2018/2019. õppeaasta tasemetööd ja nende toimumisajad:

I kooliastme tasemetööd
4. klassi õpilastele (elektrooniliselt): loodusvaldkond: 2. oktoober 2018.

3. klassi õpilastele (paberil): 

 • eesti keeles: 8. mai 2019.
 • matemaatikas: 15. mai 2019.

II kooliastme tasemetööd
7. klassi õpilastele (elektrooniliselt): loodusvaldkond: 25. september 2018.

6. klassi õpilastele (elektrooniliselt): 

 • eesti keeles: 14. mai 2019.
 • matemaatikas: 21. mai 2019.

Tasemetööde ajad on antud haridus- ja teadusministri määrusega „Riigieksamite vormid ja ajad, ühtsete põhikooli lõpueksamite ning tasemetööde õppeained, vormid ja ajad 2018/2019. õppeaastal“.

Milliseid vaheaegasid eelistavad õpilased, õpetajad ja lapsevanemad?

9.-15. märtsini oli võimalik anda oma hääl, kas eelistad järgmisel õppeaastal 4 või 5 vaheaega.

Küsitlusele vastas 882 inimest. Tulemused on toodud välja alloleval sektordiagrammil.

Vaatamata distantsõppele on kooliraamatukogu avatud E-N 8-16, R 8-15

Laenutame õppe- ja muud kirjandust.
Palun kanna maski ja desinfitseeri käsi!
 • Alates 11. märtsist alates jäävad 1.–9. klasside õpilased distantsõppele.
  Tunnid toimuvad tunniplaani järgi.
  Distantsõppe ajal toimub õpilaste juhendatud õpe, mille vältel on aineõpetaja vähemalt korra nädalas õpilastega ühenduses videotunni kaudu (1.-2. klassis ei ole videotunni kohustust).
  Videotunni toimumine teatatakse ette vähemalt üks päev ekooli kaudu.
  Esialgsetel andmetel kestab distantsõpe vähemalt neli nädalat.
 • Õpiabitunnid toimuvad distantsõppel.
 • Kontaktõppes jätkavad e-, i- ja y-klassid.
 • Kõiki ettevaatusabinõusid rakendades tohib haridusasutuses viibida õppija, kes vajab hariduslikke tugiteenuseid või õpetaja hinnangul konsultatsioone õpitulemuste saavutamiseks või ta sooritab praktilist õpet, eksameid või teste. Kontaktõppele tulemise lepib aineõpetaja kokku konkreetse õpilasega.
  Siseruumides erandkorras tegevusi läbi viies tuleb kanda maski ning tagada hügieeninõuete täitmine ja hajutatus. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik.
 • Kontaktõppel olevaid õpilasi toitlustatakse kell 10.50-11.15
 • Lisaeinet kell 13.00 ei pakuta.

Toidupakkide tellimine on selleks korraks lõppenud!

Distantsõppel olevatele õpilasele tellitud toidupakkide väljastamine toimub 7. ja 8. aprillil kell 9:00 - 15:00 Kooli sisehoovis (Lille tänava poolt sisse sõites) kollasest söökla uksest.
Sooviavalduse esitanud lapsevanemale saadetakse täpsem juhend e-kirjaga sellele aadressile, mille kirjutasite sooviavalduse vormi.
Meil kõigil tuleks arvesse võtta, et tegemist on Eesti Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud eriolukorraga, kus uued korraldused ja muudatused võetakse vastu pikalt ette hoiatamata.
Edasised juhised toidupakkide jagamisest edastame siis, kui on selge, millisel viisil õppetöö peale koolivaheaega jätkub.

Lisainfo: Tel: 444 7180 E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tervist ja jõudu muutuvates oludes kohanemiseks!

Alllikas: https://www.hm.ee/et/uudised/distantsoppele-peavad-jaama-ka-1-4-klasside-opilased-lasteaialapsed-soovitatakse-koju-jatta 9. märts 2021 - 8:45

 

 • Kontaktõppel olevate õpilaste toitlustamine toimub kooli sööklas kell 10.30-11.15

 • Distantsõppel olevaid õpilasi toitlustab kooli söökla sooja koolitoidu soovi korral kell 11.30-12.30
 • Kui distantsõppel olev õpilane ei saa kooli lõunat sööma tulla ja soovitakse toiduainete pakki, siis ootame lapsevanema e-kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. pealkirjaga "Toidupakk distantsõppe ajal".
  Kirjas palun märkige kindlasti ära lapse nimi ja klass.
  Teie sooviavaluse alusel koostame lapsele kahe nädala toidupaki, millele võib laps või lapsevanem järgmisel päeval järele tulla.

 

Pärnu Ülejõe Põhikool kuulutab välja konkursi  tehnoloogiaõpetaja ametikohale. Vajalik kaasaegsete tehnoloogiaseadmete rakendamise oskus.

Tööle asumine 24. augustist  2020. Täistööaeg, õpetaja töötasu alates 1500 eurost.

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata aadressil:

Pärnu Ülejõe Põhikool  
Tallinna mnt 40a 
80010 Pärnu

või digitaalallkirjastatult e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..   

Info: 444 7185, 444 7183

 

On möödunud 10 päeva, kui me elame harjumatus rütmis. Enamasti viibime me kodudes ja kogu meie igapäevane tegevus on üks assortii tööst, õppimisest, pereelust, toetamisest, hoolimisest, väsimisest, lootusest, ootusest…..

Oleme tänulikud Teile kõigile, et töökorraldus on kiiresti muudetud, kõik töötajad on panustanud eriolukorra lahendamisse ja olnud kiired reageerima uues olukorras. Eelmine nädal näitas, kuivõrd (digi)tugevad ja tegusad on meie haridus- ja noorsootööga tegelevad asutused.

On suur rõõm kuulda positiivset tagasisidet toimiva kooli, lasteaia, huvikooli või noortekeskuse kohta. Kõik meie poole pöördunud on olnud murelikult toetavad ja koostööaltid.

Oleme tänulikud ka kõikidele lastevanematele, kes on leidnud võimaluse oma lapsed koju jätta ja tagavad distantsõppel olevatele lastele igakülgse toe ja mõistmise.

Ilmselgelt on selles suur osa ka asjaolul, et Pärnus viiruse levik on olnud sellises mahus nagu ta täna praegu. Hommikuse seisuga ei avastatud Pärnumaal ühtegi uut haigusjuhtu.

Oluline on asjaolu, et me kõik maksimaalselt püsime kodudes ja võimalikult vähe liigume väljaspool kodu. Üheskoos üksteist toetades ja ära kuulates me seda saavutame kindlasti.

Edastan ka lühidalt olulise info.

Linnavalitsus on pikendanud üldhariduskoolide, huvikoolide ja noortekeskuste distantsõpet kuni 13.04.2020.

Peatatakse lasteaias osalustasu tasumine, kui laps ei viibi perioodil 01-12.04.2020 lasteaias.

Lasteaiad on jätkuvalt avatud (küll vähendatud koossisudega), et tagada vanemate töötamine ja seda ka vajadusel 24/7. Esimene selline juhtum oli meil nädalavahetusel Paikuse Lasteaias.

Kui Teil on mingeidki tõrkeid või häid ideid, mida soovite teistega jagada, siis alati on kõik Teie pöördumised oodatud!

Hoidke end ja jääge terveks!

Päikest!

Ene Täht
haridusosakonna juhataja

Armas õpilane!

Kui me eelmisel nädalal Sulle koolis ütlesime, et järgmised kaks nädalat teeme õppetööd internetis ja koolimajja meist keegi ei tule, siis kõlas see nagu ootaks Sind ees koolivaheaeg.

Nüüdseks oled saanud aru, et ei tulnudki vaheaega, vaid igapäevane õppetöö jätkub ja õpetajatega suhtlemiseta ei möödu ükski koolipäev. Kõik on üsna samamoodi, lihtsalt natuke teisiti kui muidu.

Sa oled olnud nende kodus oldud päevade jooksul väga tubli: jälgid eKoolis, mis ülesandeid õpetajad sinna üles panevad, osaled videotundides, saadad e-kirju, töötad usinasti arvuti taga ja vahetad telefoni teel või internetis aktiivselt infot ka klassikaaslastega. Just nii peabki!

Kuid on veel üks oluline asi, mida me Sinult ootame.

Sa ju tead, et riigis kehtib koroonaviiruse tõttu eriolukord ja inimestel palutakse püsida kodus.

Eriolukord tähendab trennidest, hobidest, väljaskäimistest, hängimistest ja sõpradega näost näkku suhtlemisest loobumist. See on vajalik selleks, et me ei levitaks koroonanakkust, mis levib eriti hästi siis, kui inimesed koos on.

Ole hea, püsi mõned nädalad kodus. Käi aegajalt üksi õues jooksmas, jalutamas või koeraga jalutamas. See ei ole ju nii raske, Sa saad sellega hakkama küll!

Mõtle sedasi: kui Sina oled praegu tubli ja loobud mõneks ajaks sõpradega tšillimisest, siis oled olnud abiks koroonahaiguse leviku peatamisel.

Kas pole uhke ja hea tunne teada, et Sinust ja Su sõpradest sõltub nii palju?

Romek Kosenkranius
Pärnu linnapea

Pärnu hariduse info eriolukorra ajal on koondatud lehele

https://sites.google.com/view/eriolukord

 

Innove Rajaleidjal on valminud kaks artiklit, mis aitavad lapsevanematel oma lapsi tekkinud olukorras toetada.