Üldtööplaan 2019/20. õppeaasta

PDF-failina

Kuupäev

Ürituse nimi

Osalejad

Lisainfo, korraldajad vm

01.09.2019

Avaaktus 1. ja 9. klassidele

1. ja 9. klasside
õpetajad ja õpilased

Margus Veri, Sille Arust, Helena Ploompuu,
Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

02.09.2019

Avaaktus 2.- 8. klassidele

2.- 8. klasside õpilased ja kooli personal

Margus Veri, Sille Arust, Helena Ploompuu,
Aet Vill, Reine Niin ja Anu Tilk

10.09.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

10.09.2019

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

11.09.2019

Linna muusikaõpetuse ainesektsiooni koosolek

linna- ja maakonna muusikaõpetajad

Aet Vill

13.09.2019

7.-9. klasside ÕE valimised

ÕE, liikmed, huvijuht

ÕE, Helena Ploompuu

16.09.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

17.09.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

17.09.2019

Algklasside aineühenduse koosolek linnas

õpetajad

Marianne Tekkel

17.09.2019

Pärnu emakeeleõpetajate aineühenduse koosolek

õpetajad

Diana Kiilu

18.09.2019

ÕE tutvumisõhtu

ÕE, liikmed, huvijuht

Helena Ploompuu

18.09.2019

Euroopa spordinädala üritused

2.-5. klass

Ene Viigimäe

20.09.2019

Ülelinnaline murdmaajooks

3.-9. klass

Ene Viigimäe

23.09.2019

Sügise sünnipäeva tähistamine

1. klassid

Helena Ploompuu, ÕE

23.09.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

23.09.2019

Maailmakoristuspäev; teadvustame prügiga seonduvat

õpilased, iga õpetaja oma ainetunnis

Eda Eesmaa

24.09.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

24.09.2019

Loodusõpetuse tasemetöö 7. klassidele

7. klasside õpilased

Taimi Dreier, Merike Palginõmm

24.09.2019

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

25.09.2019

Maanteeameti koolitus "Georg" ja "Kaspar" 9. klassidele

9. klassi õpilased

Sille Arust

25.09.2019

Ülelinnaline pendelteatejooks

3.-9. klass

Ene Viigimäe

26.09.2019

Laulupeo tänuõhtu

kooride dirigendid

Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus, Aet Vill

26.09.2019

Euroopa spordinädala üritused

6.-9. klass

Ene Viigimäe

27.09.2019

Mihklilaat

koolipere

ÕE, Helena Ploompuu

30.09.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

30.09.2019

Ülelinnaline info otsimise võistlus 1.-3. klass

3. klassi õpilased

Eliana Prangli

30.09.2019

Nutiorienteerumine

1.-3. kl, 4.-6. kl, 7.-9. kl (3-liikmelised võistkonnad)

Taimi Dreier

01.10.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

01.10.2019

Loodusõpetuse tasemetöö 4. klassidele 

4. klasside õpilased

Taimi Dreier ja 4. klasside õpetajad

01.10.2019

Kohtumine Anne Kõrgega

õpetajad

Krista Karu

01.10.2019

Muusikapäev - kontsert aulas

koolipere

Helena Ploompuu, muusikaõpetajad

01.10.2019

Kunstiprojektis "Sketchbook", Eesti 100 raames. Sügis 2019-kevad 2020.

õpilased, juhendajad

Maret Hansalu

01.10.2019

Gulliveri teatrimäng

5.-9. klass

Diana Kiilu

01.10.2019

Ülelinnaline jalgpall P

8.-9. klass

Veiko Vetik

02.10.2019

Markku Aarnio loeng turvalisusest (soome keeles)

9. klassid

Soome Selts, Agnes Tambet

03.10.2019

Maakondlik orienteerumine

4.-9. klass

Ene Viigimäe

04.10.2019

Õpetajate päev

kogu kool

Helena Ploompuu, 9. klassid

05.10.2019

ELi programmeerimisnädal Europe Code Week 5.–20.10.2019

õpilased, õpetajad

Taimi Dreier

07.10.2019

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

07.10.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

08.10.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

08.10.2019

Silver Sepp fantaasiapillidega

algklassid (2. tund), al 4. klassist (3. tund)

Helena Ploompuu, Eesti kontsert (paluks ette registreerida)

08.10.2019

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

09.10.2019

Lastevanemate üldkoosolek

lapsevanemad ja õpetajad

Margus Veri

10.10.2019

Muusikaõpetajate sügispäevad 10.-11.10

vabariigi erinevad muusikaõpetajad

Eesti Muusikaõpetajate Liit, Maimu Muttik, Anu Tilk

10.10.2019

Teadusainete ühenduse ühine kohvikute päeva külastus. 7.-11.10.2019

õpetajad

Kairi Suvorov

12.10.2019

Folgikrõmps

ansamblid

MTÜ ModeRato, Reine Niin

14.10.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

14.10.2019

Lauluvõistluse "Sügisulg" registreerimise tähtaeg

solistid ja juhendajad

Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

15.10.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

15.10.2019

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

15.10.2019

Klassidevaheline rahvastepall

3.-4. klass

Ene Viigimäe

16.10.2019

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

16.10.2019

Ülelinnaline kunstikonkurss 16.-17.10 2019

1. - 4. klassi õpilased

Vilve Noppel, Marianne Tekkel

17.10.2019

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

18.10.2019

Lepatriinu lasteteatri etendus "Näed, see seal"

algklassid

Helena Ploompuu

28.10.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

29.10.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

30.10.2019

Maakondlik 3x3 korvpall T, P

4.-7. klass

Veiko Vetik

31.10.2019

Briti nädala üritused "Victoria and Albert 200"

7.- 8. klassid

Kai Kõks, Sindi Gümnaasiumis

01.11.2019

Sisekontroll: Uute õpetajate tundide külastamine
(november, detsember)

uued õpetajad

Sille Arust

01.11.2019

Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" eelvoorud 1.-3.11.2018

solistid ja juhendajad

Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

01.11.2019

Draamakonkurss

5.-8. klass

Marge Kanniste

01.11.2019

Raba5 projekt novembri jooksul

4.-9. klass

Ene Viigimäe

01.11.2019

Ülelinnaline rahvastepall T

5. klass

Kristin Raudberg

01.11.2019

Maakondlik sulgpall

1.-9. klass

Ene Viigimäe

01.11.2019

Teadusbuss tuleb külla

õpilased

Teadusbuss, Raido Koppel

01.11.2019

Geoloogia õppepäev

7.-9. kl õpilased

Daisy Kärner

01.11.2019

Vabariiklik koolinoorte mälumängu piirkonnavoor

5.-9. kl õpilased

Karin Känd

01.11.2019

Informaatikavõistlus Kobras (novembris)

6.-9. klassi soovijad õpilased

Taimi Dreier

01.11.2019

Jäätmetekke vähendamise nädal; online-viktoriin

7.-9. kl õpilased

Merike Palginõmm

04.11.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

04.11.2019

Ülelinnaline rahvastepall P

5. klass

Veiko Vetik

04.11.2019

Virpi Koivistoinen loeng mürast ja viipekeelest (soome keeles)

9. klassid

Soome Selts, Agnes Tambet

05.11.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

07.11.2019

Mardipäeva traditsioonid

algklassid

ÕE, Helena Ploompuu

09.11.2019

Kunstikonkurss 5.-9.klass

õpilased, juhendajad

Maret Hansalu

09.11.2019

Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

7.-8. kl õpilased

linna aineühendus, aineõpetajad, Merike Palginõmm

11.11.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

12.11.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

19.11.2019

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

12.11.2019

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

12.11.2019

Inglise keele võistlus Spelling Bee

5. klassid

Kai Kõks

13.11.2019

Ülelinnaline rahvastepall P

3. klass

Veiko Vetik

18.11.2019

Kooli sünnipäeva aktused

koolipere

Helena Ploompuu ja muusikaõpetajad

17.11.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

18.11.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

19.11.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

20.11.2019

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

20.11.2019

Ülelinnaline rahvastepall T

3. klass

Kristin Raudberg

21.11.2019

XI üleriigilised õppealajuhatajate koostööpäevad (21.-22.11)

Sille Arust

Sille Arust

21.11.2019

Konverents "Lahe koolipäev"

7 ÕE liiget ja huvijuht

Helena Ploompuu, Lahe Koolipäev meeskond

22.11.2019

Mardipäevalaat

kogu koolipere

ÕE, Helena Ploompuu

22.11.2019

Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" vanema astme finaalkontsert Pärnu Kontserdimajas

edasipääsenud solistid ja juhendajad

Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

24.11.2019

Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" noorema astme finaalkontsert Endla teatris

edasipääsenud solistid ja juhendajad

Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

25.11.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

26.11.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

26.11.2019

Inglise keele võistlus Spelllig Bee

6.klassid

Kai Kõks

28.11.2019

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

28.11.2019

Ülelinnaline 3.klasside Nuputa võistlus

igast 3-st üks kolmeliikmeline võistkond Mai põhikooli

Marianne Tekkel, Eliana Prangli, Kaisa Kütt,Kristel Kasearu

29.11.2019

I trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00

aineõpetajad

Sille Arust

01.12.2019

Klassidevaheline saalihoki

6.-9. klass

Ene Viigimäe

01.12.2019

Klassidevaheline pallilahing

3. klass

Ene Viigimäe

01.12.2019

Bioloogia olümpiaadi koolivoor

7.-9. kl õpilased

Eelika Lüll

01.12.2019

Maakondlik avatud füüsika võistkondlik viktoriin

8.-9. kl õpilased

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.; Raido Koppel

01.12.2019

Nikolause pidu saksa keele õppijatele

6. klassid

Epp Suigusaar Sütevakas, Ave Ermus

02.12.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

02.12.2019

Koidulauliku valgel

5.-9. klass

Elsbet Vaigur

02.12.2019

Advendihommik

kogu kool

Helena Ploompuu

02.12.2019

I trimestri aruanded kell 16.00

aineõpetajad

Sille Arust

03.12.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

04.12.2019

ÕN: I trimestri lõpetamine kell 14.10

ÕN liikmed

Margus Veri, Sille Arust

04.12.2019

I trimestri lõpu kogunemised

koolipere

Margus Veri, Sille Arust

05.12.2019

Õppereis Helsingisse

7.-9. kl õpilased

Agnes Tambet, Diana Kiilu, Eelika Lüll

06.12.2019

Nigula päeva reis Tallinnasse

inglise keele õpetajad

Kai Kõks

09.12.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

09.12.2019

Ülelinnaline võimlemine

3.-5. klass

Karin Juga

09.12.2019

Rahvusvaheline arvutihariduse nädal 9.-15.12. https://csedweek.org/

õpilased, õpetajad

Taimi Dreier

09.12.2019

Sibeliuse loengud soome keele tundides

6.-9. klassid

Agnes Tambet

10.12.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

10.12.2019

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

17.12.2019

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

12.12.2019

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

13.12.2019

Advendilaat

kogu koolipere

ÕE, Helena Ploompuu

16.12.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

17.12.2019

Jõulukontsert Eliisabetis, kell 18.00

koolipere

Aet Vill

18.12.2019

VAT Teatri etendus "#kaotamindära" Tallinnas

7.-8. klass

Diana Kiilu

19.12.2019

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

20.12.2019

Kooli jõulukontserdid

kõik kooliastmed

muusikaõpetajad, Helena Ploompuu

20.12.2019

Jõulusalong

8.-9. klassid, õpetajad

ÕE, Helena Ploompuu

20.12.2019

Koolis jõulukontsert "Rahulikke jõule"

koolipere

Aet Vill

20.12.2019

Teadusainete kuldvillak

7.-9. kl õpilased

teadusainete ühendus, Külli Pärtelson

01.01.2020

OUP koolitus

inglise keele õpetajad

linna aineühendus, Kai Kõks

01.01.2020

Ettelugemised soome keele tundides

6. klassid

Agnes Tambet

06.01.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

07.01.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

08.01.2020

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

08.01.2020

Ülelinnaline kooliliiga võrkpall P

7.-9. klass

Egon Edo

09.01.2020

Ülelinnaline kooliliiga võrkpall T

7.-9. klass

Ene Viigimäe

10.01.2020

Maakondlik pallilahing T,P

3. klass

Egon Edo, Kristin Raudberg

13.01.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

14.01.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

14.01.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

21.01.2020

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

15.01.2020

Registreerimine ülelinnalise vastuvõtuga muusikaklassi
katsetele kooli kodulehel avatud infosüsteemi kaudu
(15.01-15.02)

1. muusikaklassi soovijate vanemad

Sille Arust, Taimi Dreier

15.01.2020

Maakondlik korvpall P

8.-9. klass

Veiko Vetik

16.01.2020

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

17.01.2020

Maakondlik sisekergejõustik

7.-9. klass

Ene Viigimäe

18.01.2020

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

8.-9. kl õpilased

linna aineühendus, aineõpetaja Raido Koppel

20.01.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

21.01.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

23.01.2020

Metsalaul Kilingi-Nõmmes

solistid ja juhendajad

Kilingi-Nõmme Klubi, Aet Vill

24.01.2020

Aabitsapidu 1. ja 9. klassid

1. ja 9. klassid

Helena Ploompuu

24.01.2020

Emakeeleolümpiaad

7.-9. klass

Marge Kanniste

25.01.2020

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

8.-9. kl õpilased

linna aineühendus, Külli Pärtelson

27.01.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

28.01.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

29.01.2020

Ugala etendus "Kuidas minust sai narkomaan" Haapsalus

7.-8. klass

Diana Kiilu, Anneli Bobrov

30.01.2020

Nuputa linnavoor

5.-7. kl õpilased

Eesti Matemaatika selts, TÜ teaduskool, Karin Känd

31.01.2020

Solistica, Vabariiklik solistide konkurss Saaremaal 31.01-02.02.2020

solistid ja juhendajad

Kuressaare Gümnaasium, Aet Vill

01.02.2020

9. klassi valikeksamite valimine (veebruaris)

aineõpetajad

Sille Arust

01.02.2020

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

7.-9. kl õpilased

Eelika Lüll

01.02.2020

Saksa keele mäng "Autobahn"

5. klassid

Ave Ermus, Keskraamatukogus

01.02.2020

David Samoilovi luule konkurss Paikuse Põhikoolis

vene keele õppurid

Laine Luisk

03.02.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

04.02.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

05.02.2020

Ülelinnaline miniliiga võrkpall P

4.-6. klass

Egon Edo

05.02.2020

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

4.-9. kl õpilased

Kairi Suvorov, matemaatikaõpetajad

08.02.2020

Poistelaulu eelvoor Pärnu Kuntstide Majas

solistid ja juhendajad

Aet Vill

08.02.2020

Ajaloo-olümpiaad

8.-9. klass

Gea Kannus

10.02.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

11.02.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

11.02.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

11.02.2020

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

7.-9. kl õpilased

Daisy Kärner

12.02.2020

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

12.02.2020

Kuldsuu

7.-9. klass

Marge Kanniste

12.02.2020

Ülelinnaline miniliiga võrkpall T

4.-6. klass

Karin Juga

12.02.2020

Vene laulu festival ühisgümnaasiumis

vene keele õppurid

Laine Luisk

14.02.2020

Sõbrapäeva tähistamine

kogu kool

ÕE, Helena Ploompuu

15.02.2020

Muusikaolümpiaad

õpilased, juhendajad

Aet VIll

17.02.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

18.02.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

19.02.2020

Katsed 1. muusikaklassi

registreerunud 1. klassi õpilased

Sille Arust, muusika aineühendus

19.02.2020

Kirjatehnika võistlus koolis

õpilased 1.-4. klass

Klassijuhatajad, Marianne Tekkel

20.02.2020

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

20.02.2020

Pärnu linna nutivõistlus (2.-4. klass)

koolist üks 6-liikmeline võistkond Vanalinna põhikoolis

Eliana Prangli, Taimi Dreier

21.02.2020

Eesti Vabariigi aastapäeva aktused

kogu kool

muusikaõpetajad, Helena Ploompuu

25.02.2020

Arvutikoolitus

õpetajad Taimi Dreier

01.03.2020

Sisekontroll: rahuloluküsitlus 4.-9. klassi õpilased (märts)

4.-9. klassi õpilased

Sille Arust, Taimi Dreier

01.03.2020

"Känguru" võistlus

1.-4. klass

Klassijuhatajad, Marianne Tekkel

01.03.2020

Ansamblite lauluvõistlus "Ümin", kuupäev selgub

ansamblid ja juhendajad

Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill

01.03.2020

Kirjandusviktoriin

7.-9. klass

Anneli Bobrov

01.03.2020

Robootikavõistlus Robomadin (Märjamaal)

II-III kooliaste

Kalmer Kivi, Andi Lõhmus

02.03.2020

B-võõrkeele nädala üritused (2.-6.03)

5. klassid

Agnes Tambet, Laine Lusik, Ave Ermus

01.03.2020

Linna saksa keele olümpiaad (Sütevakas)

8.-9. klassid

Ave Ermus

01.03.2020

Mängud "Tunnen Soomet"

8. klassid

Agnes Tambet

01.03.2020

Vene keele olümpiaad

vene keele õppurid

Laine Lusik

01.03.2020

Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU

1.-9. kl õpilased

matemaatikaõpetajad, Karin Känd, Marianne Tekkel

02.03.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

03.03.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

06.03.2020

Matemaatika olümpiaad linnas

4. klass - kaks õpilast klassist

Marianne Tekkel

09.03.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

10.03.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

10.03.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

10.03.2020

Ülelinnaline sisekergejõustik

3.-6. klass

Ene Viigimäe

24.03.2020

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

11.03.2020

Maakondlik jalgpalli osavusfestival

3.-5. klass

Veiko Vetik

12.03.2020

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

13.03.2020

II trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00

aineõpetajad

Sille Arust

13.03.2020

Ülelinnaline emakeelepäev

1.-4. klass

Marianne Tekkel

14.03.2020

Emakeelepäev

5.-9. klass

Diana Kiilu

16.03.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

16.03.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineõpetajad

Sille Arust

17.03.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

17.03.2020

ÕN. II trimestri lõpetamine 14.10

ÕN liikmed

Margus Veri, Sille Arust

18.03.2020

II trimestri lõpu kogunemised

kogu koolipere

Margus Veri, Sille Arust

18.03.2020

Maakondlik ergomeetrisõudmine

5.-9. klass

Ene Viigimäe

19.03.2020

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

20.03.2020

Playback

kogu kool

ÕE, Helena Ploompuu

23.03.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

24.03.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

26.03.2020

Inglise keele ülelinnaline võistlus (ristsõnade lahendamine)

4. klassid

Kai Kõks

30.03.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

30.03.2020 Pärnu linna nutivõistlus (põhikool), toimub märts-aprill 5.-6. ja 7.-9. klassi õpilaste võistkonnad Taimi Dreier

31.03.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

01.04.2020

Vendade Liivide etluskonkurss

5.-9. klass

Elsbet Vaigur

01.04.2020

Pärnu jutuvestjate konkurss

5.-7. klass

Diana Kiilu

01.04.2020

Klassidevaheline võrkpall

6.-9. klass

Ene Viigimäe

01.04.2020

Maakondlik korvpall T

8.-9. klass

Karin Juga

01.04.2020

Maakondlik male

1.-9. klass

Jaak Känd

01.04.2020

Ülelinnalise teatevõistlused

1.-5. klass

Ene Viigimäe

01.04.2020

Ülelinnaline jalgpall P

6.-7. klass

Egon Edo

01.04.2020

RMK metsaviktoriin; online-viktoriin

õpilased, õpetajad

Merike Palginõmm

01.04.2020

Stirlingmootorite võistlus

II-III kooliaste

Kalmer Kivi

01.04.2020

Saksa keele miniolümpiaad (linn)

6.-7.klassid

Ave Ermus

01.04.2020

Vene keele maastikumäng

vene keele õppurid

Laine Lusik

02.04.2020

Inglise keele linnaolümpiaad

6.-7.klassid

Kai Kõks, Reene Tammearu

06.04.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

07.04.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

07.04.2020

Inglise keele linnaolümpiaad

8.-9.klassid

Kai Kõks, Reene Tammearu

09.04.2020

Soome keelt B-keelena õppivate koolide kokkutulek

soome keele õppurid

Agnes Tambet, Soome Instituut

11.04.2020

Vabariiklik poistekooride konkurss

poistekoor ja juhendajad

Eesti Meestelaulu Selts, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

12.04.2020

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

13.04.2020

B-võõrkeele valimine

5. klasside õpilased

Sille Arust

13.04.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

14.04.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

14.04.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

16.04.2020

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

17.04.2020

Ülejõe Ööbiku eelvoorud

solistid ja juhendajad

Muusikaõpetajad

21.04.2020 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier

27.04.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

28.04.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

30.04.2020

Osaluskohvik

5.-9. klassid

ÕE, Helena Ploompuu

01.05.2020

Ülelinnaline jalgpall P

4.-5. klass

Veiko Vetik

01.05.2020

Ülelinnaline jalgpall P

1.-3. klass

Kristin Raudberg

01.05.2020

Maakondlik kergejõustik

5.-9. klass

Ene Viigimäe

01.05.2020

RMK postkaardikonkurss

õpilased

Merike Palginõmm

01.05.2020

Kooli õpilastööde kevadnäitus

1.-9. klasside õpilased

käsitöö-, töö-, tehnoloogiaõpetuse- ja kunstiõpetajad, Mari-Liis Kirss

01.05.2020

Linna käsitöönäitus "Pitsilised-satsilised" Pärnu Muuseumis

5.-9. klassi tütarlapsed

Linna käsitöö ja kodunduse aineühendus, Mari-Liis Kirss

01.05.2020

Stratosfääripalli lend

kogu kool

Raido Koppel, Kalmer Kivi

01.05.2020

Saksa Kevade ürituste sari

saksa keele õppurid

Ave Ermus, Ene Kübarsepp

01.05.2020

Soome keele õuesõpe + loodustunnid

soome keele õppurid

Agnes Tambet

01.05.2020

Inglise keele minidraama festival Väikeses Vabakoolis

3. klassid

Kai Kõks

02.05.2020

Solistide konkurss "Helisev hääl"

Solistid ja juhendajad

MTÜ ModeRato, Reine Niin

04.05.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

05.05.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

08.05.2020

Ülejõe Ööbiku bändiproovid

lauljad ja juhendajad

Aet Vill

11.05.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

11.05.2020

Ülejõe Ööbiku finaalkontsert

koolipere

Aet Vill

12.05.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

12.05.2020

3. klassi eesti keele tasemetöö

3. klassi õpilased

Sille Arust, klassiõpetajad

12.05.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

13.05.2020

6. klassi eesti keele tasemetöö (elektrooniliselt)

6. klassi õpetajad

Sille Arust, Taimi Dreier, eesti keele õpetajad

14.05.2020

Tulevaste esimeste klasside vanemate koosolek

tulevaste esimeste klasside klassijuhatajad ja lapsevanemad

Sille Arust

18.05.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

19.05.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

19.05.2020 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier

19.05.2020

Inglise keele mininäidendite päev

3. klass - Pärnu Vabakoolis

inglise keele õpetajad, Kai Kõks

21.05.2020

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

21.05.2020

Poistelaulu kontsert

poistekoor ja juhendajad, koolipere

Muusikaõpetajad, Aet Vill

26.05.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

26.05.2020

viimase koolikella aktus

1. ja 9. klassid

Helena Ploompuu ja 8. klassid

26.05.2020

Ülelinnaline kergejõustik

3.-4. klass

Ene Viigimäe

29.05.2020

ÕE aastalõpu sündmus

ÕE

Helena Ploompuu ja ÕE

30.05.2020

Pärnumaa laulupidu "Laula kuni elad!"

koolikoorid

Pärnu linn, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk, Maimu Muttik

01.06.2020

Põhikooli eesti keele lõpueksam

9. klassi õpilased

Margus Veri, eesti keele õpetajad

01.06.2020

8. klassi loovtööde kaitsmine

7. ja 8. klassi õpilased

Sille Arust, Taimi Dreier

01.06.2020

Õppekäikude päev

1.-6. klassi õpilased

klassijuhatajad

01.06.2020

III trimestri ja aastahinded välja kell 16.00

aineõpetajad

Sille Arust

01.06.2020

Elamusmängud Raekülas 4. klass

koolist kaks 6-liikmelist võistkonda

Marianne Tekkel

01.06.2020

Kergejõustik koolis

1.-2. klass

Ene Viigimäe

01.06.2020

Teadusainete ühenduse ühine väljasõit (juunis)

õpetajad

Kairi Suvorov

02.06.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

02.06.2020

III trimestri ja aastaaruanded 14.00

aineõpetajad

Sille Arust

02.06.2020

Ülemaailmne keskkonnapäev; õppeprogrammid klassidele

6.-8. kl õpilased

Keskkonnaamet ja keskkonnaharidusosakond, Merike Palginõmm

03.06.2020

ÕN: III trimestri ja õppeaasta lõpetamine kell 12.30

ÕN liikmed

Margus Veri, Sille Arust

03.06.2020

Ülemaailmne keskkonnapäev; õppeprogrammid klassidele

6.-8. kl õpilased

Keskkonnaamet ja keskkonnaharidusosakond, Merike Palginõmm

04.06.2019

Õppekäikude päev

1.-8. klassid

Klassijuhatajad

04.06.2020

Põhikooli matemaatika lõpueksam

9. klassi õpilased

Margus Veri, matemaatikaõpetajd

05.06.2020

Õppeaasta lõpetamise kogunemised:
kell 9.00 1.-2. klassid
kell 10.00 3.-4. klassid
kell 11.00 5.-6. klassid
kell 12.00 7.-8. klassid

1.-8. klassi õpilased

Margus Veri, Sille Arust

06.06.2020

Edukate päev vastuvõtud:
kell 10.00 1.-4. klass
kell 13.00 5.-9 klass

edukad õppurid, ainetundjad, sportlased ja konkursside võitjad, nende juhendajad ja lapsevanemad

Margus Veri, Sille Arust, Helena Ploompuu

09.06.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

10.06.2020

Valikeksam bioloogias, keemias, füüsikas, geograafias,
ajaloos, ühiskonnaõpetuses, inglise keeles, saksa keeles
või vene keeles (10.-11.06)

9. klassi õpilased

Margus Veri, Sille Arust, aineühenduse juhid

15.06.2020

Sisekontroll: õpetaja töö kokkuvõtte-analüüsi
esitamise tähtaeg

õpetajad

Sille Arust, Taimi Dreier

16.06.2020

ÕN: 9. klasside lõpetamine ja täiendava õppetöö sooritamine

ÕN liikmed

Margus Veri, Sille Arust

18.06.2020

Põhikooli lõpuaktus Pärnu Kontserdimajas kell 12.00

9. klassid

direktsioon

28.08.2020

Õppeaasta lõpu ÕN: kokkuvõte õppekasvatustööst,
suunad uueks õppeaastaks, täiendava õppetöö sooritamine

ÕN liikmed

Margus Veri, Sille Arust, Eevi Palu

Lastevanemate üldkoosolek esmaspäeval, 15. oktoobril algusega kell 17.30 kooli aulas.
Päevakava:

  • uuringu "Eneseregulatsioon" tulemused" - Katrin Saks, Pärnu kolledž;
  • "Makerspace" tutvustus - tehnoloogiaõpetaja Kalmer Kivi;
  • Ettevõtlik kool - arendusjuht Talvi Kaja;
  • lastevanemate esindajate hoolekogusse valimine - direktor Margus Veri.

Üldkoosolekule järgnevad klassikoosolekud.

plakat1

Hea Ülejõe kooli lapsevanem, sõber!
Tule uudistama Ülejõe põhikooli õppetöökodade ja mehhatroonikalabori sisu esmaspäeval, 23. oktoobril kell 17-20.

Alates käesolevast õppeaastast on Ülejõe põhikooli õpilastel tehnoloogiaõpetuse tundides ettenähtud ka metallitöö ja mehhatroonika valdkonna teadmiste ja oskuste omandamine. Võimalik, et juba olemasolevad tingimused sobivad ka täiskasvanutele oma hobidega tegelemiseks õhtustel aegadel. Tule kohale, siis saame rääkida arengutest ja teemadel arutleda!

Ülejõe põhikooli tehnoloogiaõpetajad Kalmer Kivi ja Raul Kirss.
Kontakt: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 53332989

Lastevanemate üldkoosolek toimus teisipäeval, 17.10.2017 kell 17:30-18:30 kooli aulas, seejärel klassikoosolekud.

Teema: "Mida peaks lapsevanem õppimise toetamisest teadma ja kuidas toimima, et lapsest kasvaks edukas täiskasvanu."

Lektor: Kristi Vinter - Tallinna Ülikooli Haridusteaduste instituudi direktor

Vaata esitlust järele SIIT!

  

Õpilaste tasuta sõit Pärnu maakonna avalikel bussiliinidel alates 09.10.2017

 

Loe PÜTK'e infolehte (PDF fail)

 

2017 opetajad

Õpetajad 31. augustil 2017

Vaata 2.-8. klassi 1. septembri aktuse pilte albumist.

1. ja 9. klasside aktuste pildid:

A ja B klass
C ja D klass

 

NB! Vanapaberi kogumise kampaania tähtaeg pikenes!

Meie kool võtab osa OÜ Paikre vanapaberi kogumise kampaaniast „Vanapaber ei ole praht“. Kampaania kestab kuni 31. oktoobrini (k.a) ning selle ajani saab kooliraamatukokku (0-korrusel) tuua igasugust vanapaberit! Soovi korral saab vanapaberit viia ka otse Paikresse (Raba 39), kus tuleb öelda kooli nimi ning saata viidud kogust tõendav paber õpilasega raamatukokku või aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., samasse saab esitada ka küsimusi, kui midagi selgusetuks jäi.


Kampaania raames kogutud vanapaberi eest saab kool rahalise tasu, mille eest soetatakse kooliraamatukokku uusi raamatuid. Samal ajal käib ka klassidevaheline võistlus – enam vanapaberit toonud klass võidab toreda ühise ettevõtmise – taaskasutusteemalise töötoa ateljees Vaas&Vaas.

Praegu on hea võimalus läbi sorteerida oma kapid, pööningud ja keldrid ning kõik mittevajalik paber hea eesmärgi nimel kooli tuua. Eelmisel aastal võitis meie kool lausa II koha! Ootame ka seekord lapsevanemate aktiivset osavõttu!

 

Rahvusvaheline koodikirjutamise nädal Code Week  toimub 15.-23.10.2016

Pärnu Ülejõe Põhikooli 4. klasside õpilased tutvuvad koodikirjutamisega keskkonnas CodeStudio https://studio.code.org/

Selle sündmuse info http://events.codeweek.eu/view/18090/esimesed-kooditunnid-neljandikele/

Code Week kõik sündmused http://events.codeweek.eu/

Teisipäeval osales kooditunnis 58 4. klasside õpilast.

Need õpilased lõpetasid oma kooditunni ja said selle kohta tunnistuse.

2016 10 18 09.52.54 2016 10 18 09.54.50 2016 10 18 11.53.10 2016 10 18 11.55.54

2016 10 18 11.57.14 2016 10 18 12.58.40 2016 10 18 13.01.14 2016 10 18 13.03.09

2016 10 18 13.05.12 2016 10 18 13.09.18 2016 10 19 09.37.46 2016 10 19 09.49.05

2016 10 19 09.50.48

   

 

Teisipäeval, 18. oktoobril, algusega 18:00 toimub aulas lastevanemate üldkoosolek teemal

Ülejõe põhikooli õpilaste eluviisi uuringu tagasiside võrdluses kogu linna õpilaste küsitlusega

Külalisena esineb Kandela Õun
TÜPK uurimiskeskuse juhataja
Statistika lektor
Tartu Ülikooli Pärnu kolledž

Üldkoosolekul osalevad  kõik aineõpetajad.

Üldkoosolekule järgnevad klassikoosolekud ~kell 19:00

22. septembril oli neljandate klasside õpilastel võimalus osaleda Raeküla metsas toimuvatel elamusmängudel.

Lastel tuli läbida 20 pesa ja igas neist sooritada mingi ülesanne. Lastele pakkus kõige rohkem elevust liivakottidega puumärkide tabamine, samuti seotud silmadega sõbra juhatamine „miinidele“ astumata. „Nii vägev oli!“ kõlas hüüd mitmete laste suust ürituse lõppedes.

Tore oli näha, et lastel silmad särasid pärast paaritunnist tempokat värskes õhus viibimist.

Suur tänu korraldajaile!

IMG 4694 4.b  4.e

Konsultatsioonide ajad 2016/17

Avaneb Google Drive'i dokumendina

  

 

Pärnu linna olümpiaadide tabel

Piirkonna- ja linnavoorud, lõppvoorud, konkursid, kursused õpilastele

Avaneb Google Drive'i tabel

 

Scratchi päev

Meie osaleme 16. oktoobril ülemaailmsel koodinädalal Europe Code Week ja scratchime :-)

Progetiigri õppematerjalid Scratchi kohta leiab siit!

 

MENÜÜ 26.-30.10.2015

Esmaspäev, 26. oktoober       Makaronisalat, praetud viiner, leib, sai,  morss

Teisipäev, 27. oktoober          Kana-riisisupp, leib, sai, virsikukompott vahukoorega, õun

Kolmapäev, 28. oktoober       Kartulipüree, lõhekaste, leib, sai, kapsa-värske kurgi-rohelise sibula salat, morss

Neljapäev, 29. oktoober         Hapukapsasupp, hapukoor,  leib, sai, kohupiimavorm kisselliga, pirn

Reede, 30. oktoober               Kapsa-veiselihapada, leib, sai, peedi- õunasalat, mahlajook

 

Hommikupuder:

E. Kaheksaviljahelbe puder

T. Riisihelbepuder

K. Mannapuder

N. Seitsmeviljahelbe puder

R. Kaerahelbepuder

 

Lisaeine:

E. Makaronid hakklihaga, ketšup, piim, leib

T. Omlett juustuga, v/l s. vorsti ja kurgiga, morss

K. Köögiviljasupp, saiake, leib, piim

N. Keedetud kartul, sealihakaste, leib, piim

R. Piima-makaronisupp, v/l singiga, v/s juustuga, morss

 

  • Koolisööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri.
  • 1.- 5.klassi lastele EL poolt kaks korda nädalas lisapuu- või juurvili.
  • Toitlustamise nõuetest loe siit!

eKool uueneb oktoobri teises pooles!

Loe täpsemalt http://ekool.company/et/ekooluueneb

2015 10 06 11.08.11Esmaspäeval, 5. oktoobril tähistame koolis õpetajate päeva

Nädala jooksul on raamatukogus avatud temaatiline näitus.

MENÜÜ 12.-16.10.2015

Esmaspäev, 12. oktoober       Makaronid, sealihakaste, leib, sai, morss, kapsa-värskekurgi-rohelisesibulasalat

Teisipäev, 13. oktoober          Kartuli- makaronisupp, leib, sai, aprikoosivaht piimaga, banaan

Kolmapäev, 14. oktoober       Kartulipüree, egiptuse azuu, leib, sai, peedi-küüslaugusalat, morss

Neljapäev, 15. oktoober         Kodune seljanka, hapukoor, leib, sai, piimakissell keedisega, õun

Reede, 16. oktoober               Kartul, paneeritud kalafilee, kaste, leib, sai, kapsa-porgandi-apelsinisalat, mahlajook

 

Hommikupuder:

E. Neljaviljahelbe puder

T. Kaerahelbepuder

K. Mannapuder

N. Viieviljahelbe puder

R. Riisipuder

 

Lisaeine:

E. Praekartul viineriga, ketšup, piim

T. Ühepajatoit, v/s juustuga, piim

K. Makaronid vorstiga, mahlajook, leib

N. Pannkook, keedis, piim

 

  • Koolisööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri.

  • 1.-5. kl õpilastele kaks korda nädalas lisapuu- või juurvili EL poolt

  • Toitlustamise nõuetest loe siit!

Ringid 2015/2016 õppeaastal

Jrk nr

Ringi nimetus

Klass

Toimumise aeg

Ringijuht

Muusika ja folkloor

1.

Rahvatants

1.b+1.d

N 5. tund

Krista Tammik

2.

4.b+4.c

E 6. tund

Krista Tammik

3.

2.a

T 6. tund

Krista Tammik

4.

Folkloor

1.a

R 1. tund

Krista Tammik       

5.

1.c

T 5. tund

Krista Tammik

6.

4.a (tüdrukud)

N 6. und

Krista Tammik

7.

Lastekoor

5.-9. klass

K 1. tund

Eve Redik

8.

Plokkflööt

3.-6. klass

K 5. tund

Eve Redik

9.

Solistid

4.-6. klass

N 6. tund

Eve Redik

10.

Mudilaskoor

2.-4. klass

K 1. tund

Anu Tilk

11.

Ansambel

3.a

R 1. tund

Anu Tilk

12.

4.a

E 6. tund

Anu Tilk

13.

7.a

T 6. tund

Anu Tilk

14.

Solistid

4. klass

E 7. tund

Anu Tilk

15.

Poistekoor

2.-6. klass

K 1. tund

Maimu Muttik

16.

1. klass

T 1. tund

Maimu Muttik

17.

Ansambel

5.a poisid

T 7. tund

Maimu Muttik

18.

5.a tüdrukud

T 8. tund

Maimu Muttik

19.

7.a poisid

T 6. tund

Maimu Muttik

20.

8.a baritonid

K 7. tund

Maimu Muttik

21.

8.a ansambel

K 8. tund

Maimu Muttik

22.

9.a poisid

E 8. tund

Maimu Muttik

23.

Solistid

5.-9. klass

E 9. tund

Maimu Muttik

24.

Noortekoor

8.-9. klass

K 9. tund

Maimu Muttik

25.

Suupill

5. klass

E 7. tund

Maimu Muttik

26.

Mudilaskoor

1. klass

T 1. tund

Aet Vill

27.

B-kategooria

K 1. tund

Aet Vill

28.

Ansambel

2.a (2 ansamblit)

T 5.-6. tund

Aet Vill

29

Solistid

2.a

K 7. tund

Aet Vill

30.

2.a ja 5.a

R 5.-6. tund

Aet Vill

31.

Puhkpill

4.-9. klass

K 6. tund

Rein Vendla

32.

Noorteorkester

 

 

Raimond Vendla

33.

Kitarr

6.-9. klass

R 7.-8. tund

Marek Talts

Sport

34.

Spordiring

2. klass

K 6. tund

Karin Juga

35.

Spordiring

3. klass

K 7. tund

Ene Viigimäe

36.

Spordiring

4. klass

K 7. tund

Egon Edo

37.

Spordiring

5.-6. klass

K 7.-8. tund

Veiko Vetik

38.

Spordiring

7.-9. klass

N 8. tund

Egon Edo

Varia

39.

Füüsikaring

8.-9. klass

T 8. tund

Tõnu Tõniste

40.

Ajalooring

5.-9. klass

E 8. tund , 7. tund

Gert Köösel

41.

5.-7. klass

T 7. tund

Joel Pulk

42.

Nuputa

5.-6. klass

T 7. tund

Karin Känd

43.

 

7.-8. klass

R 7. tund

Karin Känd

44.

Male

Algajad

E 6. tund

Jaak Känd

45.

2.-4. klass

N 6. ja 7. tund

Jaak Känd

46.

Minifirma

8.ab

E 8. tund

Kristi Suppi

47.

Kunstiring

3. klassid

T 6. tund

Tiina Niin

48.

4. klassid

T 7. tund

Tiina Niin

49.

5. klassid

E 7. tund

Tiina Niin

50.

6.-8. klassid

R 7. tund

Tiina Niin

51.

9. klassid

T 8. tund

Tiina Niin

Kooliruum’16 tähtis info ülevaatlikult

Projekti eesmärk
Kooliruum‘16 eesmärk on tutvustada noortele üht päris elu problemaatikat, selle analüüsimise protsessi ning lahenduseni jõudmist mitmekülgseid uurimis- ja loovmeetodeid kasutades. Kesksel kohal on divergentne mõtlemine – lihtsustatud ja ühesuunalise ülesande ning ainuõige vastuse asemel probleemi kirjeldamise ja lahendamise valdkonnaülesus ja alternatiivsete võimaluste avastamine.

Teema
Kooliruum‘16 teema on koolihoone kui erinevaid õpitegevusi ja -meetodeid toetav ruum ning alateemana keskendume sel aastal täpsemalt erinevat sorti füüsilisi tegevusi soosivale keskkonnale. Eduka õppimise eeldus on kehaline ja psühholoogiline heaolu ehk võimalus vaimse pingutuse kõrval ka end füüsiliselt proovile panna või liikudes lõgastuda.

Osalejad
Projekt on suunatud eelkõige põhikooli lõpuklasside ja keskkooliõpilastele, kuid vanuselist piirangut osalejatele ei ole. Tõhusalt saab tegutseda väikeses rühmas (nt 3-6 inimest), kuid projekti võib ette võtta ka päris üksinda.

Juhendaja
Juhendaja on oma kooli õpilaste projektis osalemist juhendav õpetaja. Tema roll on õpilaste tegutsemisindu üleval hoida, ajakava ja töömahtu jälgida ning vajadusel oma tiimi suunata.

Konsultant
Konsultant on jooksvates küsimustes ja arhitektuuri teemadel õpetajale toeks. Seda ülesannet täidab Kooliruum‘16 projektijuht ja materjalide koostaja Kadri Klementi. Kadri on valmis terve projekti jooksul oma arhitektuuri õpetamise kogemuse põhjal nõu andma, kuidas õpilastele ruumi teemasid selgitada, millega neid inspireerida, kuhu neid tegutsemisel suunata ja kuidas küsimustele vastata.

Tulemus
Projekti lõpus valmib õpilas(t)e nägemus uuest kooliruumist. Visioonikale mõtlemisele me piiranguid ei sea, kuid soovitame võimalusel suunata õpilasi keskenduma terve koolihoone asemel ühele väiksemale osale sellest ning kaaluma ise (või kogukonnaga koostöös) teostavat mõtet. Väiksem osa teeb ülesande lihtsamaks ja ise tegemise võimalus (ja ära tegemine) aitab projekti lõpuni päris eluga siduda.

Projekti kestus
26. oktoober 2015 kuni 20. märts 2016

Projekti ülesehitus
Osalevate tiimide juhendajale saadetakse ettemääratud kuupäevadel iga kahe nädala järel uus uurimisteema koos seda tutvustava ja selgitava taustamaterjaliga. Juhendaja tutvustab teemat õpilastele ning ühiselt kaardistatakse tekkivad mõtted, lepitakse kokku nende uurimise viisis ja esitlemise vormis ning jagatakse ära tööülesanded. Kahe nädala pärast postitatakse oma töö tulemus projekti veebilehele ning saabub järgmine uurimisteema. Projekti kestuse jooksul toimub kaks kohtumist, mille eesmärk on omavahel tutvuda ning mõtteid vahetada.

Projekti veebileht
Projekti tutvustus asub aadressil www.arhitektuurikool.ee/konkurss, uurimisülesannete postitamiseks luuakse Kooliruum‘16 Facebooki leht.

Osalemise tingimused
Osalemiseks ootame õpetaja ​osavõtusoovi​ aadressil See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Kunstiring esitleb: MINU ÕPETAJALE!

5. oktoobrist kuni nädala lõpuni on raamatukogus avatud kunstiringi õpilaste tööde näitus. Igaüks otsustas ise, mitu tööd ta näitusele esitab, ja mida ta joonistab või maalib, kas oma õpetajat, lemmikõpetajat või kujutab hoopis seda, mida ta maailma parimale õpetajale õpetajate päeva puhul kingiks. Mõni väga-väga hea töö jõuab üllatusena otse õpetajale, sest kõik ei soovinud oma kunstioskust avalikult demonstreerida. Selles aga, et meie kooli õpilased on kunstis väga andekad, ei pea küll keegi kahtlema!

MENÜÜ 5.-9.10.15.

Esmaspäev, 5. oktoober         Kanarisoto, leib, sai, morss,    porgandi-õuna-kapsasalat

Teisipäev, 6. oktoober            Hernesupp suitsulihaga, leib, sai, saiavorm piimaga, õun

Kolmapäev, 7. oktoober         Kartulipüree, maksastrooganov, leib, sai, porgandi-kaalikasalat, mahlajook

Neljapäev, 8. oktoober           Kalasupp munaga, leib, sai, mannapuder kompotiga, pirn

Reede, 9. oktoober                 Kartul, värskekapsa-hakklihahautis, leib, sai, tomat, morss, saiake

 

  • Koolisööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri.
  • 1.-5. kl õpilastele kaks korda nädalas lisapuu- või juurvili EL poolt.
  • Toitlustamise nõuetest loe siit!

 

Hommikupuder:

E. Riisihelbe puder

T. Kaheksaviljahelbe puder

K. Mannapuder

N. Kaerahelbepuder

R. Seitsmeviljahelbe puder

 

Lisaeine:

E. Makaron, kanakaste, piim

T. Kartul, hakklihakaste, morss

K. Omlett vorstiga, v/l singiga, piim

N. Mulgipuder lihaga, piim

R. Pannkook keedisega, v/l vorstiga