Täname Ülejõe Ööbiku žüriid - Hedi Maaroos, Marleen Nõmm, Mariah-Theresa Turbel ning bändi - Kevin Lilleleht, Jaan-Eerik Aardam, Mart Nõmm.
Täname sponsoreid - Liikluslinnak, Hüppa mängumaa, Perona Bowling, Batuudikeskus UP, Viking SPA, CCCP põgenemistoad, Steffani pitsarestoran, Valgeranna seikluspark, MyFitness, Wendre ja Nukuteater.
Täname kõiki õpilasi ja õpetajaid, kes panustasid ürituse korraldamisse ning peakorraldajat muusikaõpetaja Aet Villi.
Ürituse kajastus Pärnu Postimehes - https://parnu.postimees.ee/4489204/vilistlased-valisid-ulejoe-oobikul-valja-parimad-lauljad
Tulemused:
Grand Prix Väike Ööbik - Ranek Vridolin
Grand Prix Ülejõe Ööbik - Berit Potman
- Üksikasjad
-
-
-
Klikke: 1851
Pärnu Ülejõe Põhikool kuulutab välja konkursi järgmistele ametikohtadele
- huvijuht/projektijuht
- eesti keele ja kirjanduse õpetaja
- kehalise kasvatuse õpetaja
- klassiõpetaja
Tööle asumine 1. septembrist 2018. Täistööaeg, õpetaja töötasu alates 1350 eurost.
Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata 31. maiks 2018 aadressil:
Pärnu Ülejõe Põhikool
Tallinna mnt 40a
80010 Pärnu
või digitaalallkirjastatult e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..
Info: 444 7185, 444 7183
- Üksikasjad
-
-
-
Klikke: 1638
Ülejõe põhikooli tublimad maletajad käisid esmaspäeval, 30. aprillil võistlemas Pärnumaa koolinoorte kiirmale meistrivõistlustel.
U-10 neidudest saavutas 3.-4. koha Stella VOLMER (3.b) – 4 punkti (6 partiid).
Ära tuleb märkida
Angelika KASESALU (2.a) 5. koht – 3,5 punkti
Emili JÜRGENSON (3.b) kogus 2 punkti, 7.-8. koht.
Kokku osales 9 võistlejat.
U-10 noormeeste seas oli Riho VOLMER (1.a) 9. koht – 2 punkti (7 partiid). Osales 12 võistlejat
U-14 neidude seas mängis 10-aastane Loretta ORAV (3.b) endast mitu aastat vanemate tüdrukute vastu. Seekord ta kaotas küll kõik partiid, aga hea võistlemiskogemuse. Osales 6 võistlejat
U-18 noormeeste võistlustel mängis Alari KASESALU (8.c), kes 7 võistleja seas kaotas 6 partiid jäädes sel aastal viimaseks. Nagu Alari ütles ise: „Kui ikka aasta jooksul ühtegi tõsist partiid ei mängi ja teed vähe trenni, siis tulemust ka ei tule.“
Jaak Känd, maleõpetaja
- Üksikasjad
-
-
-
Klikke: 1052