2018/2019. õppeaasta tasemetööd ja nende toimumisajad:

I kooliastme tasemetööd
4. klassi õpilastele (elektrooniliselt): loodusvaldkond: 2. oktoober 2018.

3. klassi õpilastele (paberil): 

 • eesti keeles: 8. mai 2019.
 • matemaatikas: 15. mai 2019.

II kooliastme tasemetööd
7. klassi õpilastele (elektrooniliselt): loodusvaldkond: 25. september 2018.

6. klassi õpilastele (elektrooniliselt): 

 • eesti keeles: 14. mai 2019.
 • matemaatikas: 21. mai 2019.

Tasemetööde ajad on antud haridus- ja teadusministri määrusega „Riigieksamite vormid ja ajad, ühtsete põhikooli lõpueksamite ning tasemetööde õppeained, vormid ja ajad 2018/2019. õppeaastal“.

Milliseid vaheaegasid eelistavad õpilased, õpetajad ja lapsevanemad?

9.-15. märtsini oli võimalik anda oma hääl, kas eelistad järgmisel õppeaastal 4 või 5 vaheaega.

Küsitlusele vastas 882 inimest. Tulemused on toodud välja alloleval sektordiagrammil.

Vaatamata distantsõppele on kooliraamatukogu avatud E-N 8-16, R 8-15

Laenutame õppe- ja muud kirjandust.
Palun kanna maski ja desinfitseeri käsi!
 • Alates 11. märtsist alates jäävad 1.–9. klasside õpilased distantsõppele.
  Tunnid toimuvad tunniplaani järgi.
  Distantsõppe ajal toimub õpilaste juhendatud õpe, mille vältel on aineõpetaja vähemalt korra nädalas õpilastega ühenduses videotunni kaudu (1.-2. klassis ei ole videotunni kohustust).
  Videotunni toimumine teatatakse ette vähemalt üks päev ekooli kaudu.
  Esialgsetel andmetel kestab distantsõpe vähemalt neli nädalat.
 • Õpiabitunnid toimuvad distantsõppel.
 • Kontaktõppes jätkavad e-, i- ja y-klassid.
 • Kõiki ettevaatusabinõusid rakendades tohib haridusasutuses viibida õppija, kes vajab hariduslikke tugiteenuseid või õpetaja hinnangul konsultatsioone õpitulemuste saavutamiseks või ta sooritab praktilist õpet, eksameid või teste. Kontaktõppele tulemise lepib aineõpetaja kokku konkreetse õpilasega.
  Siseruumides erandkorras tegevusi läbi viies tuleb kanda maski ning tagada hügieeninõuete täitmine ja hajutatus. Maski ei pea kandma alla 12-aastased lapsed või inimesed, kellel maski kandmine ei ole tervislikel põhjustel või tegevuse iseloomu tõttu või muid olulisi põhjuseid arvestades võimalik.
 • Kontaktõppel olevaid õpilasi toitlustatakse kell 10.50-11.15
 • Lisaeinet kell 13.00 ei pakuta.

Toidupakkide tellimine on selleks korraks lõppenud!

Distantsõppel olevatele õpilasele tellitud toidupakkide väljastamine toimub 7. ja 8. aprillil kell 9:00 - 15:00 Kooli sisehoovis (Lille tänava poolt sisse sõites) kollasest söökla uksest.
Sooviavalduse esitanud lapsevanemale saadetakse täpsem juhend e-kirjaga sellele aadressile, mille kirjutasite sooviavalduse vormi.
Meil kõigil tuleks arvesse võtta, et tegemist on Eesti Vabariigi Valitsuse poolt kehtestatud eriolukorraga, kus uued korraldused ja muudatused võetakse vastu pikalt ette hoiatamata.
Edasised juhised toidupakkide jagamisest edastame siis, kui on selge, millisel viisil õppetöö peale koolivaheaega jätkub.

Lisainfo: Tel: 444 7180 E-mail: See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tervist ja jõudu muutuvates oludes kohanemiseks!

Alllikas: https://www.hm.ee/et/uudised/distantsoppele-peavad-jaama-ka-1-4-klasside-opilased-lasteaialapsed-soovitatakse-koju-jatta 9. märts 2021 - 8:45

 

 • Kontaktõppel olevate õpilaste toitlustamine toimub kooli sööklas kell 10.30-11.15

 • Distantsõppel olevaid õpilasi toitlustab kooli söökla sooja koolitoidu soovi korral kell 11.30-12.30
 • Kui distantsõppel olev õpilane ei saa kooli lõunat sööma tulla ja soovitakse toiduainete pakki, siis ootame lapsevanema e-kirja aadressile See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. pealkirjaga "Toidupakk distantsõppe ajal".
  Kirjas palun märkige kindlasti ära lapse nimi ja klass.
  Teie sooviavaluse alusel koostame lapsele kahe nädala toidupaki, millele võib laps või lapsevanem järgmisel päeval järele tulla.

 

Pärnu Ülejõe Põhikool kuulutab välja konkursi  tehnoloogiaõpetaja ametikohale. Vajalik kaasaegsete tehnoloogiaseadmete rakendamise oskus.

Tööle asumine 24. augustist  2020. Täistööaeg, õpetaja töötasu alates 1500 eurost.

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata aadressil:

Pärnu Ülejõe Põhikool  
Tallinna mnt 40a 
80010 Pärnu

või digitaalallkirjastatult e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..   

Info: 444 7185, 444 7183

 

On möödunud 10 päeva, kui me elame harjumatus rütmis. Enamasti viibime me kodudes ja kogu meie igapäevane tegevus on üks assortii tööst, õppimisest, pereelust, toetamisest, hoolimisest, väsimisest, lootusest, ootusest…..

Oleme tänulikud Teile kõigile, et töökorraldus on kiiresti muudetud, kõik töötajad on panustanud eriolukorra lahendamisse ja olnud kiired reageerima uues olukorras. Eelmine nädal näitas, kuivõrd (digi)tugevad ja tegusad on meie haridus- ja noorsootööga tegelevad asutused.

On suur rõõm kuulda positiivset tagasisidet toimiva kooli, lasteaia, huvikooli või noortekeskuse kohta. Kõik meie poole pöördunud on olnud murelikult toetavad ja koostööaltid.

Oleme tänulikud ka kõikidele lastevanematele, kes on leidnud võimaluse oma lapsed koju jätta ja tagavad distantsõppel olevatele lastele igakülgse toe ja mõistmise.

Ilmselgelt on selles suur osa ka asjaolul, et Pärnus viiruse levik on olnud sellises mahus nagu ta täna praegu. Hommikuse seisuga ei avastatud Pärnumaal ühtegi uut haigusjuhtu.

Oluline on asjaolu, et me kõik maksimaalselt püsime kodudes ja võimalikult vähe liigume väljaspool kodu. Üheskoos üksteist toetades ja ära kuulates me seda saavutame kindlasti.

Edastan ka lühidalt olulise info.

Linnavalitsus on pikendanud üldhariduskoolide, huvikoolide ja noortekeskuste distantsõpet kuni 13.04.2020.

Peatatakse lasteaias osalustasu tasumine, kui laps ei viibi perioodil 01-12.04.2020 lasteaias.

Lasteaiad on jätkuvalt avatud (küll vähendatud koossisudega), et tagada vanemate töötamine ja seda ka vajadusel 24/7. Esimene selline juhtum oli meil nädalavahetusel Paikuse Lasteaias.

Kui Teil on mingeidki tõrkeid või häid ideid, mida soovite teistega jagada, siis alati on kõik Teie pöördumised oodatud!

Hoidke end ja jääge terveks!

Päikest!

Ene Täht
haridusosakonna juhataja

Armas õpilane!

Kui me eelmisel nädalal Sulle koolis ütlesime, et järgmised kaks nädalat teeme õppetööd internetis ja koolimajja meist keegi ei tule, siis kõlas see nagu ootaks Sind ees koolivaheaeg.

Nüüdseks oled saanud aru, et ei tulnudki vaheaega, vaid igapäevane õppetöö jätkub ja õpetajatega suhtlemiseta ei möödu ükski koolipäev. Kõik on üsna samamoodi, lihtsalt natuke teisiti kui muidu.

Sa oled olnud nende kodus oldud päevade jooksul väga tubli: jälgid eKoolis, mis ülesandeid õpetajad sinna üles panevad, osaled videotundides, saadad e-kirju, töötad usinasti arvuti taga ja vahetad telefoni teel või internetis aktiivselt infot ka klassikaaslastega. Just nii peabki!

Kuid on veel üks oluline asi, mida me Sinult ootame.

Sa ju tead, et riigis kehtib koroonaviiruse tõttu eriolukord ja inimestel palutakse püsida kodus.

Eriolukord tähendab trennidest, hobidest, väljaskäimistest, hängimistest ja sõpradega näost näkku suhtlemisest loobumist. See on vajalik selleks, et me ei levitaks koroonanakkust, mis levib eriti hästi siis, kui inimesed koos on.

Ole hea, püsi mõned nädalad kodus. Käi aegajalt üksi õues jooksmas, jalutamas või koeraga jalutamas. See ei ole ju nii raske, Sa saad sellega hakkama küll!

Mõtle sedasi: kui Sina oled praegu tubli ja loobud mõneks ajaks sõpradega tšillimisest, siis oled olnud abiks koroonahaiguse leviku peatamisel.

Kas pole uhke ja hea tunne teada, et Sinust ja Su sõpradest sõltub nii palju?

Romek Kosenkranius
Pärnu linnapea

Pärnu hariduse info eriolukorra ajal on koondatud lehele

https://sites.google.com/view/eriolukord

 

Innove Rajaleidjal on valminud kaks artiklit, mis aitavad lapsevanematel oma lapsi tekkinud olukorras toetada.

Täna (13.03.2020) peale koolipäeva saime teada, et ühel meie õpetajatest diagnoositi koroona viirus COVID-19. Nakkuse sai ta ilmselt Saaremaalt, kus ta viibis 7. märtsil. Õpetaja viibib kodusel ravil.  Kool on saanud korralduse Pärnu Linnapealt ning tegutseme vastavalt:
 
 1. Kool sulgeda tänasest (13. märtsist) nii, et ka õpetajad esmaspäeval majja ei pääse, kuna nakatunud õpetaja võis nakatada ka teisi! Seega on kõik Ülejõe õpetajad ja töötajad tänasest kodus kuni 2 nädalat.
 2. Terviseamet andis juhise, et kooli ohutustamine peaks käima nii: koristajatel teostada kogu koolis märgpesu (nakkus hävib veega) ja käepidemed, lülitid ja isiklikud vahendid siis desinfitseeriva ainega üle teha. Viirus hävineb ka ise pindadelt üsna lühikese aja jooksul.
 3. Koolis nakkusega õpetajaga kokkupuutund isikud, kes soovivad koolimajja tulla, tuleb KINDLASTI testida viiruse osas. Kui seda pole võimalik teha (Terviseameti juhend Covid-19 viiruse tuvastamiseks on olemas) peavad töötajad jääma vähemalt 2 nädalaks koju ja haigusnähtude tekkimisel kohe võtta haigusleht.
 
Vastavalt infole terviseametist on teada, et COVID-19 sümptomid sarnased gripi sümptomitele. Viirus võib põhjustada köha, palavikku ja hingamisraskuseid. Viirus levib peamiselt lähedasel kontaktil nakkuskahtlase inimesega, kellel on nakkusele iseloomuslikud sümptomid, eelkõige köha. 
 
Palume jälgige oma laste tervist eriti järgmisel kahel nädalal. Erilist tähelepanu peaks pöörama tervise jälgimisele järgmised õpetajaga kokku puutunud õpilased:
 
E, 9. märtsil soome keele tunnis viibinud õpilased klassidest - 6.ABCD, 7ABC, 8.ABC ja 9.ABC;
T, 10. märtsil soome keele tunnis viibinud 6.E ja 9.E klassi õpilased.
K, 11. märtsil Tartus Ettevõtliku Kooli üritusel käinud 6. klassi õpilased.
 
Juhul kui teie lapsel esineb gripile sarnaseid sümptomeid tuleks lähtuda terviseameti juhendist ja võtta ühendust perearstiga, või helistada perearsti nõuandetelefonile 1220 või +372 634 6630 kirjeldada sümptomeid ja öelda, et õpilane on kokku puutunud koroona diagnoosi saanud inimesega.  
 
Ka sümptomite puudumisel palume, et teie lapsed väldiksid rahvarohketes kohtades viibimist. Tasuks läbi mõelda ka see, et ka oma pereringis tuleb üksteist hoida, tuleks läbi mõelda, kas on mõistlik saata lapsed vanavanemate või eakate sugulaste juurde, kes võivad olla vastuvõtlikumad viirusele ja pingele, mida võib tekitada distantsõppel olemine.   
Täpsemat infot koroonaviiruse kohta saab lugeda lehelt: https://www.terviseamet.ee/et/uuskoroonaviirus 
Kui vajate abi, milles kool saab nõuandjaks või toeks olla võtke julgelt ühendust. Kontaktid leiate kooli kodulehelt. 
 
Rahulikku ja mõistlikku meelt soovides 
 
Kooli juhtkond
 1. Õpilased saavad juhised õppimiseks õpetajatelt ekooli kaudu - kas kodune töö, ülesanne või õppetund.
 2. Distantsõpe ei toimu õpilastele kellaajaliselt tunniplaani järgi. Õpetajad annavad õppeülesanded vastavalt tunniplaanile ja kannavad e-kooli sisse.
 3. Kõikidel õpilastel alates 4. klassist peab olema oma ekooli konto. Sama konto abil saab siseneda ka digiõpikute keskkonda OPIQ.
 4. 1.-3. klasside õpilased kasutavad vajadusel lapsevanemete abi ekoolist õppeinfo saamiseks.
 5. Juhtkond edastab vajalikku infot õpetajatele põhiliselt meililisti teel. Detailne distantsõppe kava (koos vastavate vahendite/keskkondade nimede ja linkidega ning soovitustega) on kooli ühisdokumentide kaustas.
 6. Lapsevanemaid teavitatakse võimalikest muudatustest ekooli, kooli kodulehe ja kooli FB lehe kaudu.
 7. Soovitused: lugege raamatuid, vaadake õppefilme, joonistage, meisterdage - olge loovad ja terved!

Info: https://www.hm.ee/et/uudised/valitsuskabinet-otsustas-viia-nakkusohu-tottu-haridusasutused-distantsoppele

Youtube video: Veebiseminar - kuidas toetada last koduõppes? https://www.youtube.com/watch?v=_EmMPzQlljg

Veebiseminar toimus 15.03.2020 kell 12.Palun tõukerattaga või jalgrattaga kooli tulevale lapsele kaasa anda rattalukk.
Lapsele meelde tuletada, et kooli juures tuleb tõuke- või jalgratas kindlasti lukku panna.
Fuajees ei tohi tuletõrje nõudel tõukerattaid hoida.

robomadin

Emakeelenädalal toimub meie koolis mitmeid üritusi:

E 12. märtsil

 • 1. tund toimub 1.-4. klasside sõnarägastiku võitlus (igast klassist üks kaheliikmeline võistkond) kabinetis A205
 • Avatakse 7.-9 klasside raamatuseljaluule näitus (pikas koridoris)
 • Algab 7.-9. klasside kolmekordse ristsõna lahendamise võistlus (kestab kolmapäevani)

K 14. märtsil

 • 1. klassid kirjutavad ilukirja
 • 2. klassid kirjutavad luuletusi
 • 3. klassid kirjutavad muistendeid
 • 4. klassid kirjutavad pildi järgi jutu
 • 3. tund toimub 5.-6. klasside viktoriin aulas
 • 6. tund toimub 5.-9. klasside sõnarägastiku võistlus (igast klassist üks kaheliikmeline võistkond) kabinettides B208 ja B210

 

Eelmisel nädalal külastas meie kooli räppar Uku Arop, tuntud ka artistinime Suur Papa järgi. 7.B klassi õpilased Maarja Kahre ja Sigrid Tõnson korraldasid kaasõpilastele muusikuga kohtumise saladuskatte all, aulasse kogenenud publik ei teadnudki eelnevalt, kes nende ette astub. Vestlusringis kõlanud küsimused olid 7.B õpilased varasemalt valmis mõelnud. 

Loe, mida Arop vastas, Pärnu Postimehest:

http://parnu.postimees.ee/4059949/ulejoe-pohikooli-lapsed-kohtusid-suure-papaga?utm_source

 

 

Viiendat korda välja antava Sütevaka vilistlaste stipendiumi pälvis

Melody Nirk,

kes praegu õpib Ülejõe põhikoolis. Vilistlased valivad igal aastal välja ühe stipendiaadi, kelle eest nad tasuvad õppemaksu kogu gümnaasiumi vältel.

Palju õnne, Melody, ja tere tulemast Sütevaka gümnaasiumi!

10. märts 2017

16.märtsil kell 10:05 toimub aulas Jüri Aarma ja Ooper-kvarteti kontsert-loeng "Hümnid".

Ooper-Kvartett ja laulev näitleja Jüri Aarma toovad kuulajateni Liivi, Läti, Poola, Türgi, Tsaari-Venemaa, Euroopa Liidu, Ameerika Ühendriikide ja paljude teiste maade hümnid. Kontsert pakub mõtteainet hümni kui riigi muusikalise sümboli tähendusest ning koos muusikaga saavad kuulajad teadmisi erinevate maade lipulaulude saamislugudest, autoritest ja nendega seotud ajaloolistest seikadest.

Õpilasele pilet 2eur

"Too lastele lugemisrõõmu" on heategevuslik projekt. Eesmärgiks on koguda lasteaedadele lasteraamatuid. Meie kooli raamatukogus on kast, kuhu võid annetada raamatuid. Raamatute kogumine toimub 10. märtsini. Raamatud antakse lasteaedadele üle 14. märtsil, kui on emakeelepäev. 

Menüü 28.03-1.04.2016

Esmaspäev, 28. märts             Makaronisalat, viiner, leib, sai, morss

Teisipäev, 29. märts                Talupojasupp, hapukoor, leib, sai, karamellkissell keedisega, banaan

Kolmapäev, 30. märts              Kartulipüree, maksastrooganov, leib, sai, kapsa-õunasalat, mahlajook

Neljapäev, 31. märts               Lõhe-riisisupp, leib, sai, õun, kohupiimakreem kisselliga

Reede, 1. aprill                        Plov sealihaga, leib, sai, morss, värske kapsa-marineeritud kurgi salat,

Hommikupuder

E. Riisipuder

T. Kaheksaviljahelbe puder

K. Kaerahelbepuder

N. Mannapuder

R. Seitsmeviljahelbe puder

Lisaeine

E. Piima-klimbisupp, v/l singiga, morss

T. Kartul, kanapihv, kaste, leib, morss

K. Köögiviljadega hautatud kana, morss, leib

N. Makaron, sealihakaste, leib, morss

 

 • Koolisööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri.
 • 1.-5. klassi õpilastele kaks korda nädalas lisapuu- või juurvili EL poolt.
 • Toitlustamise nõuetest loe siit!

 

Mare Soomere

 

Aasta 2015 soome keele õpetaja on meie kooli õpetaja Mare Soomere. Soome suursaadik Kirsti Narinen kuulutas aasta soome keele õpetaja välja 19. märtsil 2016 Tartus Soome Suursaatkonna pidulikul vastuvõtul.

http://www.finst.ee/uudised/aasta-soome-keele-opetaja-on-mare-soomere/

Õpetaja Mare Soomere õpetab meie koolis inglise ja soome keelt alates õppeaastast 2006/2007. Ta õpetab soome keelt B-võõrkeelena alates 2012. aasta sügisest.

Palju-palju õnne, Mare!

 

 

Toimub 16.03-29.04.2016.

Üheksandikud esitlevad Rohelises saalis oma plakateid, millega nad ütlevad kindla EI igasuguse liigtarbimise vastu. Palju plakateid on valminud rühmatööna. Ole hea ja vaata, kas sõnum jõuab Sinuni!

Toimuvad kuni märtsi lõpuni.

Märts on teatrikuu. Selle puhul näeb raamatukogus kunstiringi õpilaste tööde näitust "Minu teatrielamus", seitsmendike näitust "Eksliibris" ja viiendike-kuuendike näitust "Tänapäev kiviajas". Kui esimesed kaks on suhteliselt tavapäraste eksponaatidega näitused, siis viimase puhul on tegemist teatrimaailma kuuluvate mulaažidega, mis on kujundatud kaasajastatud papjeemašee tehnikas: kõigepealt kavandati rühmatöös üks tarbeese, mida kiviajal kindlasti ei olnud, aga kui praegu valitseks Ränirahnud, siis küllap nemad juba teaks, milline see ese välja peab nägema... Seejärel kaeti ese hoolsalt teibitükkidega, lõpuks värviti üle guaši ja PVA-liimi seguga. Eksliibrised on mõistagi raamatutes eksponeeritud ja õpilastele sügavama teatrielamuse jätnud etendustest saate aimu, kui alustate näitustega tutvumist just seinapealsest näitusest. Lahedat avastamist!

MENÜÜ 14.-18.03.2016.

Esmaspäev, 14. märts             Makaronid, ananassi- singikaste, porgandi-apelsinisalat, leib, sai, morss

Teisipäev, 15. märts                Viinerisupp, leib, sai, kakaokissell keedisega, pirn

Kolmapäev, 16. märts            Kartulipüree, kurzeme strooganov, leib, sai, värske kapsa-marineeritud kurgi salat, morss

Neljapäev, 17. märts               Lõhesupp, leib, sai, õun, kohupiimakreem kisselliga

Reede, 18. märts                    Ühepajatoit hakklihaga, leib, mahlajook, jäätis, sai

Hommikupuder

E. Riisipuder

T. Seitsmeviljahelbe puder

K. Mannapuder

N. Neljaviljahelbe puder

R. Kaerahelbepuder

Lisaeine

E. Kartul, hakk-kotlet, kaste, leib, piim

T. Makaronid vorstiga, ketšup, leib, morss

K. Kartul, värske kapsa-hakklihahautis, leib, morss

N. Hautatud  sealiha köögiviljadega, mahlajook, leib

 

 • Koolisööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri.
 • 1.-5. klassi õpilastele kaks korda nädalas lisapuu- või juurvili EL poolt.
 • Toitlustamise nõuetest loe siit!

Lugupeetud õpilased ja lapsevanemad!
Aprilli lisatoidu eest palun tasuda hiljemalt 28. märtsiks 2016!
Lisatoidu hind 0.90 € päevas, terve aprilli kogusumma 14.40 €.
(märtsis on 16 toidupäeva)

Ülekande rekvisiidid:
• a/a EE561010902001629002
• viitenumber 750003027
• makse saaja Pärnu Linnavalitsus
• selgitusse kindlasti õpilase nimi ja klass ning millistel päevadel sööb.

Palun pöörata tähelepanu alljärgnevale:
1. Toiduraha tasuda õigeaegselt, mitte veebruaris endale sobival ajal, ei ole võimalik arvestada laste söömist.
2. Ühe päeva hind on 0.90 €, teie poolt makstav summa peab jaguma 0.90- ga.
3. Selgitusse kindlasti päevad millal laps sööb, sellised selgitused näiteks: „viie päeva eest“ või „e-n iga nädal välja arvatud kaks korda“, ei ole kahjuks arusaadavad.

MENÜÜ 7.-11.03.2016

Esmaspäev, 7. märts               Makaronid hakklihaga, kapsa-porgandisalat, kohuke, leib, sai, morss, ketšup

Teisipäev, 8. märts                  Kana-riisisupp, virsikukompott vahukoorega, õun, leib, sai

Kolmapäev, 9. märts              Kartulipüree, lõhekaste, värske kapsa-värske kurgi-rohelise sibula salat, leib, sai,  morss

Neljapäev, 10. märts               Hapukapsasupp, hapukoor, kohupiimavorm kisselliga, leib, sai,  pirn

Reede, 11. märts                    Kapsa-veiselihapada, peedi-õunasalat, leib, sai, mahlajook

Hommikupuder

E. Kaheksaviljahelbe puder

T. Riisipuder

K. Mannapuder

N. Seitsmeviljahelbe puder

R. Kaerahelbepuder

Lisaeine

E. Riis, böfstrooganov, leib, piim

T. Omlett juustuga, v/l suitsuvorsti ja kurgiga, morss

K. Köögiviljasupp lihaga, leib, saiake, piim

N. Kartul, sealihakaste, leib, morss

 

 • Koolisööklas iga päev võimalik juua piima ja keefiri.
 • 1.-5. klassi õpilastele kaks korda nädalas lisapuu- või juurvili EL poolt.
 • Toitlustamise nõuetest loe siit!

ylejoeoobik

  

TOIMUS ÜLEJÕE ÖÖBIKU FINAALKONTSERT

Meie kooli solistide ja ansamblite võistluse "Ülejõe Ööbik" 15. juubelikontsert!

Poolfinaalis osales üle 80 laulja, finaalis esines 35 solisti ja 10 ansamblit. Iga solisti saatis professionaalne bänd.

Grand Prix võitis Liina Bergmann. Palju õnne!

Vaata 1.-3. klassi võitluse pilte

Vaata artiklit