Üldtööplaan 2021-22 õa PDF-failina

  

 Kuupäev Ürituse nimi Osalejad Lisainfo, korraldajad vm
01.09.2021 Avaaktus 2.-8. klassile koolimaja ees 2.-8. klassi õpilased ja kogu kooli personal Margus Veri, Maris Niin, Aet Vill,
Anu Tilk, Reine Niin
01.09.2021 Avaaktused 1. ja 9. klassile aulas 1. ja 9. klassi õpilased ja õpetajad,
lapsevanemad
Margus Veri, Maris Niin, Aet Vill,
Anu Tilk, Reine Niin
06.09.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
08.09.2021 KIK õppekäik loomaaeda 9.a, 9.e Maris Niin
08.09.2021 Koolijuhtide ja õppejuhtide infopäev Margus Veri, Sille Arust Pärnu LV Haridusosakond, Ene Koitla
09.09.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.09.2021 Puhkpilli laager Kildis 10.-12.september Orkestrandid Rein Vendla
13.09.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
14.09.2021 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
14.09.2021 Nutiorienteerumine 1.-9. klassi võistkonnad Taimi Dreier, Erge Saare
16.09.2021 Matemaatika tasemetöö 4. klassile 4. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier, 4. klassi õpetajad
16.09.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
16.09.2021 Liikuma Kutsuva Kooli tasakaaluliini paigaldus õpilased Maris Niin
16.09.2021 KIK õppekäik Vene Tallu 6.c Maris Niin
16.09.2021 KIK õppekäik Matsallu 3.a, 3.b Maris Niin
17.09.2021 Maailmakoristuspäev 6.-7. klassid Maris Niin
17.09.2021 Matemaatika tasemetöö 7. klassile 7. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier,
7. klassi matemaatiaõpetajad
20.09.2021 KIK õppekäik Võrtsjärve Järvemuuseumisse 5.a, 5.c, 5.y Maris Niin
20.09.2021 KIK õppekäik Vene Tallu 6.b Maris Niin
20.09.2021 KIK projekti õppekäik Matsallu 1.b, 1.c Maris Niin
20.09.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
20.09.2021 Laulupeo "Terepäev" Muusikaõpetajad Aet Vill
20.09.2021 Spordinädal - pendelteatejooks 2. ja 4. klass Ene Viigimäe
20.09.2021 Vene talu külastus. 6. klassid Laine Lusik
21.09.2021 KIK õppekäik loomaaeda 9.b Maris Niin
21.09.2021 KIK projekti õppekäik Matsallu 1.a, 1.d Maris Niin
21.09.2021 Linna emakeeleõpetajate aineühenduse koosolek Diana Kiilu, Maarit Kiviselg Diana Kiilu
21.09.2021 Spordinädal - jalgpall 4.-5. klass Ene Viigimäe
21.09.2021 Soome keele koolide kokkutulek (B-võõrkeele üritus) 8.-9. klassid Agnes Tambet, Liisa Hanso
22.09.2021 Erasmus+ koosolek Maris Niin, Jane Murulauk Maris Niin
22.09.2021 Sügise sünnipäev kõik õpilased 1.-4. klass Marianne Tekkel
23.09.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
23.09.2021 KIK õppekäik Vene Tallu 6.d ja 6.i Maris Niin
23.09.2021 Heategevuslik Teatejooks 5.-9. klass Ene Viigimäe
24.09.2021 KIK õppekäik Vene Tallu 6.a Maris Niin
24.09.2021 Aleksis Kivi päeva tähsitamine Loo keskkoolis 7.-9. klassid Agnes Tambet
25.09.2021 Külaskäik ERMi soome keele õppuritega 6. klassid Agnes Tambet
27.09.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
27.09.2021 KIK õppekäik Võrtsjärve Järvemuuseumisse 5.b, 5.d, 5.e, 6.e, 5.y Maris Niin
27.09.2021 Registreerumine noorte laulupeole kooli koorid Aet Vill
28.09.2021 KIK õppekäik Matsallu 3.c, 3.e Maris Niin
28.09.2021 Aineühenduste juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduste juhid Sille Arust
28.09.2021 Ülelinnaline jalgpall 6.-9. klass Ene Viigimäe
29.09.2021 KIK õppekäik loomaaeda 9.c Maris Niin
29.09.2021 Mihklilaat õpilased Maris Niin
30.09.2021 KIK õppekäik Särghauale 4.a Maris Niin
30.09.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
30.09.2021 Eesti keele tasemetöö 7. klassile 7. klassi õpilased (valim) Sille Arust, Taimi Dreier,
7. klassi eesti keele õpetajad
30.09.2021 Maakondlik orienteerumine 4.-9. klass Ene Viigimäe
01.10.2021 KIK õppekäik Särghauale 4.d Maris Niin
01.10.2021 Tutvumine esimeste klassidega (oktoober) esimesed klassid Sille Arust
01.10.2021 Uute õpetajate tundide külastamine (oktoober-november) uued õpetajad Sille Arust
01.10.2021 KüberPähkel (vahemikus 1.10.-15.11.2021) 4. klassid Taimi Dreier
04.10.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
04.10.2021 Ettevõtlusnädala üritused 1.-6. klassi valim Maris Niin
04.10.2021 Loodusõpetuse tasemetöö 7. klassile 7. klassi õpilased (valim) Sille Arust, Taimi Dreier, 7. klassi
loodusõpetuse õpetajad
05.10.2021 Õpetajate päev õpetajad, õpilased Maris Niin
06.10.2021 Ettevõtlusnädala üritused 2.,4.,5.,9. klass (valim) Maris Niin
06.10.2021 Gulliveri teatrimäng 5.-9. klass Diana Kiilu
07.10.2021 Ettevõtlusnädala üritused 4., 5., 7. klass (valim) Maris Niin
07.10.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.10.2021 KIK õppekäik Kurgjale 2.b, 2.c Maris Niin
08.10.2021 Ettevõtlusnädala üritused 4. ja 7. klass (valim) Maris Niin
11.10.2021 Ettevõtlusnädala üritused 8.a, 8.b Maris Niin
11.10.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
12.10.2021 Ettevõtlusnädala üritused 8.c, 8.d, 8.e Maris Niin
12.10.2021 RANNAPimäng 5.-6. klass Diana Kiilu
13.10.2021 Ettevõtlusnädala üritused 9.b Maris Niin
14.10.2021 KIK õppekäik loomaaeda 7.a, 7.e, 8.d, 8.e Maris Niin
14.10.2021 KIK õppekäik Särghauale 4.c, 4.e Maris Niin
14.10.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.10.2021 KIK õppekäik loomaaeda 7.c, 8.d Maris Niin
15.10.2021 KIK õppekäik Särghauale 4.b Maris Niin
18.10.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
18.10.2021 Saksa keele miniolümpiaad 7. klassid Ave Ermus
19.10.2021 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
19.10.2021 Maakondlik 3x3 korvpall 6.-7. klass Ene Viigimäe
20.10.2021 KIK õppekäik Kurgjale 2.a, 2.d Maris Niin
20.10.2021 Ettevõtlusnädala üritused 9.c Maris Niin
20.10.2021 Kunstikonkurss kõik õpilased 1.-4. klass Marianne Tekkel
21.10.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
21.10.2021 Vene keele linnaolümpiaad 7.-9. klassid Laine Lusik
22.10.2021 Jutuvestjate konkurss "Kratilood" 5.-9. klass Diana Kiilu
25.10.2021 VAHEAEG 25.-31.10.2021    
25.10.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
26.10.2021 Aineühenduste juhtide koosolek aineühenduste juhid Sille Arust
26.10.2021 Õpetajate koolituspäev õpetajad Margus Veri
28.10.2021 Õpetajate koolituspäev õpetajad Margus Veri
01.11.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
01.11.2021 Ülelinnaline rahvastepall 5. klass Ene Viigimäe
01.11.2021 Ülelinnaline rahvastepall 3. klass Ene Viigimäe
01.11.2021 Saksa keele miniolümpiaad linnas (Keskraamatukogus) 7.-8. klassid Ave Ermus
04.11.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.11.2021 Informaatikaviktoriin KOBRAS I voor (8.-19.11.2021) 6.-9. klassi õpilased Taimi Dreier
08.11.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
09.11.2021 KIK õppekäik loomaaeda 7.b, 8.b Maris Niin
11.11.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.11.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
16.11.2021 KIK õppekäik loomaaeda 7.c, 8.a Maris Niin
16.11.2021 Karjäärinõustamine 9. klassid Maris Niin
16.11.2021 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
17.11.2021 Karjäärinõustamine 9. klassid Maris Niin
17.11.2021 Inglise keele suuline võistlus - Spelling Bee 6. klassid Kai Kõks
18.11.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
22.11.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
23.11.2021 Aineühenduste juhtide koosolek 14.10 aineühenduste juhid Sille Arust
23.11.2021 Karjäärinõustamine 9. klassid Maris Niin
23.11.2021 Inglise keele suuline võistlus - Spelling Bee 5. klassid Kai Kõks
25.11.2021 Karjäärinõustamine 9. klassid Maris Niin
25.11.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.11.2021 I trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
29.11.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
29.11.2021 I trimestri aruanded kell 16.00 klassijuhatjad Sille Arust
30.11.2021 ÕN: I trimestri lõpetamine kell 14.10 ÕN liikmed Margus Veri
01.12.2021 I trimestri kogunemised 1.-9. klassid Margus Veri, Sille Arust
01.12.2021 Maakondlik sulgpall (detsembris) 3.-9. klass Ene Viigimäe
01.12.2021 Ülelinnaline võimlemine (detsembris) 3.-5. klass Ene Viigimäe
01.12.2021 Klassidevaheline käsipall (detsembris) 4.-5. klass Ene Viigimäe
01.12.2021 Klassidevaheline saalihoki (detsembris) 6.-9. klass Ene Viigimäe
02.12.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.12.2021 Lingvistikaolümpiaadi piirkonnavoor 9. klass Diana Kiilu
06.12.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
06.12.2021 Soome iseseisvuspäeva tähistamine
(Soome Instituudi praktikant)
6.- 9. klassid Agnes Tambet
07.12.2021 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
09.12.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
13.12.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
13.12.2021 Etluskonkurss "Koidulauliku valgel" 5.-9. klass Marge Kanniste
16.12.2021 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
20.12.2021 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
20.12.2021 Jõulukontsert Eliisabetis Koolipere Aet Vill
21.12.2021 Aineühenduste juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduste juhid Sille Arust
23.12.2021 VAHEAEG 23.12.2021-09.01.2022    
01.01.2022 Soome keele lugemistunnid A.Kivirähki raamatutega 6. -9. klassid Agnes Tambet
10.01.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
13.01.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.01.2022 Registreerimine ülelinnalise vastuvõtuga muusikaklassi
katsetele kooli kodulehel avatud infosüsteemi kaudu
(15.01-15.02)
1. muusikaklassi soovijate vanemd Sille Arust, Taimi Dreier
17.01.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
18.01.2022 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
19.01.2022 Ajaloo olümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. klass Gea Kannus
20.01.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
24.01.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
25.01.2022 Aineühenduste juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduste juhid Sille Arust
26.01.2022 Moeshow algklassid Maris Niin
27.01.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
31.01.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
01.02.2022 9. klassi valikeksami valimine 9. klassi õpilased ja aineõpetajad Sille Arust
01.02.2022 9. klassi õpilastele eritingimuste taotlemine lõpueksamitel 9. klassi õpilased ja aineõpetajad Sille Arust. Eevi Palu
01.02.2022 Internetiturvalisuse võistlus (veebruaris) kogu kool (vanuserühmade kaupa) Taimi Dreier
01.02.2022 Algklasside nutivõistlus (veebruaris) 1.-4. klass Taimi Dreier, Erge Saare, Marianne Tekkel,
Jane Siigur
01.02.2022 Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. klass Marge Kanniste
01.02.2022 Klassidevaheline korvpall (veebruaris) 4.-9. klass Ene Viigimäe
01.02.2022 B-võõrkeelte tutvustamise nädal (veebruaris) 5. klassid Laine Lusik, Agnes Tambet, Ave Ermus
01.02.2022 Saksa keel interaktiivnemäng "Autobahn" keskraamatukogus 5. klassid Ave Ermus
03.02.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.02.2022 Nutivaba päev 1.-9. klass Maris Niin
07.02.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
10.02.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.02.2022 Sõbrapäev, sõbralaat 1.-9.klass Maris Niin
14.02.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
15.02.2022 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
16.02.2022 Katsed 1. muusikaklassi (16.-17.02) registreerunud 1. klassi õpilased Sille Arust, muusika aineühendus
17.02.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
21.02.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
22.02.2022 Aineühenduste juhtide koosolek kell14.10 aineühenduste juhid Sille Arust
22.02.2022 Kirjatehnika võistlus 1.-4. klass Marianne Tekkel
23.02.2022 EV aktused 1.-9. klass Maris Niin
28.02.2022 VAHEAEG 28.02-06.03.2022    
28.02.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
01.03.2022 Sisekontroll: rahuloluküsitlus 4.-9. klassi õpilased 4.-9. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier
07.03.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
10.03.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.03.2022 II trimestri lõpp, hinded välja 16.00 aineõpetajad Sille Arust
11.03.2022 4. kl matemaatikaolümpiad 4. klass Jane Siigur
14.03.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
14.03.2022 Emakeelepäev 1.-4. klass Jane Siigur
14.03.2022 Emakeelenädal 14.-18.03.2022 5.-9. klass Maarit Kiviselg
15.03.2022 II trimestri aruanded kell 16.00 klassijuhatajad Sille Arust
15.03.2022 Inglise keele olümpiaad koolis 6.- 8. klassid Kai Kõks
16.03.2022 ÕN: II trimestri lõpetamine kell 14.10 ÕN liikmed Margus Veri
17.03.2022 II trimestri kogunemised 1.-9. klass Margus Veri, Sille Arust
17.03.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.03.2022 Känguru võistlus 1.-4. klass Jane Siigur
21.03.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
22.03.2022 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
24.03.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
28.03.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
29.03.2022 Aineühenduste juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduste juhid Sille Arust
31.03.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.04.2022 Klassidevaheline võrkpall 6.-9. klass Ene Viigimäe
01.04.2022 Saksa keele linnaolümpiaad 8.- 9. klassid Ave Ermus
01.04.2022 Lihavõtted soome kalendris (Soome Instituudi praktkant) 6.- 9. klassid Agnes Tambet
04.04.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
07.04.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
07.04.2022 Inglise keele võistlus 4. klassid Kai Kõks
09.04.2022 Üle Eestiline rahvamuusika kontsert-festival "Folgikrõmps" Ansamblid Reine Niin
11.04.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
12.04.2022 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
14.04.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.04.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
19.04.2022 Aineühenduste juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduste juhid Sille Arust
21.04.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
21.04.2022 Ülejõe Ööbiku eelvoorud 1.-5. klasside solistid Aet Vill
25.04.2022 VAHEAEG 25.04-01.05.2022    
01.05.2022 Õpilastööde näitus 1.-9. klass Mari-Liis Kirss
01.05.2022 Odaviske võistlus 8.-9. klass Ene Viigimäe
01.05.2022 Saksa Kevade ürituste sari 7.- 9. klassid Ave Ermus
02.05.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
05.05.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.05.2022 Ülejõe Ööbiku bändiproovid Finalistid, bänd, muusikaõpetajad Aet Vill
09.05.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
09.05.2022 Ülejõe Ööbiku finaal Finalistid, bänd, muusikaõpetajad Aet Vill
10.05.2022 Inglise keele võistlus 3. klassid Kai Kõks
12.05.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
16.05.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
17.05.2022 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
18.05.2022 Tulevaste 1. klasside lastevanemate koosolek tulevaste esimeste klasside
lapsevanemad ja klassjuhatajad
Sille Arust
19.05.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
19.05.2022 Koorilaulu staadioni kontsert Koolipere Aet Vill
23.05.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
26.05.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
30.05.2022 Eesti keele lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust
30.05.2022 Õppekäikude päev 1.-6. klassid klassijuhatajad
30.05.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
30.05.2022 Loovtööde kaitsmine 7. ja 8. klassid Sille Arust, Taimi Dreier
31.05.2022 Aineühenduste juhtide koosolek kell 14.10 aineühenduste juhid Sille Arust
01.06.2022 Jooksuvõistlus 1.-2. klass Ene Viigimäe
01.06.2022 Õuesõppetunnid koos Soome seltsi koolivaderite rühmaga 6. klassid Agnes Tambet
02.06.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
03.06.2022 III trimestri ja aastahinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
06.06.2022 Matemaatika lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust
06.06.2022 Õppekäikude päev 1.-8. klassid klassijuhatajad
06.06.2022 Juhtkonna koosolek kell 14.10 juhtkonna liikmed Margus Veri
07.06.2022 Ohutuspäev 1.-8. klass Maris Niin
07.06.2022 III trimestri ja aasta aruanded kell 16.00 klassijuhatajad Sille Arust
08.06.2022 ÕN: III trimestri ja aasta lõpetamine 12.30 ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
09.06.2022 Tugikomisjoni koosolek kell 10.00 tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.06.2022 Õppeaasta lõpu kogunemised 1.-8. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust
13.06.2022 Edukate päev
kell 10.00 1.-4 klassid
kell 13.00 5.-9. klassid
Edukad õppurid, ainetundjad, sportlased ja
konkursside võitjad, nende juhendajad ja
lapsevanemad
Margus Veri, Sille Arust, Maris Niin
14.06.2022 SUVEVAHEAEG 14.06-31.08.2022    
14.06.2022 Valikeksam vene keeles, bioloogias, keemias, füüsikas,
geograafias, ajaloos, ühiskonnaõpetuses, inglise, saksa või
vene keeles võõrkeelena
9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust
15.06.2022 Valikeksami inglise keele suuline osa 9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust
15.06.2022 ÕN: 9. klasside lõpetamine ja täiendava
õppetöö sooritamine kell 16.00
ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
17.06.2022 Põhikooli lõpuaktus Pärnu Kontserdimajas kell 12.00 põhikooli lõpetajad Margus Veri, Maris Niin
30.08.2022 ÕN: täiendava õppetöö sooritamine, õppeaasta lõpetamine,
kokkuvõte õppekasvatustööst, suunad uueks õppeaastaks
ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust, Eevi Palu