, kuhu ootame 2018 aasta sügisel I klassi minevate laste vanemaid.

Koolitus 2018/2019 õppeaastal I klassi mineva lapse vanematele:

 1. veebruaril kell 17:00 Paikuse Põhikooli algklasside maja väikeses saalis
 2. veebruaril kell 17:00 Audru Koolis
 3. veebruaril kell 17:00 Pärnu Linnavalitsuse III korruse saalis nr 346
 4. veebruaril kell 17:00 Tõstamaa Keskkoolis

Lisainfot koolide määramise kohta leiate linna kodulehelt.

http://www.parnu.ee/index.php/linnakodanikule/haridus/uldharidus/kooli-vastuvott

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Katrin Markii

Evelin Tormilind

Lisainfo esitlusena (PDF)

2017/2018 õppeaasta 1. muusikaklass

Kallid õpilased, õpetajad, lapsevanemad!

23. veebruaril tähistame Pärnus ühiselt Eesti Vabariigi iseseisvuspäeva, 99. aastapäeva. Oleme uhked oma kodumaa üle, rõõmustame koos ja oleme üksteisele toeks! 
Koolis on aktused. Pärast seda, kell 13:00, koguneme Alevi kalmistu juurde, et osaleda kõik koos rongkäigul. 

Rongkäigule ootame kõiki meie kooli õpetajaid, õpilasi ja nende vanemaid. Kellel kodus väike Eesti lipuke, võib selle rongkäigule kaasa võtta. Peale rongkäiku, kell 14:00, loetakse Rüütli platsil ette manifest. Kell 15:00 järgneb  Sütevaka Humanitaargümnaasiumis tasuta kontsert (esineb Marten Kuningas).

Registreerimine toimub 15. jaanuarist kuni 15. veebruarini.

Muusikakatsed toimuvad 20. ja 21. veebruaril kell 16:00-18:30 ruumis A305. Ühe lapse kohta arvestame 5 minutit.

Registreerimisvorm asub aadressil http://lingid.ee/muusikakatsed2017

Muusikakatsed koosnevad kolmest osast: ettevalmistatud lastelaul, rütmi koputamine või plaksutamine, erinevad hääleharjutused.

Muusikaklassi vastuvõetud õpilaste nimekiri avaldatakse kooli kodulehel hiljemalt 27. veebruaril.

Küsimuste või probleemide korral pöörduda õppealajuhataja Sille Arusti poole (email See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,  tel 444 7183)

Targalt internetis - http://www.targaltinternetis.ee/

Internetiturvalisuse päeva tähistavad koolid ja lasteaiad üle Eesti, vaata siit eraldi aknas!
Kaardil oleval kooli lipikul klõpsates näeb, mida sel päeval (või nädalal) koolis tehakse selle tähistamiseks.

 

2016/17. õppeaasta esimese muusikaklassi nimekiri

 1. Arumäe, Carmen
 2. Aur, Aurelia
 3. Berggrünfeld, Raimo
 4. Bramble, Annalisa
 5. Danilenko, Rigon
 6. Eljas, Nora
 7. Ints, Kriti Loree
 8. Isand, Ursula
 9. Kalm, Iris
 10. Kasesalu, Angelika
 11. Kurvits, Mirtel
 12. Laasmäe, Loviise Maria
 13. Lindma, Krisell
 14. Linnamäe, Ronja
 15. Lõokene, Stella Janell
 16. Nõlvak, Lisanna
 17. Paalberg, Marten-Chris
 18. Paugus, Axel Erich
 19. Pärn, Erik
 20. Pärnaste, Maribel
 21. Pärtelson, Albert
 22. Remmelgas, Liisa
 23. Rudissaar, Jörgen
 24. Sõõrd, Liselle
 25. Tsulkova, Darina
 26. Unger, Getter

HUVITEGEVUSE TÖÖKAVA 2015/16

Kuupäev

Tegevus

10.09.

Lasteteater Lepatriinu külas

21.09.-09.10.

Loodusmatkad Soomaa Kuuraniidu ürgmetsa õpperajal

08.09.

Euroopa Spordinädal. Teatejooks 2.-9. klassid

17.09.

Ülelinnaline pendelteatejooks

23.09.

Ülelinnaline murdmaajooks Niidupargis

24.09.

Elamusmängud Raekülas

28.09.

Mihklipäeva laat

23.-25.09.

Sügisandide näitus algklasside koridorides

01.10.

Ülelinnaline orienteerumine Rannapargis

01.-02.10.

Liiklustund I klassidele

05.10.

Õpetajate päev. 1. tund - kontsert, klassidevaheline jalgpall 4.-6. kl ja 7.-9. kl

14.10.

Planetaarium külas

26.10.

Jana Trink Erakool muusikaliga külas

30.10-04.11

Ekskursioon loomaaeda (2.-3. klassid)

02.11.

Hingedepäev. Õrreke meisterdamas

09.11.

ÕE koolitus (Eesti Õpilasesinduse Liit)

20.11 ja 23.11.

Planetaarium külas

19.11.

Kooli 57. sünnipäev

26.11.

Sandikarneval

30.11 ja 01.12.

Advendihommikud algklassidele, põhikoolile

10.12.

Ülelinnaline võimlemispäev

11.12.

Jõululaat

 16.12.

Jõulukontsert Eliisabeti kirikus

17.12.

Jõulusalong (9.klasside poolt organiseeritud)

 22.12.  Jõulupidu kooli töötajatele

Lasteteater Lepatriinu etendus 1. märtsil

kell 9:00 I-II klassid

kell 9:40 III-IV klassid

 

 

MENÜÜ 29.02.-04.03.2016

Esmaspäev, 29. veebruar       Keedetud tatar, guljašš, kapsa-värske kurgi-rohelise sibula salat, leib, sai, morss

Teisipäev, 1. märts                  Kartuli-makaronisupp,  leib, sai, mannapuder, kompott kuivatatud puuviljadest, apelsin

Kolmapäev, 2. märts              Kartulipüree, paneeritud kalafilee, kaste, peedi-küüslaugusalat, leib, sai, , morss

Neljapäev, 3. märts                 Kodune seljanka, hapukoor, leib, sai, piimakissell keedisega, õun

Reede, 4. märts                      Kartul, praesardell, kaste, hautatud hapukapsas, leib, sai, mahlajook

Hommikupuder

E. Neljaviljahelbe puder

T. Kaerahelbepuder

K. Mannapuder

N. Viieviljahelbe puder

R. Riisipuder

Lisaeine

E. Kartul, kanapihv, kaste, leib, piim

T. Ühepajatoit, v/s juustuga, morss

K. Makaronid, kotlet, kaste, leib, mahlajook

N. Omlett juustuga, v/l singiga, morss

 

 • Koolisööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri.
 • 1.-5. klassi õpilastele kaks korda nädalas lisapuu- või juurvili EL poolt.
 • Toitlustamise nõuetest loe siit!

Teisipäeval, 23. veebruaril

Koolis

 • kell 09:10 1.-3. klasside aktus aulas
 • kell 10:05 4.-6 klasside aktus aulas
 • kell 11:15 7.-9. klasside aktus aulas
 • Koolipäev lõpeb kell 12:00

Ev 98Linnas

 • Kogunemine alevi kalmistule ~12:45
 • Kell 13:00-13:15 toimub tseremoonia Alevi kalmistul,  jälgime rongkäigu rivis olles.
 • Kell 13:15 hakkab rongkäik liikuma ja suundub Rüütli platsile, kus toimub Manifesti ettelugemine ja aastapäevakõne (umbes 14:30-ni)
 • kell 15:00 saab Vabaduse pargis sõdurisuppi süüa
 • kell 15:30 Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium Salongiõhtu: Rein Rannap ja Kristjan Kannukene 
 • kell 17:00 Pärnu Muuseumi esine plats Rahvapidu TULJAK
 • kell 19:00 Pärnu Noorte Vabaajakeskus Steps to Synapse kontsert

Toimub 22.02-11.03.2016.

Kooli kunstiklassis avatud näitus on väljavõte viimasel ajal valminud vaikelu kompositsioonidest. Realistliku kompositsiooni kujutamise kõrval on näha ka igaühe isiklik fantaasia, mida jagus töö taustale. Tehnika valik oli osaliselt vaba, akvarell oli ette antud. Esialgu on eksponeeritud seitsmendike tööd, hiljem lisanduvad kaheksandike omad.

Toimub 22.02-11.03.2016.

9. klassides osutus kiletrükkimine ootamatult populaarseks. Lühikese tutvustuse teemasse leiab interneti vahendusel igaüks, seepärast ei hakka sellel täpsemalt peatuma. Tehnika sobib pea igale vanusele. Tulemus on alati põnev ja ootamatu! Tähtis on, et värv oleks piisavalt intensiivne ja vedel. Sel juhul sobib kõige paremini akvarell. Näitus on avatud kooli söögisaalis.

RIVIMALE Ülejõe põhikoolis 22. veebruaril

rivimale2
2016. a on Eestis maleaasta, sest Pärnus õppinud ja kasvanud kuulsa maletaja Paul Kerese sünnist  möödus 7. jaanuaril 100 aastat. 
Maleaasta tähistamiseks toimus esmaspäeval, 22. veebruaril RIVIMALE (simultaan). Õpilaste vastu mängisid direktor Margus Veri (pildil) ja maleõpetaja Jaak Känd.
 

MENÜÜ 22.-26.02.2016

Esmaspäev, 22. veebruar        Kanarisoto, leib, sai, morss,   värske kapsa-porgandi-õunasalat

Teisipäev, 23. veebruar          Frikadellisupp, leib, sai,  saiavorm piimaga, mandariin

Kolmapäev, 24. veebruar       EV sünnipäev! Toitlustamist ei toimu

Neljapäev, 25. veebruar         Kalasupp munaga, leib, sai, pirn, „Nopri talu“ kohupiimakeem šokolaaditükkidega,

Reede, 26. veebruar               Kartul, värske kapsa-hakklihahautis, leib, sai,  morss, tomativiil, saiake

Hommikupuder

E. Riisihelbepuder

T. Kaheksaviljahelbe puder

K. -

N. Kaerahelbepuder

R. Seitsmeviljahelbe puder

Lisaeine

E. Täidetud pannkook, leib, piim

T. Küpsis (pakina eelmine päev)

N. Mulgipuder, mahlajook, leib

Toimub 08.-26.02.2016.

7. klassides valmisid eelmisel nädalal eksliibrised. Tööd on eksponeeritud raamatukokku sobivalt - raamatutes. Näitusele pääsenud õpilane pidi oma eksliibrise esitama lemmikraamatusse kleebituna.

Mis asi on eksliibris?

Sõna ise tuleb ladina keelest (ex libris - raamatute seast), raamatuviit, raamatu sisekaanele kleebitav pisigraafiline omandusmärk, harilikult raamatu omaniku nime või nimetähtede ning mingi piltkompositsiooniga. /ÕS 2006/

Seitsmendikud suutsid eksliibristes hästi tabada: 1) oma nägu, 2) oma meelsust. Sellepärast need tulidki erinevad. Nautimist!

Toimub 08.-12.02.2016.

Kunstiringide õpilased üllatavad sõbranädalal kooliperet näitusega sõprusest. Raamatukogus avatud näitusele on koondatud jaanuaris valminud pildid ja sõbrapäeva kaardid. Viimane võimalus häid ideid ammutada enne, kui sõbrapäev käes. Head lähenevat sõbrapäeva kõigile!

Jaanuarikuu viimasel reedel toimus Pärnu-Jaagupis IV talvine tantsupidu "Põlvkondade lumised jäljed". Meie koolist võtsid algklasside õpilased peost aktiivselt osa. Lisaks õpilastele olid peol nii lapsevanemad kui klassijuhatajad. Esinema oli kutsutud Pärnu Tammsaare Kooli rahvatantsurühm Koletsko, kes esitas vene rahvatantse.

Pidu algas rongkäiguga. Järgnes tantsimine kooli staadionil. Esitati ühiselt folkloorseid tantse, mida eelnevalt rahvatantsutundides selgeks õpitud. Platsil võis tantsimas leida lasteaia lapsi, kooliõpilasi, naisrühma liikmeid ja memmesid, kes samuti käivad tantsutrennis. Tantsuõpetaja ja peo korraldaja Tiina Saar jäi osavõtjatega väga rahule, kiitis kõiki ja tänas osalejaid šokolaadi ja tänukirjaga.

Suur tänu kõikidele osalejatele, vastutulelikele klassijuhatajatele ning tublidele vanematele!

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!
Veebruarikuu lisatoidu eest palun tasuda hiljemalt 27. jaanuariks 2016!
Lisatoidu hind 0.90 € päevas, terve veebruari kogusumma 13.50 €.
(veebruaris on täiskuus 15 toidupäeva - reedeti ei toimu lisatoitlustamist seoses huvi puudumisega)

Ülekande rekvisiidid:
• a/a EE561010902001629002
• viitenumber 750003027
• makse saaja Pärnu Linnavalitsus
• selgitusse kindlasti õpilase nimi ja klass ning millistel päevadel sööb.

Palun pöörata tähelepanu alljärgnevale:
1. Toiduraha tasuda õigeaegselt, mitte veebruaris endale sobival ajal, ei ole võimalik arvestada laste söömist.
2. Ühe päeva hind on 0.90 €, teie poolt makstav summa peab jaguma 0.90- ga.
3. Selgitusse kindlasti päevad millal laps sööb, sellised selgitused näiteks: „viie päeva eest“ või „e-n iga nädal välja arvatud kaks korda“, ei ole kahjuks arusaadavad.


Lugupidamisega ja ilusate soovidega toitlustusjuht Helena Aia

Registreerimine 1. klassi muusikakatsetele

Registreerimine toimub 15. jaanuarist kuni 15. veebruarini.

Muusikakatsed toimuvad 16. ja 17. veebruaril kell 16:00-18:30 ruumis A305. Ühe lapse kohta arvestame 5 minutit.

Registreerimisvorm asub aadressil http://goo.gl/forms/2f78OiVXP1.

Muusikakatsed koosnevad kolmest osast: ettevalmistatud lastelaul, rütmi koputamine või plaksutamine, erinevad hääleharjutused.

Muusikaklassi vastu võetud õpilaste nimekiri avaldatakse kooli kodulehel hiljemalt 26. veebruaril.

Küsimuste või probleemide korral pöörduda õppealajuhataja Sille Arusti poole (email See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.,  tel 444 7183)

 

Toimub 02.-09.02.2016 või kauem.

5.b ja 5.c klassi õpilased ristasid paberil enda ja sõbra lemmikloomad. Nii saadi kokku täiesti uus ja ulmeline tegelane, kelle sarnast pole varem nähtud! Loovamad ja nutikamad lahendused on kõigile vaatamiseks näitusele koondatud õpilaste koduklassis - vastavalt nende õpetajate (Joel Pulk ja Marge Kanniste) klassiruumides. Kaasaegse näituse juurde kuuluv interaktiivsus on seekord esitatud mõistatusena. Mõistatuse lahendajate vahel loositakse vastlapäeval välja ka auhind. Seepärast, ole kiire - leia klassid üles, loe läbi juuresolev ülesanne ja asu nuputama!

Toimub 15.-26.02.2016

8.b klassi õpilastel valmisid veebruaris abstraktsed kompositsioonid, mis on raamatukogus avatud näitusel esitatud kollaažidena. Alustasid nad aga abstraktsest akvarellimaalist "Meeleolukas õhk". Edasi harjutati täpsust hariliku pliiatsi ja joonlaua kaasabil. Lõpptulemuseni jõuti alles teema 4. tunnis.

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!
Veebruarikuu lisatoidu eest palun tasuda hiljemalt 27. veebruariks 2016!
Lisatoidu hind 0.90 € päevas, terve märtsi kogusumma 13.50 €.
(märtsis on 15 toidupäeva)

Ülekande rekvisiidid:
• a/a EE561010902001629002
• viitenumber 750003027
• makse saaja Pärnu Linnavalitsus
• selgitusse kindlasti õpilase nimi ja klass ning millistel päevadel sööb.

Palun pöörata tähelepanu alljärgnevale:
1. Toiduraha tasuda õigeaegselt, mitte veebruaris endale sobival ajal, ei ole võimalik arvestada laste söömist.
2. Ühe päeva hind on 0.90 €, teie poolt makstav summa peab jaguma 0.90- ga.
3. Selgitusse kindlasti päevad millal laps sööb, sellised selgitused näiteks: „viie päeva eest“ või „e-n iga nädal välja arvatud kaks korda“, ei ole kahjuks arusaadavad.

MENÜÜ 15.-19.02.2016

Esmaspäev, 15. veebruar        Makaron, hakklihakaste köögiviljadega, leib, sai, hapukurgi-kapsa-porgandisalat, Nopri talu joogijogurt

Teisipäev, 16. veebruar          Kalaseljanka, hapukoor, leib, sai, riisipuder marjakisselliga, õun

Kolmapäev, 17. veebruar       Kartul, kanapihv, koorekaste, leib, sai,  porgandi-ananassisalat, morss

Neljapäev, 18. veebruar         Värske kapsasupp, hapukoor, leib, sai, kamavaht keedisega, pirn

Reede, 19. veebruar               Azuu loomalihast, leib, sai, mahlajook, peedi-õunasalat

Hommikupuder

E. Viieviljahelbe puder

T. Mannapuder

K. Neljaviljahelbe puder

N. Riisipuder

R. Kaerahelbepuder

Lisaeine

E. Riisipuder keedisega, piim, v/l vorsti ja kurgiga

T. Kartul, värskekapsa-hakklihahautis, morss, leib

K. Viinerisupp makaronidega, v/s juustuga, leib, piim

N. Kartulipüree, lihapallikaste, leib, mahlajook

MENÜÜ 8.-12.02.2016

Esmaspäev, 8. veebruar         Sõmer riis, sealihakaste, leib, sai, kapsa-ananassisalat, morss

Teisipäev, 9. veebruar           Hernesupp suitsulihaga, leib, sai, vastlakukkel, tee, apelsinilõik

Kolmapäev, 10. veebruar       Kartul, kalaburger, külm kaste, leib, sai, hiina kapsasalat, morss

Neljapäev, 11. veebruar         Värskekapsaborš, hapukoor, leib, sai, õun, leivavaht õunte ja vahukoorega

Reede, 12. veebruar               Hakklihapada õuntega, tomat, leib, sai, mahl kontsentraadist, jäätis

Hommikupuder:

E.: Seitsmevilja puder

T. Mannapuder

K. Kaerahelbepuder

N. Riisihelbepuder

R. Kaheksaviljahelbe puder

Lisaeine:

E. Kartul, kanapihv, kaste, leib, morss

T. Naturaalne omlett, leib, v/s juustuga, morss

K. Hakkliha kiirsupp, v/l suitsuvorsti ja kurgiga, piim

N. Makaron, kanakaste, leib, mahlajook

 

 • Koolisööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri.
 • 1.-5. klassi õpilastele kaks korda nädalas lisapuu- või juurvili EL poolt.
 • Toitlustamise nõuetest loe siit!