Ülelinnaline võrkpall 6.-9. klass I koht
Ülelinnaline võrkpall 6.-...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline võrkpall 6.-9. klass II koht
Ülelinnaline võrkpall 6.-...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline miniliiga võrkpall I koht
Ülelinnaline miniliiga võ...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline miniliiga võrkpall
Ülelinnaline miniliiga võ...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline rahvastepall 3. klass II koht
Ülelinnaline rahvastepall...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline rahvastepall 3. klass III koht
Ülelinnaline rahvastepall...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline käsipall 3. klass I ja IV koht
Ülelinnaline käsipall 3. ...
Detailid Lae alla
Maakonna ergomeetrisõudmine keskel II-III Rasmus Jõesaar, paremal Rasmus Kirotar I
Maakonna ergomeetrisõudmi...
Detailid Lae alla
Maakonna ergomeetrisõudmine keskel Annabel Aron I, paremal Heike Lehiste III
Maakonna ergomeetrisõudmi...
Detailid Lae alla
Regionaalne miniliiga võrkpall
Regionaalne miniliiga võr...
Detailid Lae alla
Regionaalne miniliiga võrkpall II koht
Regionaalne miniliiga võr...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 9.a I
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 9.b II
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 8.b III
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 8.c
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 8.a
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 7.b
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 7.b I
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 8.b II-III
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 9.c II-III
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 8.a
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 8.c
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 7.a
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Kooliliiga finaal
Kooliliiga finaal
Detailid Lae alla
Kooliliiga finaal
Kooliliiga finaal
Detailid Lae alla
Kooliliiga finaal
Kooliliiga finaal
Detailid Lae alla
Kooliliiga finaal II koht
Kooliliiga finaal II koht
Detailid Lae alla
Ülelinnalised teatevõistlused I klass
Ülelinnalised teatevõistl...
Detailid Lae alla
Ülelinnalised teatevõistlused II klass
Ülelinnalised teatevõistl...
Detailid Lae alla
Ülelinnalised teatevõistlused III klass 1.-3. koht
Ülelinnalised teatevõistl...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 5.a I koht
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 6.a II koht
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 6.c III koht
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 6.b I koht
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 5.c II koht
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 6.c III koht
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 5.a
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Klassidevaheline võrkpall 5.b
Klassidevaheline võrkpall...
Detailid Lae alla
Vabariiklik võrkpalli miniliiga finaal Tormas - 8.koht
Vabariiklik võrkpalli min...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline jalgpall 6.-9. klass I koht
Ülelinnaline jalgpall 6.-...
Detailid Lae alla
Maakondlik kergejõustik - Mari Silvia 100m ja 400m jooksu võitja
Maakondlik kergejõustik -...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline kergejõustik 4. klass 60m jooks
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline kergejõustik 4. klass pallivise Marianne II koht
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline kergejõustik 4. klass pallivise Oskar I koht, Kristofer II koht, Egert III koht
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline kergejõustik 4. klass
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline kergejõustik 4. klass
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline kergejõustik 3. klass 4x200m teatejooks I koht Karmen, Martiina, Gabriela ja Piia
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline kergejõustik 3. klass pallivise Martiina III koht
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline kergejõustik 3. klass
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid Lae alla
Ülelinnaline kergejõustik 3. klass 4x200m teatejooks II koht Robin, Marten-Chris, Raul, Marcus-Mattias
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid Lae alla
 
 

 Statistika

 

Kategooria

Avalikustatud piltide arv kategoorias: 52
Avalikustamata piltide arv kategoorias: 0
Kategooria vaatamised: 2301 x

Kategooria enim vaadatud pildid

Maakonna ergomeetrisõudmine keskel Annabel Aron I, paremal Heike Lehiste III
Maakonna ergomeetrisõudmi...
Detailid   1672 x
Maakonna ergomeetrisõudmine keskel II-III Rasmus Jõesaar, paremal Rasmus Kirotar I
Maakonna ergomeetrisõudmi...
Detailid   1636 x
Ülelinnaline võrkpall 6.-9. klass II koht
Ülelinnaline võrkpall 6.-...
Detailid   1603 x
Ülelinnaline miniliiga võrkpall I koht
Ülelinnaline miniliiga võ...
Detailid   1553 x
Regionaalne miniliiga võrkpall
Regionaalne miniliiga võr...
Detailid   1497 x

Viimased kategooriasse lisatud pildid

1. klasside korvpalli projektiüritus
1. klasside korvpalli pro...
Detailid   12. 06. 2018
Ülelinnaline kergejõustik 3. klass kaugushüpe Raul III koht, pallivise Robin I koht
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid   05. 06. 2018
Ülelinnaline kergejõustik 3. klass 4x200m teatejooks II koht Robin, Marten-Chris, Raul, Marcus-Mattias
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid   05. 06. 2018
Ülelinnaline kergejõustik 3. klass
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid   02. 06. 2018
Ülelinnaline kergejõustik 3. klass pallivise Martiina III koht
Ülelinnaline kergejõustik...
Detailid   02. 06. 2018
Powered by Phoca Gallery