ellogod

Ülejõe põhikooli õpilastele avaneb peagi võimalus õppida kaasaegse tehnoloogia kasutamist. Selleks käib hetkel moodsate vahendite ja seadmete hankimine ja paigaldamine.

Võimaluste loomiseks esitas Ülejõe põhikool SA Innove  projektikonkursile "Kaasaegse ja uuendusliku õppevara ühiskasutuskorralduse toetamine” taotluse. Tiheda sõela edukalt läbinud projekti sisuline pool sündis koostöös Tehnoloogiahariduse Seltsiga.  Projekti "Ajakohased tehnoloogiapädevused Pärnust" rahastati  71711,33 euroga.  Selle summa eest sisustatakse kaasaegsete tehnoloogiaseadmetega õppeklass ja mehhatroonikalabor Ülejõe põhikoolis ja  solaarenergia õppeklass Pärnumaa Kutsehariduskeskuses.  Nende tehnoloogiate kasutamiseks luuakse e-õppematerjale ja korraldatakse seadmete ühiskasutus partneritega taotluses esitatud mahus.

Projekti partnerid ja koostööpartnerid on Pärnu Kutsehariduskeskus, Pärnu Rääma Põhikool, Pärnu Vabakool. 

Täpsema info saamiseks, ettepanekuteks ja ka ettevõtmises kaasalöömiseks saata mailkiri See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud..ee või helistada 53332989.