Kuupäev Ürituse nimi Osalejad Lisainfo, korraldajad vm
01.09.2020 Avaaktus 2.-8. klassile 2.-8. klassi õpilased ja kooli kooli
personal
Margus Veri, Agnes Pulk, Aet Vill, Anu Tilk,
Reine Niin
01.09.2020 Avaaktused 1. ja 9. klssile 1. ja 9. klass õpilased ja õpetajad Margus Veri, Agnes Pulk, Aet Vill, Anu Tilk,
Reine Niin
08.09.2020 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK liikmed Sille Arust
08.09.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
08.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.09.2020 Arvutikoolitus - MS Teams õpetajad Taimi Dreier, Heinrich Ervald
09.09.2020 Arvutikoolitus - MS Teams õpetajad Taimi Dreier, Heinrich Ervald
10.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.09.2020 Teadusainete purjetamine purjekal "Nele" Soovijad õpetajad Americo Kaevand
15.09.2020 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK liikmed Sille Arust
15.09.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
15.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.09.2020 Aasta õpetaja kanditaatide esitamise tähtaeg juhtkonna liikmed Margus Veri, Sille Arust
15.09.2020 Ülelinnaline pendelteatejooks 4. klass Ene Viigimäe
16.09.2020 Korvpalli tutvustav üritus 1. klass Ene Viigimäe
17.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.09.2020 Maailmakoristuspäeva kogu koolipere Agnes Pulk
21.09.2020 Loodusvaldkonna tasemetöö 4. ja 7. klassile 21.-24.09 4. ja 7. klassid ja loodusainete õpetajad Sille Arust, Taimi Dreier
21.09.2020 Tutvumine spordiklubidega kuni 30.09 5.-8. klass Ene Viigimäe
21.09.2020 6.-7. klassidega soome keele loodusõpe õues 6.-7. klassid Agnes Tambet
22.09. 2020 Sügise sünnipäev 1. klassid Agnes Pulk ja ÕE
22.09.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
22.09.2020 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
22.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
23.09.2020 I kooliastme aineühenduse koosolek klassiõpetajad Marinne Tekkel, Jane Siigur
23.09.2020 Heategevuslik Teatejooks 6.-9. klass Ene Viigimäe
24.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
24. 09.2020 Sügise sünnipäev algklassides algklasside õpilased klassijuhatajad
25.09.2020 Ülelinnaline murdmaajooks 3.-9. klass Ene Viigimäe
28.09.2020 Matemaatika tasemetöö 4. ja 7. klassile 28.09-01.10 4. ja 7. klassid ja matemaatikaõpetajad Sille Arust, Taimi Dreier
28.09.2020 Klassidevaheline jalgpall 4.-5. klass Ene Viigimäe
28.09.2020 6.-7. klassidega soome keele loodusõpe õues 6.-7. klassid Agnes Tambet
29.09.2020 Mihklipäeva laat kõik õpilased, kes soovivad j Agnes Pulk ja ÕE
29.09.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
29.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
29.09.2020 Klassidevaheline pendelteatejooks 3. klass Ene Viigimäe
29.09.2020 Mullaõppepäev 6. klassidele. 29.-30.09.2020 6. klasside õpilased Aila Ader, Merike Palginõmm
30.09.2020 Algklassiõpetajate koosolek klassiõpetajad Jane Siigur, Marianne Tekkel
30.09.2020 Klassidevaheline jalgpall 8.-9. klass Ene Viigimäe
01.10.2020 Esimeste klasside külastamine esimesed klassid Sille Arust
01.10.2020 Uute õpetajate tundide külastamine (oktoober, november) uued õpetajad Sille Arust
01.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.10.2020 Ülejõe Ööbiku eelvoor koolipere Aet Vill, loovtöö tegijad
01.10.2020 Sügisulu eelvoorud - demode näol
(registreerumine ja demode saatmine 01.-23.10.2020)
Solistid Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill
01.10.2020 Teadlaste öö Ülejõe koolis II ja III kooliastme õpilased Raido Koppel, Külli Pärtelson
01.10.2020 Maakondlik orienteerumine 4.-9. klass Ene Viigimäe
02.10.2020 International Contest Festival-GOLDEN ROSE
Toimub 2.-5.oktoobril Pärnus
Solistidest osavõtjad Reine Niin
05.10.2020 Õpetajate päeva tähistamine kogu kooli personal 9. klasside õpilased, juhtkond, Agnes Pulk
06.10.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
06.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.10.2020 Pärnu emakeeleõpetajate aineühenduse koosolek õpetajad Diana Kiilu
07.10.2020 ÕE koosolek (aula) õpilasesinduse liikmed ÕE ja Agnes Pulk
08.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.10.2020 I kooliastme koosolek I kooliastme liikmed Jane Siigur
09.10.2020 Ülejõe Ööbiku bändiproovid Finalistid ja muusikaõpetajad Aet Vill
09.10.2020 Ülelinnaline jalgpall 8.-9. klass Ene Viigimäe
10.10.2020 ELi programmeerimisnädal Europe Code Week 10.-25.10.2020 õpilased Taimi Dreier
11.10.2020 Koolisisene malevõistlus Malering Jaak Känd
12.10.2020 Ülejõe Ööbiku finaal Finalistid ja muusikaõpetajad Aet Vill, loovtöö tegijad
12.10.2020 Gulliveri teatrimäng 5.-9. klass Diana Kiilu
12.10.2020 Ülelinnaline 3. klasside robootikapäev 3. klasside õpilased, õpetajad Taimi Dreier, Pärnu linna haridustehnoloogid
13.10.2020 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK liikmed Sille Arust
13.10.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
13.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
13.10.2020 MATIK koosolek Töörühma liikmed KKivi
13.10.2020 Algklasside kunstikonkurss algklasside õpilased Marinne Tekkel, klassijuhatajad
13.10.2020 Arvutikoolitus - tööplaanide lisamine eKooli õpetajad Taimi Dreier
15.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
19.10.2020 VAHEAEG 19.-23.10.2020    
19.10.2020 Supervisioon ja meeskonna koolitus juhtkond, õpetajad Margus Veri, Jaanika Rannula
20.10.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
20.10.2020 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
23.10.2020 EATE sügisseminar (Eesti inglise keele õpetajate selts) inglise keele õpetajad Kai Kõks
26.10.2020 Ülelinnaline 3. klasside robootikapäev 3. klasside õpilased, õpetajad Taimi Dreier, Pärnu linna haridustehnoloogid
27.10.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
27.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.10.2020 Gulliveri teatrimäng 5.-9. klass Diana Kiilu
27.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
29.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
29.10.2020 Lepatriinu teater 1.-3- klassid Agnes Pulk
29.10.2020 XII üleriigilised õppealajuhatajate koostööpäevad (29.-30.10) Sille Arust Sille Arust
01.11.2020 Maakondlik võistkondlik male Malering Jaak Känd
01.11.2020 Maakondlik sulgpall 1.-9. klass Ene Viigimäe
01.11.2020 Klassidevaheline rahvastepall 3. klass Ene Viigimäe
01.11.2020 Klassidevaheline 3x3 korvpall 5.-7. klass Ene Viigimäe
01.11.2020 Raba5 projektis osalemine kuni dets. 4.-9. klass Ene Viigimäe
01.11.2020 Loogikamõistatuste päev 5.-9. klass Kerdi Mihhailova
01.11.2020 Sudoku I kooliastmele I kooliastme õpilased Kerdi Mihhailova
01.11.2020 Looduse kaubamaja 7. klassid Merike Palginõmm
01.11.2020 Imetajate programm 7. klassid Merike Palginõmm
03.11.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
03.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.11.2020 ÕE koosolek (aula) õpilasesinduse liikmed ÕE ja Agnes Pulk
04.11.2020 Spelling Bee koolivõistlus 6. klassid Kai Kõks
05.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.11.2020 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK liikmed Sille Arust
10.11.2020 Mardilaat kõik õpilased ÕE ja Agnes Pulk
10.11.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
10.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.11.2020 MATIK koosolek töörühma liikmed Kalmer Kivi
10.11.2020 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
12.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
16.11.2020 Kooli sünnipäeva aktused kogu koolipere Agnes Pulk, muusikaõpetajad
16.11.2020 Spelling Bee koolivõistlus 5. klassid Kai Kõks
17.11.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
17.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.11.2020 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
17.11.2020 Ülelinnaline rahvastepall tüdrukud 5. klass Ene Viigimäe
18.11.2020 Ülelinnaline rahvastepall poisid 5. klass Ene Viigimäe
18.11.2020 Suomi-peli (soome keele mäng) 8. klassid Agnes Tambet
19.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
24.11.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
24.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
24.11.2020 MATIK koosolek töörühma liikmed Kalmer Kivi
26.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.11.2020 Ülelinnaline rahvastepall poisid 3. klass Ene Viigimäe
27.11.2020 Ülelinnaline rahvastepall tüdrukud 3. klass Ene Viigimäe
29.11.2020 Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor 7. ja 8. klassid Merike Palginõmm, Raido Koppel, Külli Pärtelson, Maris Agasild
30.11.2020 Advendihommik kogu kool Agnes Pulk
01.12.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
01.12.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.12.2020 Klassidevaheline käsipall 4.-5. klass Ene Viigimäe
01.12.2020 Klassidevaheline saalihoki 6.-9. klass Ene Viigimäe
01.12.2020 Soome Instituudi lektor - Soome ajaloost, Sibeliusest ja Lucia päevast 7.-8. klassid Agnes Tambet
02.12.2020 ÕE koosolek (aula) õpilasesinduse liikmed ÕE ja Agnes Pulk
03.13.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.12.2020 I trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
07.12.2020 I trimestri aruanded kell 16.00 klassijuhatajad Sille Arust
07.12.2020 Pärnu linna informaatikavõistluse koolivoor II-III kooliastme soovijad õpilased Taimi Dreier, Pärnu linna informaatikaõpetajad
08.12.2020 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK liikmed Sille Arust
08.12.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
08.12.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.12.2020 ÕN: I trimestri lõpetamine kell 14.10 ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
09.12.2020 I trimestri kogunemised 1.-9. klassid Margus Veri, Sille Arust
09.12.2020 Loovtööde kaitsmine kell 13.15 eelmise õppeaasta loovtööde tegijad Sille Arust, Taimi Dreier
09.12.2020 Maakondlik 3x3 korvpall 5.-7. klass Ene Viigimäe
10.12.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.12.2020 Jõulukaunistuste valmistamise töötoad 14.-17. detsember Soovijad õpetajad Kalmer Kivi ja Americo Kaevand
15.12.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
15.12.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.12.2020 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
15.12.2020 Jõulukontsert Eliisabeti kirikus koolipere Aet Vill, Agnes Pulk
17.12.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.12.2020 Ülelinnaline akrobaatika 3.-5. klass Ene Viigimäe
21.12.2020 Jõululaat 1.-9. klassid ÕE ja Agnes Pulk
21.12.2020 Jõulukontsert "Rahulikke jõule!" koolimajas koolipere Aet Vill, Agnes Pulk
22.12.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
22.12.2020 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
22.12.2020 Jõulusalong õpilased ÕE ja Agnes Pulk