Kuupäev Ürituse nimi Osalejad Lisainfo, korraldajad vm
01.09.2018 Avaaktus 1. ja 9. klassidele 1. ja 9. klasside õpetajad ja õpilased Margus Veri, Sille Arust, Krista Tammik, Aet Vill, Reine Niin ja Anu Tilk
01.09.2018 Emakeeleõpetajate kultuuripäev emakeeleõpetajad Diana Kiilu
03.09.2018 Avaaktus 2.- 8. klassidele 2.- 8. klasside õpilased ja kooli personal Margus Veri, Sille Arust, Krista Tammik, Aet Vill, Reine Niin ja Anu Tilk
10.09.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
10.09.2018 Pärnu linna emakeeleõpetajate aineühenduse koosolek emakeeleõpetajad Diana Kiilu
11.09.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.09.2018 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
12.09.2018 7.-9. klasside ÕE valimised ÕE, liikmed, huvijuht ÕE, Helena Ploompuu
12.09.2018 Linna muusikaõpetuse ainesektsiooni koosolek linna- ja maakonna muusikaõpetajad Evelin Mei, Aet Vill
12.09.2018 Ajaloo aineühenduse koosolek ajalooõpetajad Aili Näär
13.09.2018 Õppejuhtide infopäev Sille Arust Virve Laube
13.09.2018 Linna klassiõpetajate aineühenduse koosolek Marianne Tekkel Vilve Noppel
14.09.2018 Töökavade esitamise tähtaeg aineõpetajad Sille Arust
14.09.2018 Algklasside aineühenduse koosolek õpetajad Marianne Tekkel
14.09.2018 Maailmakoristuspäev - plastiku töötuba 5-.9. klassi õpilased Daisy Kärner, Kairi Suvorov
17.09.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
18.09.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.09.2018 Ülelinnaline murdmaajooks 3.-9. klass Ene Viigimäe
21.09.2018 VeniVidiVici õpilasvahetuse infotund 7.-8. klassidele 7.-8. klasside huvilised Helena Ploompuu, VeniVidiVici õpilasvahetus
21.09.2018 Üleeuroopaline spordinädal kuni 28.09 2.-9. klass Ene Viigimäe
24.09.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Magus Veri
24.09.2018 Sügise sünnipäev läbi kunsti õpilased 1.-4. klass Marianne Tekkel
25.09.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.09.2018 Õppejuhtide koostööpäevad (27.-28.09) Sille Arust Virve Laube
27.09.2018 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 13.15 initsiatiivgrupp, juhtkond Talvi Kaja
28.09.2018 Mihklilaat koolipere, algklassid müüjatena ÕE, Helena Ploompuu
28.09.2018 "Tere, sügis" koolis 8.15 1. klassi õpilased ÕE 7. kl, 1. klasside õpetajad
29.09.2018 Matemaatika lahtine võistlus 8.-9. klass Talvi Kaja
01.10.2018 Rahvusvaheline muusikapäev. Cesise Muusikakooli kontsert 1.a, 2.a, 3.a, 3.b, 1.c, 4.a, 6.a Helena Ploompuu
01.10.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
01.10.2018 Pärnu muuseumi külastamine 5. klassid Aili Näär
01.10.2018 Heategevuslik projekt 8. klass Mari-Liis Kirss
02.10.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
02.10.2018 Pärnumaa noorte inspiratsioonipäev ÕE liikmed Helena Ploompuu, Kristi Suppi
02.10.2018 4 .klassi loodusõpetuse tasemetöö 4. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier
04.10.2018 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
04.10.2018 Pärnu Muuseumi loengusari "Pärnu ja Pärnumaa ajaloo uurimisest" Aili Näär, Gea Kannus Gea Kannus, Aili Näär
04.10.2018 Ülelinnaline jalgpall P 8.-9. klass Veiko Vetik
04.10.2018 Ülelinnaline orienteerumine 4.-9. klass Ene Viigimäe
05.10.2018 Õpetajate päeva tähistamine kogu kool Helena Ploompuu, 9. klassid
06.10.2018 Keemia lahtine võistlus 8.-9. klass Külli Pärtelson
08.10.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
08.10.2018 Üleeuroopaline programmeerimisnädal Code Week 6.-21. oktoobrini 2018, erinevad tegevused erinevatele klassidele õpilased Taimi Dreier
09.10.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
09.10.2018 Maanteeameti koolitus "Georg" ja "Kaspar"
9. klassi õpilastele
9. klassi õpilased Sille Arust
11.10.2018 Muusikaõpetajate sügispäevad Ida-Virumaal 11.-12.10.2018 vabariigi muusikaõpetajad Aet Vill
12.10.2018 Õpioskuste võistluse piirkonnavoor 6. klassi õpilased Diana Kiilu, Ande Pelberg
15.10.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
15.10.2018 Lastevanemate üldkoosolek õpetajad Margus Veri
15.10.2018 Lauluvõistluse "Sügisulg" registreerimise tähtaeg solistid ja juhendajad Aet Vill
15.10.2018 Dash roboti õpituba (aulas) registreerunud õpilased 1.-6. klass Taimi Dreier
15.10 2018 Loodusõpetuse nädal "Hättasattunud metsloom" 15.-19.10 2018 õpilased 1.-4. klass Merike Palginõmm, Janne Änilane
16.10.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
16.10.2018 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
16.10.2018 Lastekoor Jõulumäel laulupäeval Aet Vill, Anu Tilk ja 5.-9.a klasside tüdrukud Aet Vill ja Anu Tilk
17.10.2018 Ülelinnaline kunstikonkurss õpilased 1.-4. klass Kristel Kallau, Marianne Tekkel
18.10.2018 Briti saatkond Pärnus - 5. kl mäng Kuninga tn koolis 3 õpilast 5. klassidest Kai Kõks
19.10.2018 Kooli kokkutuleku spordivõistlused kuni 20.10 vilistlased Ene Viigimäe, Veiko Vetik
20.10.2018 Pärnu linna Noortekogu Sügiskoolitus ÕE-dele 2 ÕE esindajat Helena Ploompuu, registreerida saab kuni 8. oktoobrini
20.10.2018 Kooli 60. sünnipäeva kontsertetendus Kontserdimajas ja koosviibimine koolimajas õpetajad, vilistlased Helena Ploompuu, Margus Veri
22.10.2018 VAHEAEG 22. - 28.10.2018    
22.10.2018 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek kell 9.00 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
23.10.2018 Õpetajate eneseanalüüsi tagasiside 10.00 õpetajad Margus Veri, Sille Arust
24.10.2018 Ettevõtliku kooli enese- või sisehindamise koolitus initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
24.10.2018 Arengukava huvigruppide seminar 17.30 hoolekogu, õpetajad, lapsevanemad, juhtkond, koolipidaja, õpilased Talvi Kaja, Sille Arust, Margus Veri, Helena Ploompuu
25.10.2018 Magnetid ja mootorid, koolitus Mai Koolis algklassi- ja looduainete õpetajad Sille Arust
25.10.2018 Ülevaade uuemast eesti laste-ja noorsookirjandusest õpetajad Krsta Karu, Anne Kõrge
27.10.2018 Üldlaulupeo "Minu arm" õppepäev Pärnus kooride dirigendid Aet Vill
29.10.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
30.10.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
30.10.2018 VAT Teatri etendus "Müller peab lahkuma" 9. klassid, klassijuhatajad Marge Kanniste
30.10.2018 VAT Teatri etendus "Kas kalad magavad?" 6.-7. klassid, klassijuhatajad Diana Kiilu
31.10.2018 Ülekooliliste projektide esitamise/tutvustamise tähtaeg Aineühendused Sille Arust, Talvi Kaja
31.10.2018 3. klasside progepäev Mai koolis 3. klassi õpilased, õpetajad, töötubade läbiviijad Taimi Dreier
01.11.208 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
01.11.2018 Ülekooliliste projektide juhtide koosolek (novembris) projektijuhid, Taimi Dreier Sille Arust, Talvi Kaja
01.11.2018 Pärnumaa ettevõtlike noorte 3-võistluse ja õpetajate õpiüritus, III päev Pärnu Rääma Põhikoolis (novembris) ÕE liikmed, initsiatiivgrupp Talvi Kaja
01.11.2018 Sisekontroll. Uute õpetajate tundide külastamine
(november, detsember)
uued õpetajad Sille Arust
01.11.2018 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
01.11.2018 Draamakonkurss 5.-8. klass Diana Kiilu, Marge Kanniste
01.11.2018 Pärnu Muuseumi loengusari "Pärnu ja Pärnumaa ajaloo uurimisest" Aili Näär, Gea Kannus Gea Kannus, Aili Näär
01.11.2018 Klassidevaheline rahvastepall 5. klass Veiko Vetik, Karin Juga
01.11.2018 Üle-eestiline informaatikavõistlus Kobras (novembris) 6.-9. klassi õpilased Taimi Dreier
03.11.2018 Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" eelvoorud 3.-4.11.2018 solistid ja juhendajad Aet Vill
05.11.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
05.11.2018 Ugala etendus "Moraal" 8. klassid, klassijuhatajad Diana Kiilu, Kai Kõks
06.11.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
07.11.2018 Ülelinnaline rahvastepall kuni 08.11 5. klass Karin Juga, Veiko Vetik
08.11.2018 Jutuvestjate konkurss "Kratilood" 5.-9. klass Diana Kiilu
09.11.2018 Ülevabariigiline rahvakalender õpilased 1.-4. klass Helena Ploompuu
10.11.2018 Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor õpilased Talvi Kaja
12.11.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
13.11.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.11.2018 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
14.11.2018 Vene keele sõnamäng koolisisene 6. klassid Laine Lusik
15.11.2018 Spelling Bee - 5. kl häälimisvõistlus 5. klassid Kai Kõks
16.11.2018 Kooli sünnipäeva aktused kogu koolipere Helena Ploompuu, muusikaõpetajad
17.11.2018 Lingvistikaolümpiaad 9. klass Marge Kanniste
19.11 2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
19.11.2018 Jõulukontsert Eliisabetis algklassid Helena Ploompu, Aet Vill
19.11.2018 Kadripäevaüritus algklassid Helena Ploompuu
20.11.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.11.2018 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu
21.11.2018 Konverents "Lahe koolipäev" 7 ÕE liiget ja huvijuht Helena Ploompuu
22.11.2018 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 13.15 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
22.11.2018 Pärnu Muuseumi loengusari "Pärnu ja Pärnumaa ajaloo uurimisest" Aili Näär, Gea Kannus Gea Kannus, Aili Näär
22.11.2018 Spelling Bee - 6. kl häälimisvõistlus 6. klassid Kai Kõks
23.11.2018 I trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
23.11.2018 Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" vanema astme finaalkontsert Pärnu Kontserdimajas edasipääsenud solistid ja juhendajad Aet Vill
25.11.2018 Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" noorema astme finaalkontsert Endla teatris edasipääsenud solistid ja juhendajad Aet Vill
26.11.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
26.11.2018 I trimestri aruanded kell 14.00 aineõpetajad Sille Arust
26.11.2018 Ülelinnaline sulgpall 2.-9. klass Ene Viigimäe
27.11.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.11.2018 ÕN: I trimestri lõpetamine kell 14.10 ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
27.11.2018 Eesti Kontserdi kontsert "Kuidas sünnib laul?" 6.-8. klassid Helena Ploompuu
28.11.2018 I trimestri lõpu kogunemised koolipere Margus Veri, Sille Arust,
Aet Vill
28.11.2018 Vabariiklik koolinoorte mälumängu piirkonnavoor 5.-9. klassi õpilased Karin Känd
29.11.2018 Ülelinnaline 3. klassi Nuputa võistlus Mai koolis igast klassist üks 3-liikmeline võistkond Tatjana Zlojan, Tiina Kütt, Janna Änilane, Ly Eisenschmidt
29.11.2018 Etluskonkurss "Koidulauliku valgel" linnavoor 5.-9. klass Anneli Bobrov
29.11.2018 Ülelinnaline inglise keele võistlus Spelling Bee Ülejõe Põhikoolis 5. klasside võistkonnad Kai Kõks
30.11.2018 Soome keele õppurite kokkusaamine Tallinna Ühsigümnaasiumis 10 õpilast 8.-9. kl Agnes Tambet
01.12.2018 Ettevõtliku kooli üle-eestilise võrgustiku kohtumine (novembri lõpp/detsembri algus) Initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
01.12.2018 Klassidevaheline pallilahing 3. klass Ene Viigimäe, Karin Juga
01.12.2018 Klassidevaheline käsipall 4.-5. klass Veiko Vetik, Karin Juga
01.12.2018 Klassidevaheline saalihoki 6.-7. ja 8.-9. klass Ene Viigimäe
03.12.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
03.12.2018 Advendihommik klassides 1.-4. klassid Helena Ploompuu
04.12.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
05.12.2018 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
05.12.2018 Ülelinnaline võimlemine 3.-5. klass Ene Viigimäe
06.12.2018 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
07.12.2018 Muusikaviktoriin linna ja maakonna 7.-12. klassidele Pärnu Kunstide Majas õpilased ja juhendajad Aet Vill
07.12.2018 Soome keele õppereis Helsingisse 30 õpilast 7.-9. kl Agnes Tambet
08.12.2018 Informaatikaolümpiaadi (programmeerimise) eelvoor õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Taimi Dreier
10.12.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
11.12.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.12.2018 Ülelinnaline pallilahing 3. klass Ene Viigimäe, Karin Juga
12.12.2018 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
13.12.2018 Bioloogia olümpiaadi koolivoor kell 13-15 kab B206 7.-9. klassi õpilased Eelika Lüll
14.12.2018 Advendilaat kogu koolipere ÕE, Helena Ploompuu
17.12.2018 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
18.12.2018 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.12.2018 Elisabeti kiriku kontsert kogu koolipere Helena Ploompuu, Aet Vill
18.12.2018 Maakondlik avatud füüsika võistkondlik viktoriin õpilased Raido Koppel
19.12.2018 Teadusainete Kuldvillak 7.-9. klassi õpilased teadusainete ühendus, Eelika Lüll
20.12.2018 Jõulusalong 8.-9. klassid, õpetajad ÕE, Helena Ploompuu
20.12.2018 Koolis jõulukontsert "Rahulikke jõule" Koolipere Helena Ploompuu, Aet Vill
24.12.2018 VAHEAEG 24.12.2018-06.01.2019
01.01.2019 Arengukava tutvustamine, kinnitamine (jaanuaris) õppenõukogu, hoolekogu ja ÕE liikmed ning koolipidaja Margus Veri, Talvi Kaja
01.01.2019 Klassidevaheline rahvastepall (jaanuaris) 4. klass Veiko Vetik, Kristin Raudberg
01.01.2019 Maakondlik sisekergejõustik (jaanuaris) 7.-9. klass Ene Viigimäe
01.01.2019 Tartu Loodusmuuseum “Erinevad maailma ökosüsteemid” jaan-aprill 8. klassid Aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
03.01.2019 Koolitus (Haapsalu) spaas 3.-4.01.2019 õpetajad Talvi Kaja
07.01.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
08.01.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.01.2019 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
10.01.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
14.01.2019 Registreerimine ülelinnalise vastuvõtuga muusikaklassi katsetele kooli kodulehel avatud infosüsteemi kaudu (14.01-15.02.2019) 1. muusikaklassi soovijate vanemad Sille Arust, Taimi Dreier
14.01.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
15.01.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.01.2019 4. kl inglise keele võistlus (koolisisene) 4.klassi õpilased Kai Kõks
16.01.2019 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
19.01.2019 Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Raido Koppel
21.01.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
22.01.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
22.01.2019 4. kl inglise keele võistlus (ristsõnad) Kuninga Tn PKs 4. klassid Sirje Saarts, Merle Udso
24.01.2019 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 13.15 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
25.01.2019 Solistica, Vabariiklik solistide konkurss Saaremaal 25.-26.01.2019 solistid ja juhendajad Aet Vill
25.01.2019 Maakondlik korvpall P 8.-9. klass Veiko Vetik
25.01.2019 Venekeelsete talveluuletuste lugemine 7. klassid Laine Lusik
26.01.2019 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Külli Pärtelson
28.01.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
29.01.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
30.01.2019 Ülelinnaline rahvastepall kuni 31.01 4. klass Kristin Raudberg, Veiko Vetik
31.01.2019 Lasteteater "Terves kehas, terve vaim", kl 12.20 algklassid Lepatriinu lasteteater, Helena Ploompuu
31.01.2019 Emakeeleolümpiaad 7.-9. klass Marge Kanniste
01.02.2019 9. klassi valikeksamite valimine (veebruaris) aineõpetajad Sille Arust
01.02.2019 9. klassi lõpueksamite eritingimustetaotlemine
HEV õpilastele (veebruaris)
aineõpetajad Eevi Palu
01.02.2019 Nutipäev (veebruaris) 2.-4. klass Eliana Prangli
01.02.2019 Üldlaulupeo "Minu arm" eelproov ja ettelaulmine - Poistekoor (veebruaris) poistekoorid ja juhendajad Maimu Muttik
01.02.2019 Üldlaulupeo "Minu arm" eelproov ja ettelaulmine -Lastekoor (veebruaris) lastekoor ja juhendajad Aet Vill
01.02.2019 Kuldsuu kõnevõistlus (veebruaris) 7.-9. klass Aet Vill
01.02.2019 Klassidevaheline rahvastepall (veebruaris) 3. klass Ene Viigimäe, Karin Juga
01.02.2019 Turvalise interneti nädal (veebruari esimene nädal), viktoriin jt võistlused õpilased, õpetajad Taimi Dreier
01.02.2019 Vene keele viktoriin teemal Eesti ja Venemaa (veebruaris) 8. klassid Laine Lusik
01.02.2019 Ülelinnaline nutivõistlus (veebruaris) 1-.4. klasside, 5.-6. klasside ja 8.-9. klasside võistkonnad Taimi Dreier
02.02.2019 Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Eelika Lüll
04.02.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
05.02.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.02.2019 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor õpilased linna aineühendus, Talvi Kaja
07.02.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
07.02.2019 Ülelinnaline kooliliiga võrkpall kuni 08.02 6.-9. klass Egon Edo
08.02.2019 Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. klass Gea Kannus, Aili Näär
10.02.2019 Poistelaulu eelvoor Pärnu Kuntstide Majas solistid ja juhendajad Maimu Muttik
11.02.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
11.02.2019 Töövarju nädal (11.-15.02) 8. klassid Helena Ploompuu
12.02.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
12.02.2019 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
12.02.2019 Ülelinnaline miniliiga võrkpall kuni 13.02 4.-6. klass Egon Edo, Kristin Raudberg
12.02.2019 Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Daisy Kärner
13.02.2019 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
13.02.2019 8. kl inglise keele linnaolümpiaad Kuninga Tn PKs 8. klassid Kai Kõks
14.02.2019 Sõbrapäeva tähistamine kogu kool ÕE, Helena Ploompuu
18.02.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
19.02.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
19.02.2019 Katsed 1. muusikaklassi 19.-20.02.2019 registreerunud 1. klassi õpialased Sille Arust, muusika aineühendus
19.02.2019 Kirjatehnika võistlus koolis igast klassist 3 õpilast Marianne Tekkel
19.02.2019 Ülelinnaline rahvastepall kuni 20.02 3. klass Karin Juga, Ene Viigimäe
20.02.2019 4.kl matemaatikaolümpiaad koolis 4. klass Marianne Tekkel, Tiina Kütt
22.02.2019 EV vabariigiaastapäeva aktused kogu kool muusikaõpetajad, huvijuht
25.02.2019 VAHEAEG 25.02-03.03.2019
25.02.2019 Liikluskasvatuse koolitus õpetajad Talvi Kaja
26.02.2019 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 10.00 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
27.02.2019 Sisekoolitus õpetajad Sille Arust, Talvi Kaja
01.03.2019 Sisekontroll: rahuloluküsitlus 4.-9. klassi õpilased (märtsis) 4.-9. klassi õpilased Taimi Dreier, Sille Arust
01.03.2019 Maakondlik jalgpalli osavusfestival (märtsis) 3.-5. klass Veiko Vetik
01.03.2019 Klassidevaheline korvpall (märtsis) 8.-9. klass Veiko Vetik
04.03.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
05.03.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
05.03.2019 Saksa keele linnaolümpiaad Sütevaka HGs 7.-9. klassid Ave Ermus
06.03.2019 Ülelinnaline sisekergejõustik 3.-6. klass Ene Viigimäe
06.03.2019 7. kl inglise keele linnaolümpiaad 7. klassid Kai Kõks
07.03.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
08.03.2019 II trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
08.03.2019 Matemaatika olümpiaad 4. klass Marianne Tekkel
11.03.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
11.03.2019 II trimestri aruanded kell 14.00 aineõpetajad Sille Arust
11.03.2019 Emakeelenädal 11.-15.03.2019 5.-9. klass Marge Kanniste
12.03.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
12.03.2019 ÕN. II trimestri lõpetamine 14.10 ÕN liikmed Margus Veri
12.03.2019 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
13.03.2019 II trimestri lõpu kogunemised kogu koolipere Margus Veri, Sille Arust, Aet Vill
14.03.2019 Emakeelepäev õpilased 1.-4. klass Marianne Tekkel, klassijuhatajad
15.03.2019 Playback kogu kool ÕE, Helena Ploompuu
15.03.2019 Maakondlik ergomeetrisõudmine 5.-9. klass Ene Viigimäe
18.03.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
18.03.2019 B-võõrkeele üritused 5. klassidele (18.-22.03) 5. klassid Ave Ermus, Agnes Tambet, Laine Lusik
19.03.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.03.2019 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
21.03.2019 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek kell 13.15 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
21.03.2019 Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU 2.- 9. klassi õpilased Marianne Tekkel, Talvi Kaja
22.03.2019 Tehnoloogia valdkonna olümpiaad 8.-9. klass Mari-Liis Kirss, Raul Kirss, Kalmer Kivi
25.03.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
25.03.2019 Üldlaulupeo "Minu arm" eelproov ja ettelaulmine (poistekoor) poistekoor ja juhendajad Maimu Muttik
25.03.2019 Üldlaulupeo "Minu arm" eelproov ja ettelaulmine (lastekoor) lastekoor ja juhendajad Aet Vill
26.03.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.03.2019 9. kl inglise keele linnaolümpiaad Vanalinna PKs 9. klassid Merle Udso
29.03.2019 Rahvusvaheline robootikavõistlus "Robomadin" õpilased Kalmer Kivi
01.04.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
01.04.2019 Kirjandusolümpiaadi linnavoor (aprillis) 8.-9. klass Marge Kanniste
01.04.2019 Jutuvestjate konkurss (aprillis) 5.-6. klass Elsbet Vaigur, Anneli Bobrov
01.04.2019 Käsitöö näitus "Salli(v)us" kontserdimajas (aprillis) õpilased Mari-Liis Kirss
01.04.2019 Klassidevaheline võrkpall (aprillis) 6.-7. ja 8.-9. klass Egon Edo
01.04.2019 Klassidevahelised teatevõistlused (aprillis) 1.-3. klass Ene Viigimäe
01.04.2019 Maakondlik 3x3 korvpall P (aprillis) 4.-7. klass Egon Edo, Veiko Vetik
01.04.2019 Maakondlik male (aprillis) 1.-9. klass Jaak Känd
01.04.2019 Teadusainete ühenduse ühine restoranide nädala külastus (aprillis) õpetajad Talvi Kaja
01.04.2019 Särghaua “Elu areng maal- kivistised” aprill/mai 4. klassid aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
01.04.2019 Särghaua “Kivimid ja mineraalid” apr/mai 7. klassid aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
01.04.2019 Saksa Kevad Pärnus (aprillis) saksa keele õppijad Ave Ermus
01.04.2019 Vene keele maastikumäng linnakoolidele (aprillis) 8.-9. klassid Laine Lusik
01.04.2019 Ülelinnaline infootsimisvõistlus (aprillis) 1-.4. kl, 5.-6. kl ja 8.-9. kl võistkonnad Taimi Dreier
02.04.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.04.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
04.04.2019 Üldlaulupeo "Minu arm" eelproov ja ettelaulmine (valikmudilaskoorid) mudilaskoor ja juhendajad Aet Vill
05.04.2019 Liivide etluskonkursi linnavoor 5.-9. klass Anneli Bobrov
08.04.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
09.04.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.04.2019 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
10.04.2019 6. kl inglise keele linnaolümpiaad Paikuse PKs 6. klassid Kai Kõks
12.04.2019 ÕE koosolek ÕE liikmed Helena Ploompuu ja ÕE
12.04.2019 Ülelinnaline kombineeritud teatevõistluste võistlus 1.-3. klass Ene Viigimäe
15.04.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
16.04.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.04.2019 Ülejõe Öövbiku eelvoorud Solistid ja juhendajad Aet Vill
18.04.2019 B-võõrkeele valimine 5. klassi õpilased Sille Arust
22.04.2019 VAHEAEG 22.04-28.04.2019
22.04.2019 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 10.00 initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
23.04.2019 Sisekoolitus õpetajad Sille Arust, Talvi Kaja
29.04.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
30.04.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.05.2019 Kooli kevadnäitus (mais) 1.-9. klass Mari-Liis Kirss
01.05.2019 Ülelinnaline jalgpall P (mais) 3. klass Ene Viigimäe, Karin Juga
01.05.2019 Ülelinnaline jalgpall P (mais) 4.-5. klass Veiko Vetik
01.05.2019 Ülelinnaline jalgpall P (mais) 6.-7. klass Egon Edo
01.05.2019 Ülelinnaline kergejõustik (mais) 3.-4. klass Ene Viigimäe
01.05.2019 Maakondlik kergejõustik (mais) 5.-9. klass Ene Viigimäe
01.05.2019 Särghaua “Mullaprogramm” (mai/juuni) 5.-6. klassid aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
01.05.2019 Matsalus “Salapärane lõhna ja maitsemaailm” (mais) 2.-3. klassid aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
01.05.2019 “Metsaelenike aastaring – kevad” Soomaal (mais) 1. klassid aineõpetajad, klassijuhatajad, Helena Ploompuu
01.05.2019 Saksa Kevad Pärnus (mais) saksa keele õppijad Ave Ermus
03.05.2019 Ülejõe Ööbiku bändiproovid lauljad ja juhendajad Aet Vill
06.05.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
06.05.2019 Ülejõe Ööbiku finaalkontsert koolipere Aet Vill
07.05.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.05.2019 3. klassi eesti keele riiklik tasemetöö 3. klassi õpilased Sille Arust, 3. klassi õpetajad
08.05.2019 Arvutikoolitus kell 14.10 õpetajad Taimi Dreier
09.05.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
13.05.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
14.05.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.05.2019 6. klassi eesti keele riiklik e-tasemetöö 6. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier, eesti keele õpetajd
15.05.2019 3. klassi matemaatika riiklik tasemetöö 3. klassi õpilased Sille Arust, 3. klassi õpetajad
16.05.2019 Tulevaste 1. klassi lapsevanemate koosolek uued klassijuhatajad, lapsevanemad Sille Arust
18.05.2019 "Helisev hääl" põhikooli solistide konkurss Mai koolis solistid ja juhendajad MTÜ ModeRato, Aet Vill
20.05.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
21.05.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
21.05.2019 6. klassi matemaatika riiklik e-tasemetöö 6. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier, matemaatikaõpetajad
23.05.2019 Ettevõtliku Kooli initsiatiivgrupi koosolek 13.15 Initsiatiivgrupp ja juhtkond Talvi Kaja
27.05.2019 Juhtkonna koosolek kell 11.15 juhtkonna liikmed Margus Veri
28.05.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
28.05.2019 viimase koolikella aktus 1. ja 9. klassid Helena Ploompuu ja 8. klassid
30.05.2019 Aineühenduse juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduse juhid Sille Arust
30.05.2019 ÕE aastalõpu sündmus ÕE Helena Ploompuu ja ÕE
30.05.2019 Orienteerumine Rannapargis õpilased 1.-4. klass Marianne Tekkel
01.06.2019 Koolisisene kergejõustik (juunis) 1.-3. klass Ene Viigimäe
01.06.2019 Teadusainete ühenduse ühine väljasõit (juunis) õpetajad Talvi Kaja
03.06.2019 Põhikooli eesti keele lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, eesti keele õpetajad
03.06.2019 8. klassi loovtööde kaitsmine 7. ja 8. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier
03.06.2019 Õppekäikude päev 1.-6. klassi õpilased klassijuhatajad
03.06.2019 Elamusmängud Raeküla metsas 4. klassi võistkond klassijuhatajad
04.06.2019 Tugikomisjoni koosolek kell 10.05 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
05.06.2019 III trimestri ja aastahinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
06.06.2019 III trimestri ja aastaaruanded kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
07.06.2019 ÕN: III trimestri ja õppeaasta lõpetamine, kell 12.20 ÕN liikmed Margus Veri
10.06.2019 Põhikooli matemaatika lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, matemaatikaõpetajad
10.06.2019 Õppeaasta lõpetamise kogunemised:
kell 8.15 5.-6. klassid
kell 9.00 7.-8. klassid
kell 10.30 1.-2. klassid
kell 11.30 3.-4. klassid
1.-8. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust,
Helena Ploompuu
11.06.2019 Edukate päev vastuvõtud:
kell 10.00 1.-4. klass
kell 13.00 5.-9 klass
edukad õppurid, ainetundjad, sportlased ja konkursside võitjad, nende juhendajad ja lapsevanemad Margus Veri, Sille Arust, Helena Ploompuu
13.06.2019 Valikeksam bioloogias, keemias, füüsikas, geograafias, ajaloos, ühiskonnaõpetuses, inglise, saksa või vene keeles võõrkeelena 9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust, aineühenduse juhid
14.06.2019 Sisekontroll: õpetaja töö kokkuvõtte-analüüsi esitamise tähtaeg õpetajad Sille Arust, Talvi Kaja
17.06.2019 ÕN: 9. klasside lõpetamine ja täiendava õppetöö sooritamine ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
19.06.2019 Lõpuaktus Pärnu Kontserdimajas kell 12.00 9. klasside õpilased ja õpetajad Margus Veri, Helena Ploompuu, Aet Vill
04.07.2019 Üldlaulupidu "Minu arm" 04.-07.07.2019 koorid ja dirigendid ja saatjad Aet Vill
30.08.2019 Õppeaasta lõpu õppenõukogu: kokkuvõte õppekasvatustööst, suunad uueks õppeaastaks, täiendava õppetöö sooritamine ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust, Eevi Palu
Reedel, 14. septembril, said meie 2. ja mõned 3.-5. klassi õpilased kooliõuel tutvust teha päris veokiga - võrrelda masina kõrgust enda omaga ning vaadata milline masin on seest. Programmi Peatu Vaata Lehvita viisid läbi Birgit-Helis Heinsalu ja Ragner Saard Volvo Estonia OÜ-st, kes rääkisid õpilastele, missugune veokijuhi tööpäev välja näeb, samuti arutleti erinevate liiklusteemaliste situatsioonide üle.  Õpilased said kingituseks kokkuvolditava veoki ning helkuri. Täname Volvo Estonia OÜ-d meeleoluka päeva eest!
20180914 09332420180914 09380820180914 093916
 

Esmaspäeval, 3. septembril, kell 8.30 toimub aktus 2.-8. klassidele koolimaja ees. Kooli sisenemine toimub küljeuste kaudu, sest trepil on helitehnika esinejate jaoks.

Peale aktust toimub igal klassil klassijuhatajatund. Seejärel jätkub päev tunniplaani järgselt.

1. ja 9. klassid tulevad kooli kella 10.00-ks.

Toitlustamine toimub samadel aegadel. Esmaspäeval, 3. septembril hommikuputru ei pakuta. Vaata menüüd!

terekool2018

9. klasside klassijuhatajate tunnid toimuvad enne aktust:

  • kell 10.15 - 9.a ja 9.c
  • kell 12.15 - 9.b ja 9.e

 

1sept2018 õpetajad2

eliisabetijoulukontsert17

23. veebruaril 2018 on Pärnus liikluskorraldus muutunud. Pärnu linna kodulehel on üleval 23. veebruari liiklusskeem http://www.parnu.ee/images/kaardid/EV100_liiklus_web2.pdf

Vaata ka Eesti Vabariigi 100. aastapäeva ürituste programmi Pärnus 16.-25.02.2018

ev100 programm banner

 

Reedel, 23.02 kell 14.30 kogunevad kõik puhkpilliorkestri mängijad kooli aulasse. Panna soojalt riidesse! Buss väljub koolimaja eest kell 15.00

Kõiki õpetajaid ja õpilasi ootame kogunema Alevi kalmistu juurde kell 15.30. 

koolirahu 

Koolirahu kuulutatakse välja Pärnus Rüütli platsil reedel, 31. augustil kell 15:00

Tseremoonia järel kontserdil esinevad Pärnu bändid Steps To Synapse ja Echolove. 

Vaata sündmust FaceBook'is..

Vaata sündmust Pärnu linna kodulehel

 

Algas Paikre koolide vaheline vanapaberi kogumise võistlus. Vanapaberi alla kuuluvad kõik paberi- ja papitooted, ka läikiv paber. Võistlus kestab kuni 21. oktoober 2017.

Eelistatud on vanapaberi viimine otse Paikre jaama (kas Raba 39, Pärnu, avatud E-R 8-18, L 10-14 või Paikuse prügila, Põlendmaa), kus tuleb öelda kooli ja klassi nimi. Otse Paikresse  viidud paberi pealt koguneb koolile raha, mille eest ostetakse kooliraamatukokku uusi raamatuid!  Paikre jaama viidud koguse pealt saab kviitungi, mis tuleks koos lapsega kooli saata või teha sellest pilt/skänneering ja saata See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud., siis läheb kogus võistlusel klassi arvestusse.

Vanapaberit kogume loomulikult ka koolis, raamatukogus, ning seegi läheb klasside vahelises võistluses arvestusse, kuid raha raamatute ostuks selle pealt ei kogune. 

Paikrelt saavad auhinna kolm enam vanapaberit kogunud kooli, kuid koolisiseselt toimub ka klasside vaheline võistlus, kus auhinna saavad kolm enam paberit toonud klassi.

Eelmisel aastal sai meie kool võistlusel I koha, kogudes üle 14 tonni vanapaberit. Aidake hoida rändkarikas meie koolis ja hoiame koos keskkonda!

Info ja küsimused: Kadri Haavandi, raamatukogu juhataja, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

 

 

turvaline suhe lapsega

Kohvik Versus, Ringi 4

Filmiklubi Versus alustab oma teist hooaega. Nagu eelmisel, nii ka sellel hooajal näitame filme iga kuu kolmandal neljapäeval algusega kell 19.00 (v.a 20.01.2017, siis on linastus reedesel päeval).

Eelmise hooaja külastatavus oli hea. Väikseim külastajate arv 15, suurim 72. Linnaelanikud ja Pärnu gümnaasiumite õpilased võtsid filmiprogrammi väga soojalt vastu. Eriti hea vastuvõtu sai ekspertide kaasamine filmidele järgnenud arutelusse.

Eelmise hooaja lõpul külastajate ja ekspertide seas läbiviidud küsitluse käigus toodi välja filmiklubi peamised positiivsed jooned ja vajalikkus linna kultuurielus, milleks olid: mõnus ja sundimatu miljöö, erinevate põlvkondade koosolemine, mitteformaalne õppimine ja ülihead kultuurilised elamused.

Kui esimene hooaeg keskendus ÜRO poolt püstitatud Aastatuhande Arengueesmärkide tutvustamisele, siis uuel hooajal soovime keskenduda meid ümbritsevale maailmale.

Filmiprogrammi on valitud filmid, mis räägivad metsast, haridusest, naiste rollist poliitikas, eneseleidmisest, meid ümbritsevast linnakeskkonnast, majandusest, meie tarbimisharjumuste mõjutamisest.

Kõik filmid, peale ühe, räägivad elust väljaspool Eestit, kuid neist on võimalik leida paralleele meie eluga ja nad annavad vaatajatele-kuulajatele-küsijatele võimaluse heita kõrvalpilk oma elule ja hakkamasaamisele tänases ühiskonnas. Endiselt on tähtsad küsimused kuidas elada nii, et meist jääks järeltulijatele võimalikult elamisväärne elukeskkond, milliseid otsuseid tuleks teha, et tulevikus ei peaks nende pärast häbenema.

Sarnaselt eelmisele hooajale on lubanud filmide juurde ekspertideks tulla erinevad arvamusliidrid ja teemadega väga lähedalt kokku puutunud inimesed.

Ka sellel aastal toetab  MTÜ Mondo Eesti Vabariigi Välisministeeriumi arenguabi- ja koostöö vahenditest.

Filmiprogrammi tutvustus:

  • 20.10.Teema: Mets.

Film “Juurdumine: Wangari Maathai visioon”

Nobeli rahupreemia laureaadi, keenialanna Wangari Maathai lihtne puudeistutamise idee kasvas üleriigiliseks liikumiseks, mis lisaks keskkonnale kaitses inimõigusi ja demokraatlikke väärtusi Keenias. See on inspireeriv lugu sellest, kui oluline on julgus seista õigluse ja parema maailma eest.

Eksperdid: raamatu “Minu Keenia” autor Janika Tamm, erametsakonsulent Teet Killing

  • 17.11 Teema: Tervis ja sotsiaalsed suhted.

Film „Tuvid“

Kahe inimese püüd anonüümses Lasnamäe kivilinnas leida eneseteostust, oma elule väärtus ja tähendus, oma koht ühiskonnas, mis on hall ja tihti tõrjuv. Film on filosoofiline, andes rohkelt mõtlemisainest. See käsitleb kaasaegse Eesti sotsiaal-majanduslikku reaalsust läbi poeetilise vormi.

Ekspert: filmi autor Kadriann Kibus

  • 15.12 Teema: Haridus.

Film “Tahan saada bossiks”

Neli noort hiinlast valmistuvad keskkooli lõpueksamiteks ja kaamera leiab nad hilistel õhtutundidel pea laeni ulatuvate raamatuhunnikute vahelt. Kõige parem saab alati olla vaid üks. Nagu Hiinas, kus elab pea kaks miljardit inimest, nõnda ka Eestis. Hiina on Eestist üle tuhande korra suurem. Ja sama palju suurem on ka konkurents "kõige parema" auväärsele tiitlile. Olla boss tähendab Hiinas hoopis midagi muud kui Eesti-suguses väikeriigis. Harva räägitakse sotsiaalse võrdsuse ja mobiilsuse varjukülgedest.

"Tahan saada bossiks" filmis on see aga hästi välja toodud: kõigil on teoreetiline võimalus saada ülemaks. Raske on olla rahul sellega, mis on. Pürgima peab! See on pingeline, lõbus ja emotsionaalne film üliinimlikust pingutusest ja vägagi inimlikest noortest.

Ekspert: Hiinas õppinud ja reisinud Taavi Altpuu

  • 19.01 Teema: Linnakeskond.

Film “Rattad või autod”

2015. aasta F. Gertteni dokumentaalfilm "Bikes vs Cars" räägib loo Sao Paolo ja Los Angelese rattaaktivistidest, kes võitlevad rattateede ehitamise eest. Võrdluseks näidatakse Kopenhaageni linnamudelit, kus ratturid moodustavad 40% igapäevastest liiklejatest. Film uurib rattaaktivistide heitlusi autokesksetes ühiskondades ja revolutsioonilisi muutusi, mis võivad aset leida juhul, kui linnad liiguksid järjest rohkem eemale autokesksetest mudelitest. Filmi näitame koostöös ETV-ga.

Eksperdid: rattaentusiast, Ehh, Uhhuduuri kroonik, majandusajakirjanik Mart Kuusk,

maanteeameti eksamikeskuse juhataja asetäitja Tarmo Vanamõisa.

  • 16.02 Teema: Naised poliitikas.

Film “Libeeria raudsed leedid”

14 aastat kestnud kodusõjast räsitud Libeeria on valmis muutusteks. 16. jaanuaril 2006 vannutati presidendiametisse Ellen Johnson-Sirleaf, esimene naissoost riigipea Aafrikas. Pärast valimisi määras ta teisi silmapaistvaid naisi juhtivatele ametikohtadele, sealhulgas politseiülemaks ja ministriteks. Kas suudab Libeeria esimene naissoost president, kelle selja taga seisavad teised tugevad naised, tuua demokraatiat ja rahu sedavõrd laastatud maale?

Ekspert: AK uudisteankur ja välispoliitika-ajakirjanik Astrid Kannel

  • 16.03 Teema: Tarbimisharjumuste mõjutamine.

Film “Elektripirni vandenõu”

Mõned asjad maailmas on nii uskumatud, et lihtsam on neid mitte uskuda! Kui vanasti võis osta külmkapi, kohvimasina või televiisori kogu eluks, siis tänapäeval tehtud asjad ongi mõeldud kestma vaid lühikest aega. Selle sümboliks, ent mitte ainsaks, on vanamoodne lambipirn, mille õrn hõõgniit kuumusega puruneb. Selgub, et tegu on tootjate vandenõuga tarbijate vastu! Kõik selleks, et maailm rohkem tarbiks!

Ekspert: endine Keskkonnaministeeriumi peaspetsialist ja OÜ Paikre sorteerimisjaama juhataja, tänane õpetaja Robert Kiviselg

  • 13.04 Teema: Eneseleidmine.

Film “Dashi Delek”

Tashi on 17-aastane Tiibeti poiss. Ta mängib jalgpalli, kuulab popmuusikat, ent on samas ka Tiibeti Sakya budistliku koolkonna munk. Tashit ootab ees elu tähtsaim otsus: kas pühendada oma elu mungana budismi või lahkuda kloostrist tavaellu? Näeme Tashi silmade kaudu Tiibeti kultuuri olevikku, minevikku ja tulevikku. Millise otsuse Tashi langetab?

Eksperdid: filmi režišöör Peeter Rebane ja Riigikogu Tiibeti toetusgrupi esinaine Yoko Alender

  • 18.05 Teema: Meediavabadus.

Film: “Yes Men'i ülestõus”

Kakskümmend aastat on kurikuulsad keskkonnaaktivistid (Yes Men) meediat õnge tõmmanud, et paljastada suurkorporatsioonide kahjulikke tegevusi keskkonna vastu. Nüüd tuleb keskikka jõudvatel aktivistidel võidelda ühe kaasaja suurima probleemiga- kliimamuutusega. Kuid kas nad jõuavad enne jäämägede sulamist endas piisavalt jõudu ja motivatsiooni leida?

Ekspert: valitsuse meedianõunik, ajakirjanik Rasmus Kagge

Mõnusaid filmielamusi!

 

Üldtööplaan 2015/2016. õppeaasta

Kuupäev Ürituse nimi Osalejad Lisainfo, korraldajad vm
31.08.2015 Õppeaasta alguse õppenõukogu: kokkuvõte õppekasvatustööst ja suunad uueks õppeaastaks, täiendava õppetöö sooritamisest Õppenõukogu liikmed Margus Veri, Sille Arust, Eevi Palu, Heinrich Ervald
01.09.2015 Kooliaasta avaaktused Koolipere Margus Veri, Sille Arust, Tiina Niin, Aet Vill
03.09.2015 Õppealajuhatajate nõupidamine Pärnu linna õppealajuhatajad Virve Laube
08.09.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.09.2015 Euroopa spordinädal - klassidevaheline
pendelteatejooks ja treeneritega tutvumine
2.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
09.09.2015 Muusikaõpetajate ainesektsiooni koosolek Anu Tilk, Aet Vill, Maimu Muttik, Eve Redik Aet Vill viib läbi
10.09.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.09.2015 Klassiõpetajate infotund Klassiõpetajad Marianne Tekkel, Krista Tammik, Evi Palu
11.09.2015 Õppekäigud loodusklassidele - "Rannaniidu elurikkus ja linnalehmad" 4.b, 5.b ja 6.b Janne Änilane
11.09.2015 Õppekäigud loodusklassidele - "Rannaniidu elurikkus ja linnalehmad" 4.b, 5.b ja 6.b Janne Änilane
14.09.2015 Töökavade esitamise tähtaeg Aineõpetajad Sille Arust
14.09.2015 Ülejõe põhikooli külastuspäev Direktsioon Haridus- ja kultuuriosakond
15.09.2015 Hariduspreemiate esitamise tähtaeg Õpetajad Virve Laube
15.09.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.09.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
15.09.2015 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
15.09.2015 Koidula muuseumi külastamine 8.a Koostöös muusikaõpetaja Maimu Muttikuga Lembi Lukas
16.09.2015 Pärnu Digipöörde 1. ühiskoolitus, osalemine, Kuninga tn koolis Projektirühm Taimi Dreier
17.09.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.09.2015 Ülelinnaline pendelteatejooks 3.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
18.09.2015 Türi Ringhäälingumuuseumi külastamine 5.c, 6.a, 6.c Marge Kanniste
19.09.2015 Internetipõhine üle-eestiline keemiavõistlus „KOLB“ eelvoor I 9. klass Külli Pärtelson, Nõo Reaalgümnaasium
21.09.2015 Lõpetajate edasine käekäik Eelmise õppeaasta lõpuklasside juhatajad Eevi Palu
21.09. 2015 Õppekäikude kuu - Kuuraniidu ürgmetsa õpperajal 2.-4. klass Janne Änilane, klassijuhatajad
21.09.2015 Ülelinnaline kursus "Huvitav keemia" 5.-9. klass Pernova Hariduskeskus, keemia õpetajad
22.09.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
22.09.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
23.09.2015 Koolitus: eKooli tehniline tugi kujundavale hindamisele Sille Arust Kaire Teemägi
23.09.2015 Sügise sünnipäev Klassiõpetajad Marianne Tekkel
23.09.2015 Ülelinnaline murdmaajooks 3.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
24.09.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
25.09.2015 Väljasõit kooli arengukava täiendamiseks Direktsiooni liikmed, sektsioonijuhid Margus Veri
25.09.2015 Ainesektsioonide tööplaanide esitamise tähtaeg Ainesektsiooni juhid Sille Arust
25.09.2015 Koidula muuseumi külastamine 5.c, 7.b Marge Kanniste, Marja Tõnts
28.09.2015 Näitus "John Smithi elulugu" raamatukogus kuni 2.oktoobrini 8.b Tiina Niin
29.09.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
29.09.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
29.09.2015 Koolitus suhtlemisest kooliraskustes noortega Eevi Palu Reine Tapp
01.10.2015 Sisekontroll: tutvumine 1. klassidega (oktoober) 1. klasside õpilased ja õpetajad Sille Arust
01.10.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.10.2015 Õppealajuhatajate nõupidamine Koidula gümnaasiumis Pärnu linna õppealajuhatajad Virve Laube, Ille Rohtlaan, Agita Keerd
01.10.2015 Ülelinnaline orienteerumine 4.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
04.10.2015 Kunstikonkurss "Minu unistuste koolihoov" 7.-9. klasside parimad Tiina Niin, Maret Hansalu
05.10.2015 Õpetajate päeva aktus Erinevate klasside esindajad. Õpetajad. Muusikaõpetajad, Krista Tammik
05.10.2015 Näitus "Õpetajad" raamatukogus kuni 9.oktoobrini Kunstiringide õpilased Tiina Niin
05.10.2015 Klassidevaheline jalgpall 4.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
05.10.2015 TÜ Teaduskooli kursused matemaatikas, füüsikas, keemias ja bioloogias 7.-9. klass Külli Pärtelson, Tõnu Tõniste, Iris Mõttus, Karin Känd
06.10.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
06.10.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.10.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
07.10.2015 Pärnu Digipöörde 2. ühiskoolitus, osalemine, ettevalmistamine ja läbiviimine, meie koolis Projektirühm Taimi Dreier
07.10.2015 Eesti Koolispordi Liidu jalgpall - tüdrukute meistriliiga finaal Viljandis 6.-9. klass Veiko Vetik
08.10.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.10.2015 Mängude valmistamise konkurss 5.-6. klasside parimad Tiina Niin
09.10.2015 VAT Teatri etenduse "Estonian Hikikomori" külastamine 9.a ja 9.b Lembi Lukas
09.10.2015 Nukuteatri etenduse "Emma ja ajakivi" ning muuseumi külastamine 5.a, 5.b, 6.a Marja Tõnts
09.10.2015 "100 kooli " projekt korvpallis 1. klass Ene Viigimäe
09.10.2015 Õppereis Tallinnasse Energiakeskusesse 9. klassid Külli Pärtelson
12.10.2015 Näitus "Lasteraamatute tegelased" raamatukogus kuni 16.10 Kunstiringide õpilased Tiina Niin
12.10.2015 Ülekooliline keemiaviktoriin "Molekul" I voor, kuni 16.10.2015 8.-9. klassid Külli Pärtelson
13.10.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
13.10.2015 Tugikomisjoni infotund Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
13.10.2015 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
13.10.2015 Ülemaailmne spellimise päev World Literacy Day 1.-9. klassi õpilased Taimi Dreier, inglise keele õpetajad
13.10.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
14.10.2015 Ülemaailmne matemaatikapäev World Math Day 1.-9. klassi õpilased Taimi Dreier, algklasside õpetajad, matemaatikaõpetajad
14.10.2015 Inglise keele digivõistlus Vanalinna Põhikoolis 6. klassid Merle Udso
14.10.2015 Briti kultuuri viktoriin Paikuse Põhikoolis 7.-9. klassid Kai Kõks, Merle Udso
15.10.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.10.2015 Ülelinnaline kunstikonkurss kõik õpilased 1.-4. kl Klassijuhatajad, Marianne Tekkel
16.10.2015 Scratchi päev programmeerimisnädala „Code Week 2015“ raames 4.-9. klassi huvilised Taimi Dreier
16.10.2015 Loquiz võistlus Kuninga tn Põhikoolis 7. klassid Kai Kõks
19.10.2015 Metoodikapäev Õpetajad Margus Veri, Sille Arust
20.10.2015 Teadusainete aineühenduse õppepäev Särghaua õppekeskuses ja Kurgja talumuuseumis Teadusainete aineühenduse õpetajad Iris Mõttus
24.10.2015 Ülelinnaline elamusmängude päev 4. kassil õpilastele Igast 4. klassist üks 6-liikmeline võistkond Tiina Kütt, Janne Änilane, Ly Eisenschmidt
27.10.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
27.10.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.10.2015 Loomaaed- erinevad elukeskkonnad (KIK-i projekt) 2.-3. klass Janne Änilane
27. 10.2015 Keemiavõistlus „KOLB“ eelvoor II 9. klass Külli Pärtelson, Nõo Reaalgümnaasium
27.10.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
29.10.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
31.10.2015 Maakonna bioloogiaõpetajate väljasõit uude Tartu Loodusmajja Bioloogiaõpetajad Pärnumaa bioloogiaõpetajate ainesektsioon
01.11.2015 Sisekontroll: uute õpetajate tundide külastamine (november) Uued õpetajad Margus Veri, Sille Arust
01.11.2015 Õpilastööde võistlus "Maailmariik Eesti" ja EENeti arvutijoonistuste võistlus, tähtaeg 10.11 1.-9. klassi õpilased Taimi Dreier, algklasside juhatajad, kunstiõpetajad
02.11.2015 Näitus "Isadepäev" raamatukogus kuni 13.11 Kunstiringide õpilased Tiina Niin
02.11.2015 Näitus "Kirjutatud portree" söögisaalis kuni 11.11 8.b Tiina Niin
03.11.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
03.11.2015 Õppealajuhatajate VII koostööpäevad Tartumaal 03.-04.11 Vabariigi õppealajuhatajad Virve Laube
03.11.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
04.11.2015 KIK-i projekt - Jääaaja Keskus 5.-6. klass 5.-6. klassi õpilased Janne Änilane, klassijuhatajad
04.11.2015 Kunstikonkurss "Disaini oma koolisöökla" 9. klasside parimad Tiina Niin
05.11.2015 Tugikomisjoni koosolek 10.05-10.50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
05.11.2015 Klassidevaheline rahvastepall tüdrukud 5. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
05.11.2015 Spelling Bee 9. klassid Kai Kõks
06.11.2015 Algavad ülelinnalise lauluvõistluse "Sügisulg" eelvoorud Erinevate klasside esindajad ja nende muusikaõpetajad. Pärnu Kontserdibüroo MTÜ
06.11.2015 Klassidevaheline rahvastepall poisid 5. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
06.11.2015 Kunstikonkurss "Metsapostkaart 2015" 5. klasside parimad Tiina Niin
09.11.2015 Ülelinnaline rahvastepall T, P kuni 10.11 5. klass Ene Viigimäe, Veiko Vetik
11.11.2015 Näitus "Kunstisaalis" söögisaalis kuni 27.11 6.c Tiina Niin
09.11.2015 Soome kirjaniku Salla Simukka virtuaalne külaskäik Tartusse ja Pärnu 8.-9. klassid Mare Soomere
10.11.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
10.11.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.11.2015 2. klasside luulekonkurss Klassist 3 õpilast Erge Saare, Helle Toots, Jane Siigur, Ursula Kumel
10.11.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
11.11.2015 Pärnu Digipöörde 3. ühiskoolitus, Raeküla koolis Projektirühm Taimi Dreier
11.11.2015 Spelling Bee 8. klassid Kai Kõks
12.11.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
12.11.2015 Ülelinnaline luulekonkurss 2. klassile Koolist 4 õpilast 2. klassi õpetajad
17.11.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
17.11.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.11.2015 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
18.11.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
18.11.2015 HEV-klasside vanemate koolitus "Kuidas aidata oma last" Lapasevanemad Karin Känd ja HEV-klasside klassijuhatajad
19.11.2015 Kooli sünnipäev Koolipere Direktsioon, Krista Tammik, muusikaõpetajad
19.11.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
19.11.2015 Rahvusvahelise geograafiapäeva tähistamine 7.-9. klassi õpilased Daisy Kärner
20.11.2015 Algklasside sandikarneval kõik õpilased 1.-4. kl klassijuhatajad
20.11.2015 Algavad konkursi "Sügisulg" lõppvoorud Erinevate klasside esindajad ja nende muusikaõpetajad. Pärnu Kontserdibüroo MTÜ
22.11.2015 Noorteetenduse "Armastus ei hüüa tulles" külastamine 8. ja 9. klassid Marja Tõnts, Ulla Kübar
24.11.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
24.11.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
24.11.2015 VAT Teatri etenduse "Brand" külastamine Õpetajad Lembi Lukas
24.11.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
24.11.2015 Kodanikupäeva viktoriin III kooliaste Gert Köösel
25.11.2015 Koolinoorte vabariikliku mälumängu piirkonnavoor, Ülejõe Põhikooli sööklas 5.-9. klassi õpilased Lisainfo Karin Känd
26.11.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.11.2015 Ülelinnaline 3. klassi "Nuputa" Igast 3. klassist üks 3-liikmeline võistkond Eliana Prangli, Eve Uustal, Marianne Tekkel
27.11.2015 Hinded välja kell kell 16:00 Aineõpetajad Sille Arust
30.11.2015 1. advendi hommik Koolipere Krista Tammik, muusikaõpetajad
30.11.2015 Näitus "Jõulud" raamatukogus kuni 23.12 Koolipere Tiina Niin
01.12.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
01.12.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.12.2015 Õppenõukogu: I trimestri lõpetamine
kell 15:00
Õppenõukogu liikmed Margus Veri, Sille Arust
01.12.2015 Ülelinnaline sulgpall 1.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
01.12.2015 Soome keele tutvustusüritus 5. klassidele 5. ja 9. klassid Mare Soomere
01.12.2015 Vene keele tutvustusüritus 5. klassidele 5. ja 9. klassid Laine Lusik
01.12.2015 Saksa keele tutvustusüritus 5. klassidele 5. ja 9. klassid Ave Ermus
01.12.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
02.12.2015 Trimestrilõpu kogunemised Põhikooli õpilased Sille Arust, Krista Tammik
03.12.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
03.12.2015 "Koidulauliku valgel" 5.-9. klassi õpilased Marja Tõnts
07.12.2015 Ülekooliline keemiaviktoriin "Molekul" II voor, kuni 11.12.2015 8.-9. klass Külli Pärtelson
08.12.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
08.12.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.12.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus õpetajad Taimi Dreier
10.12.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.12.2015 Õppealajuhatajate nõupidamine Pärnu linna õppealajuhatajad Agita Keerd, Virve Laube
10.12.2015 Ülelinnaline võimlemine 2.-5. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
11.12.2015 Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. klass Daisy Kärner
14.12.2015 Ülejõe Põhikooli matemaatika olümpiaad 5.-9. klass Karin Känd
14.12.2015 Ülejõe Põhikooli keemia olümpiaad 8.-9. klass Külli Pärtelson
15.12.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
15.12.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15. 12.2015 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
16.12.2015 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
16.12.2015 Jõulukontsert Pärnu Eliisabeti kirikus, kell 18 Koolipere Muusikaõpetajad
17.12.2015 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
22.12.2015 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
22.12.2015 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
22.12.2015 Kooli töötajate jõulupidu Kooli endised ja praegused töötajad Margus Veri, Krista Tammik
22.12.2015 Klassidevaheline saalihoki - jaanuaris 6.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
01.01.2016 Klassidevaheline rahvastepall- jaanuaris 4. klass Karin Juga, Egon Edo
01.01.2016 Venekeelne sõnamäng 7. klassid Laine Lusik
01.01.2016 Saksa keelt tutvustav "Autobahn" - jaanuaris 5. klassid Ave Ermus
12.01.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
12.01.2016 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
12.01.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
13.01.2016 Pärnu Digipöörde 4. ühiskoolitus, Ühisgümnasiumis Projektirühm Taimi Dreier
14.01.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.01.2016 Loodusainete viktoriin 5.-9. klass teadusainete aineühendus
19.01.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
19.01.2016 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
19.01.2016 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
19.01.2016 Spelling Bee 7. klassid Kai Kõks
20.01.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
20.01.2016 Ülelinnaline võrkpall T, P kuni 22.01 6.-9. klass Karin Juga, Egon Edo
21.01.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
23.01.2016 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-9. klass Külli Pärtelson, Virve Laube
26.01.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
26.01.2016 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.01.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
27.01.2016 Ülelinnaline rahvastepall T, P kuni 29.01 4. klass Karin Juga, Egon Edo
27.01.2016 Spelling Bee 6. klassid Kai Kõks
28.01.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
29.01.2016 Emakeele olümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. kl Marge Kanniste
30.01.2016 Linna (4.-6. kl) ja piirkonna (7.-9. kl) matemaatika olümpiaad Pärnu Ühisgümnaasiumis 4.-9. klass matemaatikaõpetajad
01.02.2016 9. klassi valikeksamite valimine Aineõpetajad Sille Arust
01.02.2016 9. klassi lõpueksamite eritingimuste taotlemine HEV õpilastele Aineõpetajad Eevi Palu
01.02.2016 Algab üleriigilise muusikaolümpiaadi eelvoor - veebruaris 7.-8. klassi õpilased Muusikaõpetajad
01.02.2016 Klassidevaheline rahvastepall- veebruaris 3. klass Ene Viigimäe
01.02.2016 Ülelinnaline korvpall P- veebruaris 6.-7. klass Veiko Vetik
01.02.2016 Vene multfilmi lavastamine- veebruaris 8. klassid Laine Lusik
02.02.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
02.02.2016 Tugikomisjoni infotund 11:5-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
02.02.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
03.02.2016 Kirjatehnika võistlus 1.-4. klass 3 õpilast klassis Ly Eisenschmidt, Jane Siigur
03.02.2016 Spelling Bee 5. klassid Kai Kõks
04.02.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.02.2016 Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 6.-9. klass Iris Mõttus, Eda Eesmaa
08.02.2016 Näitus "Sõbrad" raamatukogus kuni 12.02 Koolipere Tiina Niin
09.02.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
09.02.2016 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
9.02.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
10.02.2016 Ülelinnaline kooliliiga võrkpall T, P kuni 11.02 6.-9. klass Karin Juga, Egon Edo
11.02.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.02.2016 Ülelinnaline looduse viktoriin " Loodus ja keskkond" Koolist üks 4-liikmeline võistkond Janne Änilane
12.02.2016 Õppealajuhatajate nõupidamine Pärnu linna õppealajuhatajad Agita Keerd, Virve Laube
12.02.2016 Mäng "Adventures with English" Tammsaare põhikoolis 5. klassid Kai Kõks
13.02.2016 Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor 5.-9. klass Gert Köösel
13.02.2016 Poistelaul Poisid Muusikaõpetajad
15.02.2016 Kunstikuu näitus raamatukogus kuni 26.02 Koolipere Tiina Niin
16.02.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
16.02.2016 Tugikomisjoni infotund 11:15-12:00 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
16.02.2016 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
16.02.2016 Ülelinnaline rahvastepall T, P kuni 17.02 3. klassid Ene Viigimäe
17.02.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
17.02.2016 Pärnu Digipöörde projekti lõpp, kaitsmine Projektirühm Taimi Dreier
17.02.2016 Linna 5.-6. ja 7. klasside Nuputa võistlus Ülejõe Põhikoolis 5.-7. klass matemaatikaõpetajad
18.02.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.02.2016 Kunstiolümpiaadi piirkondlik voor 8.-9. klass Tiina Niin, Maret Hansalu
23.02.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
23.02.2016 Eesti Vabariigi aastapäeva tähistamine Koolipere Muusikaõpetajad, Krista Tammik
25.02.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.02.2016 Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-9. klass Tõnu Tõniste
29.02.2016 Näitus "Naistepäev" raamatukogus kuni 11.03 Koolipere Tiina Niin
01.03.2016 Sisekontroll: rahuloluküsitlus õpilastele 01.-31.03.2016 4.-9. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier
01.03.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
01.03.2016 8. klassi üleminekueksami valik Aineõpetajad Sille Arust
01.03.2016 TTÜ Särghaua maateaduste ja keskkonnatehnoloogia õppekeskus - märtsis 4. klassid Janne Änilane
01.03.2016 Ülelinnaline draamakonkurss - märtsis 5.-8. klass Marge Kanniste
01.03.2016 Klassidevaheline võrkpall - märtsis 5.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
01.03.2016 Ülelinnaline saalijalgpall P - märtsis 4.-5. klass Veiko Vetik
01.03.2016 Ülelinnaline miniliiga võrkpall T, P kuni 2.03 4.-6. klass Ene Viigimäe, Egon Edo
01.03.2016 Inglise keele linnaolümpiaad Mai Põhikoolis - märtsis 9. klassid Kai Kõks
01.03.2016 Parim Alias mängija soome keeles - märtsis 6. klassid Mare Soomere
01.03.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
03.03.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.03.2016 Hinded välja kell kell 16:00 Aineõpetajad Sille Arust
04.03.2016 Saksa keele linnaolümpiaad 8.-9.klassid Ave Ermus
06.03.2016 Ansamblite konkurs "Ümin" Erinevates vanustes ansamblid Pärnu Kontserdibüroo MTÜ, muusikaõpetajad
06.03.2016 Ülelinnalised kooriproovid Kooli koorid Muusikaõpetajad
08.03.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
08.03.2016 Õppenõukogu: II trimestri lõpetamine Õppenõukogu liikmed Margus Veri, Sille Arust
08.03.2016 Inglise keele olümpiaad - ristsõnad, mõistatused 4. klassid Kai Kõks
08.03.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
09.03.2016 Õppealajuhatajate nõupidamine Pärnu linna õppealajuhatajad Agita Keerd, Virve Laube
09.03.2016 Trimestri lõpetamine, kogunemised Koolipere Krista Tammik, muusikaõpetajad, direktsioon
09.03.2016 Ülelinnaline sisekergejõustik kuni 10.03 3.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
10.03.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.03.2016 Emakeelepäev 5.-9. klass Lembi Lukas, Marja Tõnts, Marge Kanniste
14.03.2016 Ülekooliline keemiaviktoriin "Molekul" lõppvoor, kuni 19.03.2016 8.-9. klass Külli Pärtelson
14.03.2016 Ülelinnaline emakeelepäeva konkurss algklassides Õpilased 1.-4. klass Klassijuhatajad, Marianne Tekkel
15.03.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
15.03.2016 Ülelinnaline ergomeeter 5.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
15.03.2016 Ingliskeelne mininäidendite konkurss 3. klasside õpilased Kai Kõks
15.03.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
17.03.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.03.2016 Ülemaailmne võistlus Känguru 1.-9. klasside nuputajad Iris Mõttus, Marianne Tekkel
21.03.2016 Osalemine 1. klassi linna vastuvõtukomisjoni töös
21.03-30.04.2016
Sille Arust Pärnu LV
28.03.2016 Naljateemaline näitus raamatukogus kuni 8.04 Koolipere Tiina Niin
28.03.2016 Toit luubi alla! Koolisisene projekt (kodundus, keemia, füüsika, geograafia, bioloogia, matemaatika) 9. klassid teadusainete ainesektsioon
29.03.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
29.03.2016 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
30.03.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
31.03.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
31.03.2016 Vendade Liivide etluskonkurss 5.-9. klass Marja Tõnts
01.04.2016 Klassidevahelised teatevõistlused - aprillis 1.-3. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
01.04.2016 Ülelinnaline malevõistlus - aprillis 1.-9. klass Jaak Känd
01.04.2016 Ülelinnaline jalgpall T, P - aprillis 6.-9. klass; 2.-3. klass, 6.-7. klass Veiko Vetik; Ene Viigimäe, Egon Edo
01.04.2016 Vene keele lugemiskontroll - aprillis 6. klassid Laine Lusik
01.04.2016 Vene keele maastikumäng Rääma koolis - aprillis 6.-9. klassid Laine Lusik
01.04.2016 Vabariiklik keelevõistlus "Deutch ist ein Plus" - aprillis 7.-9. klassid Ave Ermus
01.04.2016 Soome keele vabariiklik põhikooli päev - aprillis 6.-9. klassid Mare Soomere
02.04.2016 Üleriigiline muusikaolümpiaadi lõppvoor Edasipääsenud õpilased 7.-8. klass Muusikaõpetajad
05.04.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
05.04.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
06.04.2016 Ülelinnaline kirjandusviktoriin 8.-9. kl Marja Tõnts
07.04.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05 -10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
07.04.2016 Nutipäev Vanalinna Põhikoolis 2.-4. klass Koolist kaks 6-liikmelist võistkonda Marianne Tekkel
11.04.2016 Teaduspäev Pärnu linna koolides II-III kooliaste Virve Laube, Eevi Palu
12.04.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
12.04.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
13.04.2016 Kombineeritud teatevõistlused 1.-3. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
14.04.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.04.2016 Ülelinnaline 2.-3. kl projektipäev Vabakoolis 2.-3. klass Marianne Tekkel
14.04.2016 Kooli lauluvõistlus "Ülejõe Ööbik" Koolipere Muusikaõpetajad, Krista Tammik
19.04.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
19.04.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
21.04.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
21.04.2016 Õppealajuhatajate nõupidamine Pärnu linna õppealajuhatajad Agita Keerd, Virve Laube
21.04.2016 Inglise keele linnaolümpiaad Ülejõe Põhikoolis 4. klassidele Kai Kõks
26.04.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
26.04.2016 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
27.04.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
27.04.2016 Katsed 1. muusikaklassi 27.-28.04.2016 Registreerunud 1. klassi õpilased Sille Arust, muusika ainesektsioon
28.04.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.05.2016 Ülelinnaline omaloomingupäev - mais 5.-9. klass Lembi Lukas
01.05.2016 Koolisisene jooksuvõistlus - mais 1.-3. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
01.05.2016 Kooli kevadnäitus - mais Koolipere Kunstiõpetajad, käsitöö- ja tehnoloogiaõpetajad
01.05.2016 Soome keele tasemetestid - mais 7.-9. klassid Mare Soomere
01.05.2016 Saksa Kevade üritustesari - mais 6.-9. klassid Ave Ermus
02.05.2016 Kabli Looduskeskus 1. klassid Janne Änilane, klassijuhatajad
02.05.2016 8. klassi isikunäitused raamatukogus kuni 27.05 Koolipere Tiina Niin
02.05.2016 Matsalu looduskeskus 7. klassid Janne Änilane, klassijuhatajad
03.05.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
03.05.2016 8. klassi loovtööde kaitsmine 7. ja 8. klassi õpilased ja loovtööde juhendajad Sille Arust, Taimi Dreier
03.05. 2016 Ülelinnaline keemiaviktoriin 8. klassidele 8. klassid Külli Pärtelson
3.05.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
05.05.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.05.2016 Kontsert ja sünnipäev "Ülejõe Poistekoor 40" Koolipere ja külalised Maimu Muttik ja tema abilised
10.05.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
10.05.2016 Üleriigiline eesti keele tasemetöö 6. klassile 6. klassi õpilased Sille Arust
10.05. 2016 Keemia ja füüsika teadusteater 1.-9. klassid Külli Pärtelson, Tõnu Tõniste, 8. klassi õpilased
10.05.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
11.05.2016 Üleriigiline eesti keele tasemetöö 3. klassile 3. klassi õpilased Sille Arust
12.05.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
12.05.2016 Üleriigiline matemaatika tasemetöö 6. klassile 6. klassi õpilased Sille Arust
16.05.2016 8. klassi üleminekueksami materjalid Aineõpetajad Sille Arust
17.05.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
17.05.2016 Tulevaste 1. klassi lastevanemate koosolek Uued klassijuhatajad, lapsevanemad Sille Arust
17.05.2016 Üleriigiline matemaatika tasemetöö 3. klassile 3. klassi õpilased Sille Arust
17.05.2016 Ülelinnaline kergejõustik kuni 19. mai 3.-9. klass Kehalise kasvatuse õpetajad
17.05.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
18.05.2016 Üleriigiline tasemetöö kolmandas aines 6. klassile 6. klassi õpilased Sille Arust
19.05.2016 Tugikomisjoni koosolek 10.05 -10.50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.05.2016 Sisekontroll: rahuloluküsitlus õpetajatele Õpetajad Margus Veri, Sille Arust, Taimi Dreier
21.05.2016 Pärnumaa laulupäev Kilingi-Nõmmes Kooli koorid Muusikaõpetajad
23.05.2016 8. klassi üleminekueksam Aineõpetajad Sille Arust
24.05.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
24.05.2016 Sektsioonijuhtide koosolek Sektsioonijuhid Sille Arust
25.05.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
26.05.2016 Tugikomisjoni koosolek 10:05-10:50 Tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.05.2016 Linnavalitsuse vastuvõtt parimatele õpilastele Vastuvõtule kutse saanud õpilased Haridus- ja kultuuriosakond
27.05.2016 SISEKONTROLL: õpetaja töö kokkuvõtte-analüüsi esitamise tähtaeg Õpetajad Sille Arust
30.05.2016 Hinded välja kell kell 16:00 Aineõpetajad Sille Arust
31.05.2016 Õppenõukogu: III trimestri ja õppeaasta lõpetamine 1.-8. klassidel Õppenõukogu liikmed Margus Veri, Sille Arust
31.05.2016 Direktsiooni koosolek Direktsiooni liikmed Margus Veri
1.06.2016 Arvuti- ja nutivahendite koolitus Õpetajad Taimi Dreier
01.06.2016 Põhikooli eesti keele lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, eesti keele õpetajad
02.06.2016 Õppeaasta lõpetamise kogunemised 1.-8. klassi õpilased Sille Arust, Krista Tammik
02.06.2016 Trimestri ja kooliaasta lõpetamine Koolipere Muusikaõpetajad, Krista Tammik, direktsioon
03.06.2016 Tublide päeva vastuvõtud:
kell 10.00 1.-4. klass
kell 13.00 5.-9. klass
Tublid õppurid, ainetundjad, sportlased ja konkursside võitjad, nende juhendajad ja vanemad Margus Veri, Sille Arust, Eevi Palu, Krista Tammik
08.06.2016 Põhikooli matemaatika lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, matemaatikaõpetajad
13.06.2016 Põhikooli valikeksam: bioloogia, keemia, füüsika, geograafia, ajalugu, ühiskonnaõpetus, saksa või vene keel 9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust, sektsioonijuhid, aineõpetajad
13.06.2016 Põhikooli inglise keele eksam
13.-14.06.2016
9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust, inglise keele õpetajad
16.06.2016 Õppenõukogu 9. klassi lõpetamine ja täiendava õppetöö sooritamine Õppenõukogu liikmed Margus Veri, Sille Arust
18.06.2016 Põhikooli lõpuaktus Pärnu Kontserdimajas kell 16.00 Põhikooli lõpetajad, nende vanemad ja õpetajad, külalised Krista Tammik, muusikaõpetajad

Tervise Arengu Instituut kutsub taas õpilasi osalema üleriigilisel loovtööde konkursil „Söögivahetund“, mille teema on sellel aastal „Kuidas panna õpilased rohkem köögivilju sööma?“.

Konkursi eesmärgiks on pöörata suuremat tähelepanu koolisööklatele ja tervislikule toitumisele koolis. Loovkonkursiga loodame tõsta teadlikkust köögiviljade olulisusest ja suurendada nende söömist õpilaste seas.

Tööde tegemisel võiksid õpilased mõelda, milliseid konkreetseid muudatusi kool saaks/võiks teha, et köögiviljad oleksid kättesaadavad ja nendest valmistatud toidud isuäratavad ning maitsvad. Samuti mõtiskleda, mis on veel need tegurid, mis paneksid õpilasi ise oma käitumist muutma ja rohkem köögivilju sööma.

Konkursil saavad osaleda kõik õpilased 1.-12. klassini.

  • Alg- ja põhikooli õpilastelt ootame joonistusi, paberile kleebitud või arvutil kujundatud kollaaže, vm tehnikas töid, mis edastaksid õpilase nägemust sellest, mis paneks neid ennast või nende kaasõpilasi rohkem köögivilju sööma.
  • Põhikooli- ja gümnaasiumiõpilased, kes oskavad hästi käsitleda tehnilisi vahendeid, saavad konkursil osaleda omavalmistatud videoga. Video tuleb samuti teha konkursi teemal.

Loovtöödele esitatavad tehnilised nõuded leiate veebiaadressilt http://www.terviseinfo.ee/et/konkursid/soeoegivahetund/osalejale-soogivahetund.

Kõikides vanuserühmades esitatakse joonistused vm pildid individuaalselt. Videod valmistatakse grupi või klassi ühisloominguna.

Iga vanuseklassi parimate joonistuste autorid saavad auhinnaks nutikella. Teise ja kolmanda koha võitjatele on auhinnaks raamatupoe kinkekaart. Parima video esitanud grupile on auhinnaks LCD-teler, mis jääb klassi või kooli käsutusse, et sealt ühiselt vaadata videoid, õppefilme jms.

Konkursitööd tuleb saata hiljemalt 21. oktoobriks 2016 Tervise Arengu Instituuti, aadressile Hiiu 42, Tallinn 11619, märksõnaga „Söögivahetund“, Käroliin Andrejeva.

Julgust osalemisel ja edu konkursil!

Käroliin Andrejeva

Projektijuht

Tervise Arengu Instituut

Hiiu 42, 11619 Tallinn

Tel: 659 3972

E-post: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Pärnumaa ettevõtlusnädala raames toimub 06.10.2016 kell 10-15 Strand SPA & Konverentsihotellis Pärnumaa ettevõtlike noorte inspiratsioonipäev.

Osalema on oodatud Pärnu linna ja maakonna koolide 7.-12. klasside õpilased ja õpetajad ning „Ettevõtliku kooli“ edulugude konkursil osalenud koolide esindajad. 

Täpsem info ning töötubadesse registreerumine ettevõtlusnädala veebis: http://www.eas.ee/ettevotlusnadal/.

Osale Lastekaitse Liidu koomiksikonkursil „Võrdsete võimaluste Eest(i)”

ja võida reis Brüsselisse!

Eesti ratifitseeris 1991.aastal ÜRO Lapse õiguste konventsiooni, mille artikkel 12 kohaselt on lapse õigust avaldada oma arvamust, olla ära kuulatud, ning teistel isikutel on kohustus lapse seisukohti arvesse võtta.

Konventsiooniga ühinedes võttis Eesti riik endale kohustuse tagada rahvusvaheliselt tunnustatud õigused igale Eestis elavale lapsele.
Sellest tulenevalt tähistab MTÜ Lastekaitse Liit novembrit traditsiooniliselt kui lapse õiguste kuud, mille raames toimuvad tegevused nii lastele, noortele kui ka täiskasvanutele.

Sellel aastal kutsub MTÜ Lastekaitse Liit lapse õiguste kuu raames lapsi ja noori osalema koomiksikonkursil teemal „Võrdsete võimaluste Eest(i)“.

Ootame koomikseid kõikidelt 14–18-aastastelt (kaasa arvatud) lastelt ja noortelt.

Konkursile ootame töid sellest, kuidas näed Sina võrdseid võimalusi Eestis.

  • Kas kõikidel lastel ja noortel on võrdsed võimalused olenemata sellest, kus nad Eestis elavad?
  • Kas hariduses on kõikidel lastel-noortel võrdsed võimalused?
  • Kuidas on huviringide või kogukonnas kaasa rääkimise võimalusega?
  • Kas Sinu arvamust võetakse võrdsena kellegi teise arvamusega?

Konkursi tingimused leiad PDF-failist ja need on avaldatud ka Lastekaitse Liidu koduleheküljel.

Töid ootame kuni 10. novembrini 2016 aadressil: Endla 6-18, 10142 Tallinn, MTÜ Lastekaitse Liit. Tööde saatmisel palume lisada märksõna „koomiksikonkurss“.

Konkursi võitjad kuulutatakse välja 22. novembril, mil toimub MTÜ Lastekaitse Liit aastakonverents „Kuidas elad, Eestimaa laps? Eile, täna, homme“.

Kolme parimat koomiksitegijat ootab reis Brüsselisse ja Euroopa Parlamenti, mis toimub Euroopa Parlamendi saadiku Kaja Kallase kutsel.

Lisainformatsioon: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. või telefonil: 631 11 128

___________________________________________________________

Grete Landson
Kommunikatsioonijuht
MTÜ Lastekaitse Liit
tel +3725651909
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

__________________________
www.lastekaitseliit.ee
www.facebook.com/lastekaitseliit

  • Matemaatika täiendõpe põhikoolile I (1 EAP), õpetaja Cedrut Kuusk

 

Kursusel lahendatakse tasandi geomeetria, aritmeetika ja loogika ning jaguvuse ülesandeid.

Sihtrühm: 6.-7. klassi õpilased
KohtPärnu Koidula Gümnaasium, Metsa 21, ruumis 406
Toimumisaeg: õpe toimub kahe õppesessioonina koolivaheaegadel

I õppesessioon 25.10.2016, kell 10-11.30
                       28.10.2016, 12-13.30

                      II õppesessioon 28.12.2016, kell 10-11.30
                                              29.12.2016, kell 12-13.30

Osalejate arv: 5-20 õpilast

Nõuded lõpetamiseks: Osalemine vähemalt ühes kahepäevases õppesessioonis; kahe kontrolltööd esitamine ja üldine keskmine üle 50%.

Õppevahendid: Loengumaterjalid ja kontrolltöö ülesanded saab õpilane kohapeal või Pärnu Koidula Gümnaasiumi kodulehelt http://koidulag.edu.ee/õppematerjalid.html

Soovitav kirjandus: 6.-7. klassi matemaatika õpikud
Registreerumine kuni 21.10.2016
https://www.ut.ee/survey/index.php?sid=44899&lang=et
Kursuse läbinud saavad Tartu Ülikooli täienduskoolitustunnistuse.
Kursus on tasuta.

 

  • Matemaatika täiendõpe põhikoolile II (1 EAP), õpetaja Cedrut Kuusk

Kursusel lahendatakse tasandi geomeetria ja jaguvuse ülesandeid ning võrrandeid ja võrrandisüsteeme.

Sihtrühm: 8-9. klassi õpilased
KohtPärnu Koidula Gümnaasium, Metsa 21, ruumis 406
Toimumisaeg: õpe toimub kahe õppesessioonina koolivaheaegadel

I õppesessioon 25.10.2016, kell 12-13.30
                       28.10.2016, 10-11.30

       II õppesessioon 28.12.2016, kell 12-13.30
                               29.12.2016, kell 10-11.30

Osalejate arv: 5-20 õpilast
Nõuded lõpetamiseks: Osalemine vähemalt ühes kahepäevases õppesessioonis; kahe kontrolltööd esitamine ja üldine keskmine üle 50%.
Õppevahendid: Loengumaterjalid ja kontrolltöö ülesanded saab õpilane kohapeal või Pärnu Koidula Gümnaasiumi kodulehelt http://koidulag.edu.ee/õppematerjalid.html
Soovitav kirjandus: 8-9. klassi matemaatika õpikud.
Registreerumine kuni 21.10.2016
https://www.ut.ee/survey/index.php?sid=44899&lang=et
Kursuse läbinud saavad Tartu Ülikooli täienduskoolitustunnistuse.
Kursus on tasuta.

 

  • Täiendavaid teemasid füüsikas põhikoolile (1,5 EAP), õpetaja Elmu Mägi

Kursus koosneb kahest põhiteemast: mehaanikast ja valgusõpetusest. Iga teema juurde kuuluvad kontaktõppetunnid, laboritööd ja kontrolltööd. Kontakttundides esitatakse põhimõisteid, näiteid, illustratsioone, videoklippe ja animatsioone, samuti viiakse läbi laboritöid. Iseseisev töö seisneb kodustes katsetes. Kursusest osavõtjal tuleb sooritada mõlema põhiteema kohta kodune kontrolltöö, mis koosneb põhiliselt arvutus- ja loovusülesannetest.

Sihtrühm: 8-9 klassi õpilased
Koht: Pärnu Koidula Gümnaasium, Metsa tn 21, kabinetis 209.
Toimumisaeg: 12.10.2016 – 18.01.2017. Toimub viis õppesessiooni. Esimene kokkusaamine 12.10.2016, kell 15.30.
Osalejate arv: 5-15 õpilast

Nõuded lõpetamiseks: Kursuste lõpetamiseks tuleb osaleda vähemalt 75 % ulatuses auditoorses õppes ja sooritada iseseisvad tööd ning kodused kontrolltööd vähemalt hindele rahuldav.

Õppevahendid: Kursuse läbiviija poolt antav loengukonspekt, laboritööde tegemiseks katsevahendite komplektid. Soovitav kirjandus: 8. ja 9.klassi füüsikaõpikud.

Registreerumine kuni 11.10.2016
https://www.ut.ee/survey/index.php?sid=63111&lang=et
Kursuse läbinud saavad Tartu Ülikooli täienduskoolitustunnistuse.
Kursus on tasuta.

 

Info Noorte Teaduskeskuse kodulehelt http://www.pc.ut.ee/et/taiendusope/noorte-teaduskeskuse-kursused-20162017

 

Euroopa suurim robotivõistlus Robotex kutsub  osalema 2.-4. detsembril toimuval kogupereüritusel

Kõikidel lastel on võimalik joonistada, pildistada või filmida võistlustöö loovate konkursside tarbeks.

Teemad on sellel aastal erakordselt põnevad:

  • joonistuskonkurss „Robotite argipäev“;
  • digitaaljoonistuskonkurss „Robotex 2050“;
  • fotokonkurss „Robotid teevad kodu targaks“;
  • videokonkurss „Mida ei saa jõuga, seda saab nõuga“;
  • meisterdamiskonkurss „Kuidas pääseda kosmosesse?“;
  • luuletuskonkurss „Julge roboti rind on õline“

Töid saab esitada kuni 07.11.16: http://www.robotex.ee/konkursid

 

Robotexile saab tulla ka õppima. Igas vanuses lastele on töötubades loodud üle 3000 koha. Info täieneb jooksvalt: http://www.robotex.ee/tootoad2016. Töötubadesse registeerumine avatakse 01.11.16.

Tule uudista ka tehnoloogiavaldkonnas toimuvat! Tehnoloogianäitusel on palju põnevaid eksponaate ning 2. detsembri õhtul toimub ka kosmoserobootika konverents www.robotex.ee/konverents.

 

Pane end kirja ka Facebooki üritusele!

Lisaks eelmise aasta 17 võistlusele on lisandunud:

  • proffidele LEGO 3 kg SUMO, droonide takistussõit ja Tartu Ülikooli Mõttejõud;
  • kuni 14-aastastele VEX IQ võistlushooaeg;
  • kuni 12-aastastele algajatele ProgeTiigri haridusrobotite ja LEGO WeDo võistlus.

Kiireima ja mugavaima ülevaate kõikidest 2016. aasta võistlustest saad, kui laadid alla kaheleheküljelise tutvustuse: http://bit.ly/2cVdwW3

Robotexil osalejatele on ööbimine partnerhotellides soodushinnaga, selleks tuleb öelda salasõna. Kõik partnerhotellid leiab Robotexi kodulehelt majutuse rubriigist, mis avatakse 01.10.2016. Majutusinfo suurematele gruppidele täieneb oktoobri lõpuks.

Võistlustele registreerumine on avatud kuni 30.10.16. http://voistlus.robotex.ee/2016/register
Enne 10. oktoobrit registreerujad saavad kingituseks ka Robotexi rinnamärgi.

Kohtumiseni Robotexil!
Robotexi projektijuht
Karl Laasik

Spordipäev_6 #theta360 - Spherical Image - RICOH THETA

NASA astronaut Douglas H. Wheelock on veetnud kosmoses 178 päeva ja käinud kosmosekõndidel kokku 43 tunni ja 30 minuti jagu. Ta oli esimene inimene, kes tegi kosmoses Foursquare’i rakendusega check-in’i ja on jaganud oma Twitteri konto vahendusel hulga pilte oma missioonidest.

28. septembri õhtul on oodata Wheelocki Energia avastuskeskusesse (Põhja pst 29, 10415 Tallinn) rääkima, mis tunne on vaadata rahvusvahelisest kosmosejaamast Maale ja kuidas üleüldse astronaudiks saadakse. Ehtsa astronaudiga saab ka pilti teha!

Kohtumisõhtule oodatakse kosmosehuvilisi kooliõpilasi! Kohti on 100 kiiremale, seega pane oma nimi kirja juba nüüd! Vestlus toimub inglise keeles.

Tahaksid üritusest rohkem teada? Jälgi Facebooki lehte. Programm on veel täpsustamisel – ega neid astronaute tea, peavad veel viimasel hetkel süstikusse astuma…

Kohtumine korraldatakse koostöös Ameerika Ühendriikide saatkonnaga Eestis.

31. august kell 10:00 õppenõukogu

1. septembri aktused:

  • kell 9:00 koolimaja ees õues 2.-8. klasside aktus. (vaata pilte!) Järgneb klassijuhatajatund (vaata nimekirja!)
  • kell 11:00 9.a klassijuhatajatund
  • kell 12:00 9.a, 1.a, 1.b klasside aktus aulas (vaata pilte!)
  • kell 13:00 9.b ja 9.e klassijuhatajatund
  • kell 14:00 9.b, 9.e, 1.c, 1.d klassside aktus aulas (vaata pilte!)

Mihklipäev laat

Meil on 28. septembril kell 12.00-12.30 koolis mihklipäeva laat. 

MENÜÜ 28.09.-02.10.2015.

Esmaspäev, 28. september     Makaron, hakklihakaste köögiviljadega, leib, sai, joogijogurt, hapukurgi-porgandi-kapsasalat

Teisipäev, 29. september        Kalaseljanka, hapukoor, leib, sai, riisipuder marjakisselliga, õun

Kolmapäev, 30. september     Kartul, kanapihv, kaste, leib, sai, porgandi-ananassisalat, morss

Neljapäev, 1. oktoober            Värskekapsasupp, hapukoor, leib, sai, kamavaht keedisega, pirn

Reede, 2. oktoober                  Kartul, böfstrooganov, leib, sai, peedi-õunasalat, mahlajook

 

Hommikupuder:

E. Viieviljahelbe puder

T. Mannapuder

K. Neljaviljahelbe puder

N. Riisipuder

R. Kaerahelbepuder

 

Lisaeine:

E. Riisipuder keedisega, v/l vorstiga, piim

T. Kartul, värskekapsa-hakklihahautis, morss

K. Viinerisupp, v/s juustuga, piim

N. Makaronid hakklihaga, mahlajook

R. Makaronisalat

 

Koolisööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri

Menüü 21.-25.09.15

Esmaspäev, 21. september     Keedetud riis, kana-šampinjonikaste, leib, sai, kapsa-ananassisalat, morss

Teisipäev, 22. september        Talupojasupp, hapukoor, leib, sai, karamellkissell keedisega, apelsin

Kolmapäev, 23. september     Kartul, kalaburger, külm kaste, leib, sai, hiina kapsa salat, mahlajook

Neljapäev, 24. september       Borš, hapukoor, leib, sai, leivavaht õunte ja vahukoorega, õun

Reede, 25. september            Hakklihapada, leib, sai, jäätis, tomativiil, mahlakontsentraadist mahl

 

Hommikupuder:

E: Seitsmeviljahelbe puder

T: Mannapuder

K: Kaerahelbepuder

N: Riisipuder

R: Kaheksaviljahelbe puder

 

Lisatoit:

E: Makaron, vorstikaste, morss

T: Naturaalne omlett, v/s juustuga, piim

K: Köögiviljasupp, lihapirukas, piim

N: Makaron, hakklihakaste, piim

R: Piima-klimbisupp, v/l vorstiga, v/s tomatiga

 

Kooli sööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri.

1.-5. klassil kaks lisa puu- ja köögiviljakorda nädalas EL poolt.

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!

Oktoobrikuu lisatoidu eest palun tasuda hiljemalt 26. septembriks!

Lisatoidu hind 0,90 € päevas.

Ülekande rekvisiidid:

a/a EE561010902001629002

viitenumber 750003027

makse saaja Pärnu Linnavalitsus

selgitusse kindlasti õpilase nimi ja klass ja millistel päevadel sööb.

Palun tasuda toiduraha õigeaegselt s.o hiljemalt 28. september!

 

Konsultatsioonide ajad 2015/16. õppeaastal

 Jrk. Õpetaja Aeg Koht (kab nr)
  Agasild, Anne E 6. ja 7. tund, kokkuleppel A 126
  Arust, Sille T 8. tund A 116 eesruum
  Dreier, Taimi N 8. tund + kokkuleppel A 037
  Edo, Egon R 7. tund + kokkuleppel võimla, staadion
  Eesmaa, Eda N 8. tund, kokkuleppel B 205
  Eisenschmidt, Ly N 6. tund (13.20-14.05) A 216
  Ermus, Ave E 7. tund (9.c klassil 8. tund) B215
  Hansalu, Maret E 5. tund, T 5. tund A 208
  Juga, Karin T 8. tund, kokkuleppel võimla, staadion
  Kaja, Talvi K 1. tund 9.a; 7. tund 7.b; 8. tund 7.a
N 8. tund 8.ab
B 126
  Kanniste, Marge K 7. tund, kokkuleppel B 208
  Kirss, Mari-Liis T 8. tund või kokkuleppel A 131
  Kirss, Raul T 8. tund või kokkuleppel B 102
  Kumel, Ursula N 6. tund (13.20-14.05) A 308
  Kõks, Kai T 7. tund (14.15-15.00) B 202
  Känd, Karin E 7. t (5.bc), N 7. t (9.b), R 6. t (9.c) B 128
  Kärner, Anne R 6. t, kokkuleppel A 127
  Kärner, Daisy K 8. tund, kokkuleppel B 134
  Köösel, Gert E 8. tund (15.00-15.30)
K 7. tund (14.15-14.50)
A 128
  Kübar, Enn N 8. tund B 102
  Kübar, Ulla E 8. tund, kokkuleppel A 302
  Kütt, Tiina E ja T 6. tund A 210
  Luik, Helen R 5. tund A 309
  Lukas, Lembi N 7. tund B 210
  Lusik, Laine E 7. t. N 7. t A307
  Miidla, Segne T 7. tund ja N 7. tund B 138
  Murel, Anneli R 5. tund A 211
  Murulauk, Jane K 7. tund A 401
  Muttik, Maimu T 7. tund A 301
  Mõttus, Iris T 8. tund, muul ajal kokkuleppel B 206
  Niin, Tiina E 7. tund - 5. klassid,
T 8. tund - 9. klassid,
R 7. tund - 6.-8. klassid
A 409
  Prangli, Eliana E, T, N, R - 6. tund kokkuleppel A 311
  Pulk, Joel N 7. tund, kokkuleppel A 127
  Pärtelson, Külli N 6. ja 7. tund, kokkuleppel B 136
  Raadik, Anu

E 6. tund, R 5. tund

A 310
  Raudver, Signe N 7. tund, kokkuleppel A 202
  Redik, Eve N 6.tund, muul ajal kokkuleppel A 306
  Saare, Erge E, T 6. tund A 315
  Siigur, Jane T 6. tund A 207
  Soa, Piret E 7. tund B129
  Soomere, Mare T 7. tund, K 7. ja 8. tund B 203
  Suppi, Kristi E 9. tund A 037
  Suvorov, Kairi N 6. tund, kokkuleppel B 136
  Tammik, Krista R 6. tund A 103
  Tammisto, Aira N. 7. tund kokkuleppel A 401
  Tekkel, Marianne E 7. tund A 205
  Teppo, Anu E 7. tund B205
  Tilk, Anu T 7. tund, kokkuleppel A 305
  Tohver, Tiina R 6. tund A 402
  Toots, Helle E 7. tund A 201
  Tõniste, Tõnu T 8. tund; R 7. tund; E-kokkuleppel B 134
  Tõnts, Marja T 7. tund B 204
  Udso, Merle K 7. tund (14.15-14.50) B 140
  Uustal, Eve E 6.-7. tund A 206
  Vetik, Veiko N 8. tund võimla, staadion
  Viigimäe, Ene E 8. tund, R 7. tund võimla, staadion
  Vill, Aet E 7. tund + kokkulepe A 013
  Änilane, Janne E 6.-7. tund A 209

Alates 14. september 2015 on taas õpilastel võimalik süüa lisatoitu.

Selle eest saab tasuda arvele:
Pärnu Linnavalitsus a/a EE561010902001629002 viitenumber 750003027 
Ühe päeva maksumus 0.90 €, selgitusse kindlasti kirjutada õpilase nimi, klass ja mis päevadel sööb.

 

MENÜÜ 14.-18.09.15

Esmaspäev, 14. september   Makaronid vorstiga, ketšup, leib, saiake, värske kapsa-porgandi-õunasalat, morss

Teisipäev, 15. september      Kodune rassolnik, hapukoor, leib, sai, mannavaht piimaga, ploom

Kolmapäev, 16.september   Kartuli-porgandipüree, kalakaste, leib, sai, porgandi-apelsinisalat, morss

Neljapäev, 17. september     Aedvilja-hakklihasupp, leib, sai, „pariisi vahukoor“ helvestega, õun

Reede, 18. september           Hautatud sealiha köögiviljadega, leib, sai, tomati-sibulasalat, mahl kontsentraadist

 

Lisatoit:

E: Kartul, guljašš, morss

T: Ühepajatoit lihaga, leib, piim

K: Kartuli-makaronisupp, v/l singiga, piim

N: Kartul, praesardell, kaste, leib, morss

R: Pannkook keedisega, piim

 

Hommikupuder:

E: Neljaviljahelbe puder

T: Riisipuder

K: Mannapuder

N: Kaerahelbepuder

R: Viieviljahelbe puder

 

Koolisööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri!!

Algklassidel kaks korda nädalas lisaks Euroopa Liidu poolt puu- või köögivili!

 

MENÜÜ 7.-11.09.15

Esmaspäev, 7. september: Makaronid hakklihaga, ketšup, porgandi-kaalikasalat, morss
Teisipäev, 8. september: Kana-nuudlisupp, leib, sai, piimakissell keedisega, banaanilõik
Kolmapäev, 9. september: Kartulipüree, kurzeme-strogonov, leib, sai, mahlajook, kapsa-õunasalat
Neljapäev, 10. september: Kala-riisisupp, kohupiimakreem kisselliga, leib, sai, õun
Reede, 11.september: Plov sealihaga, leib, sai, kapsa-marineeritudkurgisalat, morss

Hommikupuder:

E. Riisipuder
T. Kaheksaviljapuder
K. Kaerahelbepuder
N. Mannapuder
R. Seitsmeviljahelbepuder

Iga päev võimalik juua piima koolipiima toetuse raames, üks klaas õpilasele päevas tasuta.
1.-5. klass lisapuuviljakord nädalas EL toetusega.

Aktused 01.09.2015

  • 2.-8. klasside aktus toimub õues. Kogunemine kell 9 igal klassil oma klassiruumis (vt klassijuhatajate nimekirjast).      
    Kell 9.15 tuleb kogu klass ühes õpetajaga õue. Hilinejad pääsevad aktusele küljeustest.
  • 1.a, 1.b, 9.a, 9.e klasside aktus toimub kell 12 aulas. 9. klassid kogunevad kell 11 klassijuhataja tundi.
    1. klassid kogunevad kell 11.30 oma klassi.
  • 1.c, 1.d, 9.b, 9.c klasside aktus toimub kell 14 aulas. 9. klassid kogunevad kell 13 klassijuhataja tundi.
    1. klassid kogunevad kell 13.30 oma klassi

SEPTEMBER

Ellen Niit

Veel silmanurgast säratab
september kollast päikest.
"Nüüd kooli! Kooli!" äratab
ta iga suurt ja väikest.

Ning õuntega, täis lusti meel,
ta pillub lapsi kooliteel.

Klassidevaheline pendelteatejooksu võistlus

Teisipäeval, 8. septembril

7.-13. september saab esmakordselt toimuma üleeuroopaline spordinädal. Eestis toimuva kampaania peamiseks sihtgrupiks on käesoleval aastal valitud kooliealised noored ja Spordinädal 2015 eesmärgiks on pakkuda võimalikult paljudele Eestimaa noortele toredaid ja positiivseid liikumisega seotud kogemusi.

Tähtis pole võit vaid osavõtt! Kui vanusegrupil jooksud tehtud, siis tutvustavad end erinevate alade treenerid.

  • Halva ilma korral toimub suures võimlas.
  • Kooli tulla dressides.
  • Teha korralik soojendus.
  • Keelatud joosta naglides ja jalgpallisaabastes.
  • Kes pendelteatejooksus ei osale, aitavad asju valvata (garderoobi väärtasju mitte jätta!).

2. klass - 4. tund

Osalevad kõik lapsed.

3.–4. klass - 5. tund

Osalevad kõik lapsed.

5.–6. klass - 6. tund

Jookseb 7 T + 7 P, poisi võib asendada tüdrukuga, igas jooksus võib teha vahetusi.

7.–9. klass - 7.tund

Jookseb 7 T + 7 P, poisi võib asendada tüdrukuga, igas jooksus võib teha vahetusi.

MENÜÜ 02.-04.09.2015

Lõunasöök:

Kolmapäev, 2. september:         Kartul, guljašš, leib, sai, morss, värskekapsa-mar.kurgisalat

Neljapäev, 3. september:          Frikadellisupp, vahukoor kisselliga, leib, sai, õun

Reede 4. september:                Ühepajatoit, leib, sai, tomativiil, kohuke, mahlajook

Hommikupuder:

K: Mannapuder

N: Neljaviljahelbepuder

R: Kaerahelbepuder

Iga päev võimalik juua piima koolipiima toetuse raames, üks klaas õpilasele päevas tasuta.

Head isu!