covid

 

Tundide  ja õppeülesannete info eKoolis, videotunnid toimuvad Teams'is.

Toidupakkide info:

Toidupakke jagatakse neljapäeval, 4. novembril kell 7.30-15.00. Pakid saab kätte kooli sisehoovist köögi uksest.
Toidupakiga antakse kaasa ka covid-kiirtestid koduseks testimiseks.
Küsimused  This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. või 444 7180

Kuupäev Ürituse nimi Osalejad Lisainfo, korraldajad vm
01.09.2020 Avaaktus 2.-8. klassile 2.-8. klassi õpilased ja kooli kooli
personal
Margus Veri, Agnes Pulk, Aet Vill, Anu Tilk,
Reine Niin
01.09.2020 Avaaktused 1. ja 9. klssile 1. ja 9. klass õpilased ja õpetajad Margus Veri, Agnes Pulk, Aet Vill, Anu Tilk,
Reine Niin
08.09.2020 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK liikmed Sille Arust
08.09.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
08.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.09.2020 Arvutikoolitus - MS Teams õpetajad Taimi Dreier, Heinrich Ervald
09.09.2020 Arvutikoolitus - MS Teams õpetajad Taimi Dreier, Heinrich Ervald
10.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.09.2020 Teadusainete purjetamine purjekal "Nele" Soovijad õpetajad Americo Kaevand
15.09.2020 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK liikmed Sille Arust
15.09.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
15.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.09.2020 Aasta õpetaja kanditaatide esitamise tähtaeg juhtkonna liikmed Margus Veri, Sille Arust
15.09.2020 Ülelinnaline pendelteatejooks 4. klass Ene Viigimäe
16.09.2020 Korvpalli tutvustav üritus 1. klass Ene Viigimäe
17.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.09.2020 Maailmakoristuspäeva kogu koolipere Agnes Pulk
21.09.2020 Loodusvaldkonna tasemetöö 4. ja 7. klassile 21.-24.09 4. ja 7. klassid ja loodusainete õpetajad Sille Arust, Taimi Dreier
21.09.2020 Tutvumine spordiklubidega kuni 30.09 5.-8. klass Ene Viigimäe
21.09.2020 6.-7. klassidega soome keele loodusõpe õues 6.-7. klassid Agnes Tambet
22.09. 2020 Sügise sünnipäev 1. klassid Agnes Pulk ja ÕE
22.09.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
22.09.2020 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
22.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
23.09.2020 I kooliastme aineühenduse koosolek klassiõpetajad Marinne Tekkel, Jane Siigur
23.09.2020 Heategevuslik Teatejooks 6.-9. klass Ene Viigimäe
24.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
24. 09.2020 Sügise sünnipäev algklassides algklasside õpilased klassijuhatajad
25.09.2020 Ülelinnaline murdmaajooks 3.-9. klass Ene Viigimäe
28.09.2020 Matemaatika tasemetöö 4. ja 7. klassile 28.09-01.10 4. ja 7. klassid ja matemaatikaõpetajad Sille Arust, Taimi Dreier
28.09.2020 Klassidevaheline jalgpall 4.-5. klass Ene Viigimäe
28.09.2020 6.-7. klassidega soome keele loodusõpe õues 6.-7. klassid Agnes Tambet
29.09.2020 Mihklipäeva laat kõik õpilased, kes soovivad j Agnes Pulk ja ÕE
29.09.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
29.09.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
29.09.2020 Klassidevaheline pendelteatejooks 3. klass Ene Viigimäe
29.09.2020 Mullaõppepäev 6. klassidele. 29.-30.09.2020 6. klasside õpilased Aila Ader, Merike Palginõmm
30.09.2020 Algklassiõpetajate koosolek klassiõpetajad Jane Siigur, Marianne Tekkel
30.09.2020 Klassidevaheline jalgpall 8.-9. klass Ene Viigimäe
01.10.2020 Esimeste klasside külastamine esimesed klassid Sille Arust
01.10.2020 Uute õpetajate tundide külastamine (oktoober, november) uued õpetajad Sille Arust
01.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.10.2020 Ülejõe Ööbiku eelvoor koolipere Aet Vill, loovtöö tegijad
01.10.2020 Sügisulu eelvoorud - demode näol
(registreerumine ja demode saatmine 01.-23.10.2020)
Solistid Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill
01.10.2020 Teadlaste öö Ülejõe koolis II ja III kooliastme õpilased Raido Koppel, Külli Pärtelson
01.10.2020 Maakondlik orienteerumine 4.-9. klass Ene Viigimäe
02.10.2020 International Contest Festival-GOLDEN ROSE
Toimub 2.-5.oktoobril Pärnus
Solistidest osavõtjad Reine Niin
05.10.2020 Õpetajate päeva tähistamine kogu kooli personal 9. klasside õpilased, juhtkond, Agnes Pulk
06.10.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
06.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.10.2020 Pärnu emakeeleõpetajate aineühenduse koosolek õpetajad Diana Kiilu
07.10.2020 ÕE koosolek (aula) õpilasesinduse liikmed ÕE ja Agnes Pulk
08.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.10.2020 I kooliastme koosolek I kooliastme liikmed Jane Siigur
09.10.2020 Ülejõe Ööbiku bändiproovid Finalistid ja muusikaõpetajad Aet Vill
09.10.2020 Ülelinnaline jalgpall 8.-9. klass Ene Viigimäe
10.10.2020 ELi programmeerimisnädal Europe Code Week 10.-25.10.2020 õpilased Taimi Dreier
11.10.2020 Koolisisene malevõistlus Malering Jaak Känd
12.10.2020 Ülejõe Ööbiku finaal Finalistid ja muusikaõpetajad Aet Vill, loovtöö tegijad
12.10.2020 Gulliveri teatrimäng 5.-9. klass Diana Kiilu
12.10.2020 Ülelinnaline 3. klasside robootikapäev 3. klasside õpilased, õpetajad Taimi Dreier, Pärnu linna haridustehnoloogid
13.10.2020 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK liikmed Sille Arust
13.10.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
13.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
13.10.2020 MATIK koosolek Töörühma liikmed KKivi
13.10.2020 Algklasside kunstikonkurss algklasside õpilased Marinne Tekkel, klassijuhatajad
13.10.2020 Arvutikoolitus - tööplaanide lisamine eKooli õpetajad Taimi Dreier
15.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
19.10.2020 VAHEAEG 19.-23.10.2020    
19.10.2020 Supervisioon ja meeskonna koolitus juhtkond, õpetajad Margus Veri, Jaanika Rannula
20.10.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
20.10.2020 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
23.10.2020 EATE sügisseminar (Eesti inglise keele õpetajate selts) inglise keele õpetajad Kai Kõks
26.10.2020 Ülelinnaline 3. klasside robootikapäev 3. klasside õpilased, õpetajad Taimi Dreier, Pärnu linna haridustehnoloogid
27.10.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
27.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.10.2020 Gulliveri teatrimäng 5.-9. klass Diana Kiilu
27.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
29.10.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
29.10.2020 Lepatriinu teater 1.-3- klassid Agnes Pulk
29.10.2020 XII üleriigilised õppealajuhatajate koostööpäevad (29.-30.10) Sille Arust Sille Arust
01.11.2020 Maakondlik võistkondlik male Malering Jaak Känd
01.11.2020 Maakondlik sulgpall 1.-9. klass Ene Viigimäe
01.11.2020 Klassidevaheline rahvastepall 3. klass Ene Viigimäe
01.11.2020 Klassidevaheline 3x3 korvpall 5.-7. klass Ene Viigimäe
01.11.2020 Raba5 projektis osalemine kuni dets. 4.-9. klass Ene Viigimäe
01.11.2020 Loogikamõistatuste päev 5.-9. klass Kerdi Mihhailova
01.11.2020 Sudoku I kooliastmele I kooliastme õpilased Kerdi Mihhailova
01.11.2020 Looduse kaubamaja 7. klassid Merike Palginõmm
01.11.2020 Imetajate programm 7. klassid Merike Palginõmm
03.11.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
03.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.11.2020 ÕE koosolek (aula) õpilasesinduse liikmed ÕE ja Agnes Pulk
04.11.2020 Spelling Bee koolivõistlus 6. klassid Kai Kõks
05.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.11.2020 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK liikmed Sille Arust
10.11.2020 Mardilaat kõik õpilased ÕE ja Agnes Pulk
10.11.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
10.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.11.2020 MATIK koosolek töörühma liikmed Kalmer Kivi
10.11.2020 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
12.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
16.11.2020 Kooli sünnipäeva aktused kogu koolipere Agnes Pulk, muusikaõpetajad
16.11.2020 Spelling Bee koolivõistlus 5. klassid Kai Kõks
17.11.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
17.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.11.2020 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
17.11.2020 Ülelinnaline rahvastepall tüdrukud 5. klass Ene Viigimäe
18.11.2020 Ülelinnaline rahvastepall poisid 5. klass Ene Viigimäe
18.11.2020 Suomi-peli (soome keele mäng) 8. klassid Agnes Tambet
19.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
24.11.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
24.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
24.11.2020 MATIK koosolek töörühma liikmed Kalmer Kivi
26.11.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
26.11.2020 Ülelinnaline rahvastepall poisid 3. klass Ene Viigimäe
27.11.2020 Ülelinnaline rahvastepall tüdrukud 3. klass Ene Viigimäe
29.11.2020 Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor 7. ja 8. klassid Merike Palginõmm, Raido Koppel, Külli Pärtelson, Maris Agasild
30.11.2020 Advendihommik kogu kool Agnes Pulk
01.12.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
01.12.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.12.2020 Klassidevaheline käsipall 4.-5. klass Ene Viigimäe
01.12.2020 Klassidevaheline saalihoki 6.-9. klass Ene Viigimäe
01.12.2020 Soome Instituudi lektor - Soome ajaloost, Sibeliusest ja Lucia päevast 7.-8. klassid Agnes Tambet
02.12.2020 ÕE koosolek (aula) õpilasesinduse liikmed ÕE ja Agnes Pulk
03.13.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.12.2020 I trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
07.12.2020 I trimestri aruanded kell 16.00 klassijuhatajad Sille Arust
07.12.2020 Pärnu linna informaatikavõistluse koolivoor II-III kooliastme soovijad õpilased Taimi Dreier, Pärnu linna informaatikaõpetajad
08.12.2020 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK liikmed Sille Arust
08.12.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
08.12.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.12.2020 ÕN: I trimestri lõpetamine kell 14.10 ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
09.12.2020 I trimestri kogunemised 1.-9. klassid Margus Veri, Sille Arust
09.12.2020 Loovtööde kaitsmine kell 13.15 eelmise õppeaasta loovtööde tegijad Sille Arust, Taimi Dreier
09.12.2020 Maakondlik 3x3 korvpall 5.-7. klass Ene Viigimäe
10.12.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
14.12.2020 Jõulukaunistuste valmistamise töötoad 14.-17. detsember Soovijad õpetajad Kalmer Kivi ja Americo Kaevand
15.12.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
15.12.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.12.2020 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
15.12.2020 Jõulukontsert Eliisabeti kirikus koolipere Aet Vill, Agnes Pulk
17.12.2020 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
17.12.2020 Ülelinnaline akrobaatika 3.-5. klass Ene Viigimäe
21.12.2020 Jõululaat 1.-9. klassid ÕE ja Agnes Pulk
21.12.2020 Jõulukontsert "Rahulikke jõule!" koolimajas koolipere Aet Vill, Agnes Pulk
22.12.2020 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
22.12.2020 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
22.12.2020 Jõulusalong õpilased ÕE ja Agnes Pulk
23.12.2020 VAHEAEG 23.12.2020-10.01.2021    
01.01.2021 Maakondlik pallilahing (jaanuaris) 3.klass Ene Viigimäe
01.01.2021 Maakondlik korvpall poisid (jaanuaris) 6.-9. klass Ene Viigimäe
01.01.2021 Maakondlik sisekergejõustik (jaanuaris) 7.-9. klass Ene Viigimäe
01.01.2021 Ülelinnaline võrkpall ML poisid (jaanuaris) 6.-9. klass Ene Viigimäe
01.01.2021 Ülelinnaline võrkpall ML tüdrukud (jaanuaris) 6.-9. klass Ene Viigimäe
05.01.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
05.01.2021 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
05.01.2021 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
06.01.2021 Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-9. kl õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Raido Koppel
06.01.2021 I kooliastme koosolek klassiõpetajad Jane Siigur
09.01.2021 Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. kl õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Daisy Kärner
12.01.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
12.01.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
13.01.2021 ÄriSäde esinemiskoolirus ÄriSäde finaali pääsenud õpilased Kristi Suppi
14.01.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
15.01.2021 Registreerimine ülelinnalise vastuvõtuga muusikaklassi katsetele kooli kodulehel avatud infosüsteemi kaudu
(15.01-15.02)
1. muusikaklassi soovijate vanemad Sille Arust, Taimi Dreier
19.01.2021 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK meeskond Sille Arust
19.01.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
19.01.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
21.01.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
23.01.2021 Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor 8.-9. kl õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Külli Pärtelson
26.01.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
26.01.2021 Tugikomisjoni koosolek juhtkonna liikmed Eevi Palu
26.01.2021 Emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. klass Marge Kanniste
27.01.2021 Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor 4.-9. kl õpilased linna aineühendus, aineõpetajad
28.01.2021 Tugikomisjoni koosolek juhtkonna liikmed Eevi Palu
30.01.2021 Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. kl õpilased linna aineühendus, aineõpetaja Maris Agasild
01.02.2021 9. klassi valikeksami valimine 9. klassi õpilased ja aineõpetajad Sille Arust
01.02.2021 9.kl. õpilastele eritingimuste taotlemine lõpueksamitel 9. klassi õpilased, aineõpetajad Eevi Palu
01.02.2021 Ülelinnaline võrkpall RL poisid (veebruaris) 6.-9. klass Ene Viigimäe
01.02.2021 Ülelinnaline võrkpall RL tüdrukud (veebruaris) 6.-9. klass Ene Viigimäe
01.02.2021 Ülelinnaline miniliiga võrkpall poisid (veebruaris) 4.-6. klass Ene Viigimäe
01.02.2021 Ülelinnaline miniliiga võrkpall tüdrukud (veebruaris) 4.-6. klass Ene Viigimäe
01.02.2021 Algklasside nutivõistlus (veebruaris) 2.-4. klass Taimi Dreier, Pärnu linna haridustehnoloogid
02.02.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
02.02.2021 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
02.02.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.02.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.02.2021 Nuputa piirkonnavoor 5.-7. kl õpilased
Eesti Matemaatika selts, TÜ teaduskool, Karin Känd
05.02.2021 Ühiskonnaõpetuse olümpiaadi piirkonnavoor 7.-9. klass Gea Kannus
06.02.2021 Üleriigilise kunstiolümpiaadi Pärnu linna piirkonnavoor, Mai Koolis III kooliaste ja juhendajad Kunstihariduse Ühing, Maret Hansalu
08.02.2021 Sõbranädala üritused/stiilinädal 08.-12.02.2021 õpilased Maris Niin
09.02.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
09.02.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
09.02.2021 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
10.02.2021 Kirjatehnika koolis igast klassist 3 õpilast Marianne Tekkel
11.02.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.02.2021 Turvalise interneti päev koos viktoriiniga 3.-5. klass Taimi Dreier
13.02.2021 Laulukonkurss Poistelaul, toimub Pärnu Kunstide Koolis Solistid ja nende juhendajad
Pärnu Muusikaõpetajate ühendus, muusikaõpetajad
14.02.2021 Eesti õpilasfirmade laat 5. kl minifirma, 7.-8. kl MATIK JA Eesti, Kristi Suppi
16.02.2021 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK meeskond Sille Arust
16.02.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
16.02.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
16.02.2021 Inglise keele võistlus - USA presidendid 8.-9. klassid Merle Udso, Kai Kõks
17.02.2021 Katsed 1. muusikaklassi (17.-18.02) registreerunud 1. klassi õpilased Sille Arust, muusika aineühendus
18.02.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
19.02.2021 EV aastapäeva aktused 1.-9. klass Maris Niin, muusikaõpetajad
22.02.2021 VAHEAEG 22.-28.02.2021    
23.02.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
01.03.2021 Sisekontroll: rahuloluküsitlus 4.-9. klassi õpilased (märts) 4.-9. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier
01.03.2021 Ansamblite lauluvõistlus "Ümin", kuupäev selgub Vokaalansamblid, juhendajad Muusikaõpetajad, Pärnu Kontserdibüroo
01.03.2021 Maakondlik jalgpallifestival (märtsis) 3.-5. klass Ene Viigimäe
01.03.2021 Maakondlik ergomeetrivõistlus (märtsis) 5.-9. klass Ene Viigimäe
01.03.2021 Ülelinnaline sisekergejõustik (märtsis) 3.-6. klass Ene Viigimäe
01.03.2021 Robootikapäev 1. klassidele (märtsis) 1. klassid ja 5.c abilised-õpilased Taimi Dreier
01.03.2021 Saksa keele olümpiaad (märtsis) 8.-9. klassid Ave Ermus
02.03.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
02.03.2021 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
02.03.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.03.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
08.03.2021 Emakeelenädal 8.-14.03.2021 5.-9. klass Elsbet Vaigur
08.03.2021 B-võõrkeelte tutvustamine - vene keel 5. klassid Laine Lusik
09.03.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
09.03.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
09.03.2021 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
09.03.2021 B-võõrkeelte tutvustamine - saksa keel 5. klassid Ave Ermus
10.03.2021 Emakeelepäev koolis kõik õpilased klassijuhatajad
10.03.2021 B-võõrkeelte tutvustamine - soome keel 5. klassid Agnes Tambet
11.03.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.03.2021 Inglise keele võistlus - USA suurlinnad 5.-6. klassid Kai Kõks
16.03.2021 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK meeskond Sille Arust
16.03.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
16.03.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.03.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.03.2021 Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU 1.-9. kl õpilased matemaatikaõpetajad, Karin Känd
19.03.2021 II trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
22.03.2021 II trimestri lõpp, aruanded kell 16.00 klassijuhatajad Sille Arust, Taimi Dreier
23.03.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
23.03.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
23.03.2021 ÕN: II trimesti lõpetamine kell 14.10 ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
24.03.2021 II timestri kogunemised 1.-9. klass Margus Veri, Sille Arust
25.03.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
30.03.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
01.04.2021 Teadusteater 4. klassidele (aprillis) 8. kl, 4. kl õpilased Külli Pärtelson
01.04.2021 Ülelinnalised teatevõistlused (aprillis) 1.-3. klass Ene Viigimäe
01.04.2021 Klassidevaheline võrkpall (aprillis) 6.-9. klass Ene Viigimäe
01.04.2021 Maakondlik male (aprillis) 1.-9. klass Jaak Känd
01.04.2021 Ülelinnaline jalgpall (aprillis) 6.-7. klass Ene Viigimäe
01.04.2021 Põhikooli nutivõistlus (märtsis või aprillis) 5.-9. klass Taimi Dreier, Pärnu linna haridustehnoloogid
01.04.2021 Teadusainete ühenduse ühine kohviku-(restorani) külastus teadusainete ühenduse õpetajad Kairi Suvorov
01.04.2021 Vene keele olümpiaad (aprillis) 7.-9. klassid Laine Lusik
01.04.2021 Saksa keele miniolümpiaad (aprillis) 6.-7. klassid Ave Ermus
04.04.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.04.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
06.04.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.04.2021 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
08.04.2021 Inglise keele võistlus - Elizabeth II - 95; Prince Philip - 100 7. klassid Kai Kõks
09.04.2021 Tehnoloogia valdkonna ainete olümpiaadi piirkonnavoor 8.-9. kl õpilased linna aineühendus, aineõpetajad
12.04.2021 B-võõrkeele valimine 5. klassi õpilased Sille Arust
13.04.2021 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK meeskond Sille Arust
13.04.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
13.04.2021 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
13.04.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
15.04.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
16.04.2021 Ohutuspäev 1.-4. klass Maris Niin
16.04.2021 Ülejõe Ööbiku eelvoorud Solistid ja nende juhendajad Aet Vill
19.04.2021 VAHEAEG 19.-25.04.2021    
20.04.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
26.04.2021 Ülejõe Ööbiku bändiproov, täpne kuupäev selgub 26.-30.04.2021 Solistid ja nende juhendajad Aet Vill
27.04.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.04.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
29.04.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
30.04.2021 Orienteerumine "Nõiajooks" 3.-4. klass Maris Niin
01.05.2021 Matemaatika õuesõppepäevad (mais) 5.-8. kl õpilased Kerdi Mihhailova
01.05.2021 Poistelaulu konkurss - kuupäev täpsustub (mais) Koolipere Muusikaõpetajad
01.05.2021 Ülelinnaline jalgpall (mais) 4.-5. klass Ene Viigimäe
01.05.2021 Ülelinnaline jalgpall (mais) 1.-3. klass Ene Viigimäe
01.05.2021 Maakondlik kergejõustik (mais) 5.-9. klass Ene Viigimäe
01.05.2021 Ülelinnaline kergejõustik (mais) 3.-4. klass Ene Viigimäe
01.05.2021 Õpilastööde näitus (mais) 5.-9.kl õpilased Mari-Liis Kirss
01.05.2021 Teadusainete orienteerumine (mais) 7.-9. kl õpilased Kerdi Mihhailova
01.05.2021 Vene keele maastikumäng (mais) 7.-9. klassid Laine Lusik
01.05.2021 Saksa keele maastikumäng (mais) 7.-8. klassid Ave Ermus
03.05.2021 Siseterviserada 03.-07.05.2021 1.-4. klass Maris Niin
03.05.2021 Ülejõe Ööbiku finaal Solistid ja nende juhendajad Aet Vill
03.05.2021 Pärnumaa parim miniettevõtja 2021 5. kl minifirma, 7.-8. kl MATIK Kristi Suppi
04.05.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
04.05.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.05.2021 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
06.05.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
06.05.2021 Inglise keele kooli võistlus - ristsõnade lahendamine 4. klassid Kai Kõks
11.05.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
11.05.2021 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier
13.05.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.05.2021 Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 9.00 LKK meeskond Sille Arust
18.05.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
18.05.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
18.05.2021 Tulevaste esimeste klasside vanemate koosolek tulevaste esimeste klasside vanemad
ja klassijuhatajad
Sille Arust
20.05.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
23.05.2021 Laulupäeva "Kodulootus" eelproov Tallinna lauluväljakul Muusikaõpetajad ja poistekoor muusikaõpetajad
24.05.2021 9. klassi loovtööde kaitsmine 9. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier
25.05.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
25.05.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
27.05.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
28.05.2021 Õppekäikude päev 1.-6. klass klassijuhatajad
28.05.2021 Eesti keele lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust
28.05.2021 III kooliastme loovtööde kaitsmine 7. ja 8. klassi õpilased Sille Arust, Taimi Dreier
01.06.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
01.06.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
01.06.2021 Aineühenduse juhtide koosolek aineühenduse juhid Sille Arust
01.06.2021 Koolisisene kergejõustik (juunis) 1.-2. klass Ene Viigimäe
01.06.2021 Teadusainete ühenduse ühine väljasõit (juunis) teadusainete ühenduse õpetajad Kairi Suvorov
01.06.2021 Üleriigiliine soome keelt b-keelena õppivate koolide kokkutulek 6.-9. klassid Agnes Tambet
03.06.2021 Õppekäikude päev 1.-8. klassid klassijuhatajad
03.06.2021 Matemaatika lõpueksam 9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust
03.06.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
04.06.2021 III timestri ja kooliaasta lõpp, hinded välja kell 16.00 aineõpetajad Sille Arust
07.06.2021 III timestri ja kooliaasta lõpp, aruanded kell 16.00 klassijuhatajad Sille Arust, Taimi Dreier
07.06.2021 Päästekoerad tulevad külla 1.-4. klass Maris Niin
08.06.2021 ÕN: III trimesti ja kooliaasta lõpetamine kell 13.15 ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
08.06.2021 Juhtkonna koosolek juhtkonna liikmed Margus Veri
08.06.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
09.06.2021 Valikeksam bioloogias, keemias, füüsikas, geograafias,
ajaloos, ühiskonnaõpetuses, inglise keeles, saksa keeles või
vene keeles
9. klassi õpilased Margus Veri, Sille Arust
09.06.2021 Õppekäigud (1.-4. klass), nutiorienteerumine (5.-8. klass) 1.-8. klassi õpilased
Taimi Dreier, huvijuht, kehalise kasvatuse õpetajad
10.06.2021 Tugikomisjoni koosolek tugikomisjoni liikmed Eevi Palu
10.06.2021 Valikeksami inglise keele suuline osa 9. klassi õpilased Margus Veri
10.06.2021 Õppeaasta lõpu kogunemised 1.-8. klass Margus Veri, Sille Arust
11.06.2021 Edukate päev
kell 10.00 1.-4. klassid
kell 13.00 5.-9. klassid
edukad õppurid, ainetundjad, sportlased ja konkursside võitjad, nende juhendajad ja lapsevanemad Margus Veri, Sille Arust, Aet Vill
12.06.2021 Eesti Naislaulu Seltsi ja Eesti Meestelaulu Seltsi
laulupäev "Kodulootus", Võru-Kubja laululaval
Muusikaõpetajad ja poistekoor muusikaõpetajad
15.06.2021 ÕN: 9. klasside lõpetamine ja täiendav õppetöö sooritamine ÕN liikmed Margus Veri, Sille Arust
17.06.2021 Põhikooli lõpuaktus Pärnu Kontserdimajas kell 12.00 põhikooli lõpetajad Margus Veri, Aet Vill
18.06.2021 Sisekontroll: õpetaja töö kokkuvõte-analüüsi esitamise tähtaeg õpetajad Sille Arust, Taimi Dreier
30.08.2021 ÕN: täiendava õppetöö sooritamine, õppeaasta lõpetamine,
kokkuvõte õppekasvatustööst, suunad uueks õppeaastaks
ÕN liikmed Margus, Veri, Sille Arust, Eevi Palu

3robo11v

 

Pärnu linna ja maakonna 3. klasside klassiõpetajad osalesid 26. oktoobril 2020 Nooruse majas töötubades, kus tutvuti haridusrobotite võimalustega õppetöös. 

Kohapeal oli 8 erinevat pesa haridusrobotitega, mida läbiti ringmeetodil. Robotitega sai tutvuda väikestes rühmades erinevaid praktilisi õppeülesandeid lahendades. Roboteid tutvustasid ja ülesandeid viisid läbi Pärnumaa koolide õpetajad. 

Haridusrobotid olid: Edison, EV3, Dash, Pro-Bot, Ozobot, Makey-Makey.

Meie koolis osalesid õpetajad Kairi Suvorov, Anneli Murel, Jane Siigur, Maali Pert, Helle Toots ja Dash-robotite töötuba viis läbi haridustehnoloog Taimi Dreier.

Üritust toetasid HARNO ja ProgeTiiger.

Fotod leiate siit 
 

 

 

 

Rohelises saalis on väljapanek SUDOKU, NONOGRAM, TANGRAM mõistatuste lahenduskäikudest ning võimalus endale nuputamiseks võtta paberkandjal ülesanne. Lisaks veel sõnalised mõtlemisülesanded ning Ruubiku Kuubiku lahendamisjuhend.

 Mõtle ise! Arenda ennast! Pane end proovile!
 
sudoku  tangram  nonogramm
 
 

Üldtööplaan 2019/20. õppeaasta

PDF-failina

Kuupäev

Ürituse nimi

Osalejad

Lisainfo, korraldajad vm

01.09.2019

Avaaktus 1. ja 9. klassidele

1. ja 9. klasside
õpetajad ja õpilased

Margus Veri, Sille Arust, Helena Ploompuu,
Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

02.09.2019

Avaaktus 2.- 8. klassidele

2.- 8. klasside õpilased ja kooli personal

Margus Veri, Sille Arust, Helena Ploompuu,
Aet Vill, Reine Niin ja Anu Tilk

10.09.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

10.09.2019

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

11.09.2019

Linna muusikaõpetuse ainesektsiooni koosolek

linna- ja maakonna muusikaõpetajad

Aet Vill

13.09.2019

7.-9. klasside ÕE valimised

ÕE, liikmed, huvijuht

ÕE, Helena Ploompuu

16.09.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

17.09.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

17.09.2019

Algklasside aineühenduse koosolek linnas

õpetajad

Marianne Tekkel

17.09.2019

Pärnu emakeeleõpetajate aineühenduse koosolek

õpetajad

Diana Kiilu

18.09.2019

ÕE tutvumisõhtu

ÕE, liikmed, huvijuht

Helena Ploompuu

18.09.2019

Euroopa spordinädala üritused

2.-5. klass

Ene Viigimäe

20.09.2019

Ülelinnaline murdmaajooks

3.-9. klass

Ene Viigimäe

23.09.2019

Sügise sünnipäeva tähistamine

1. klassid

Helena Ploompuu, ÕE

23.09.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

23.09.2019

Maailmakoristuspäev; teadvustame prügiga seonduvat

õpilased, iga õpetaja oma ainetunnis

Eda Eesmaa

24.09.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

24.09.2019

Loodusõpetuse tasemetöö 7. klassidele

7. klasside õpilased

Taimi Dreier, Merike Palginõmm

24.09.2019

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

25.09.2019

Maanteeameti koolitus "Georg" ja "Kaspar" 9. klassidele

9. klassi õpilased

Sille Arust

25.09.2019

Ülelinnaline pendelteatejooks

3.-9. klass

Ene Viigimäe

26.09.2019

Laulupeo tänuõhtu

kooride dirigendid

Eesti Laulu- ja Tantsupeo Sihtasutus, Aet Vill

26.09.2019

Euroopa spordinädala üritused

6.-9. klass

Ene Viigimäe

27.09.2019

Mihklilaat

koolipere

ÕE, Helena Ploompuu

30.09.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

30.09.2019

Ülelinnaline info otsimise võistlus 1.-3. klass

3. klassi õpilased

Eliana Prangli

30.09.2019

Nutiorienteerumine

1.-3. kl, 4.-6. kl, 7.-9. kl (3-liikmelised võistkonnad)

Taimi Dreier

01.10.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

01.10.2019

Loodusõpetuse tasemetöö 4. klassidele 

4. klasside õpilased

Taimi Dreier ja 4. klasside õpetajad

01.10.2019

Kohtumine Anne Kõrgega

õpetajad

Krista Karu

01.10.2019

Muusikapäev - kontsert aulas

koolipere

Helena Ploompuu, muusikaõpetajad

01.10.2019

Kunstiprojektis "Sketchbook", Eesti 100 raames. Sügis 2019-kevad 2020.

õpilased, juhendajad

Maret Hansalu

01.10.2019

Gulliveri teatrimäng

5.-9. klass

Diana Kiilu

01.10.2019

Ülelinnaline jalgpall P

8.-9. klass

Veiko Vetik

02.10.2019

Markku Aarnio loeng turvalisusest (soome keeles)

9. klassid

Soome Selts, Agnes Tambet

03.10.2019

Maakondlik orienteerumine

4.-9. klass

Ene Viigimäe

04.10.2019

Õpetajate päev

kogu kool

Helena Ploompuu, 9. klassid

05.10.2019

ELi programmeerimisnädal Europe Code Week 5.–20.10.2019

õpilased, õpetajad

Taimi Dreier

07.10.2019

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek kell 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

07.10.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

08.10.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

08.10.2019

Silver Sepp fantaasiapillidega

algklassid (2. tund), al 4. klassist (3. tund)

Helena Ploompuu, Eesti kontsert (paluks ette registreerida)

08.10.2019

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

09.10.2019

Lastevanemate üldkoosolek

lapsevanemad ja õpetajad

Margus Veri

10.10.2019

Muusikaõpetajate sügispäevad 10.-11.10

vabariigi erinevad muusikaõpetajad

Eesti Muusikaõpetajate Liit, Maimu Muttik, Anu Tilk

10.10.2019

Teadusainete ühenduse ühine kohvikute päeva külastus. 7.-11.10.2019

õpetajad

Kairi Suvorov

12.10.2019

Folgikrõmps

ansamblid

MTÜ ModeRato, Reine Niin

14.10.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

14.10.2019

Lauluvõistluse "Sügisulg" registreerimise tähtaeg

solistid ja juhendajad

Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

15.10.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

15.10.2019

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

15.10.2019

Klassidevaheline rahvastepall

3.-4. klass

Ene Viigimäe

16.10.2019

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

16.10.2019

Ülelinnaline kunstikonkurss 16.-17.10 2019

1. - 4. klassi õpilased

Vilve Noppel, Marianne Tekkel

17.10.2019

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

18.10.2019

Lepatriinu lasteteatri etendus "Näed, see seal"

algklassid

Helena Ploompuu

28.10.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

29.10.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

30.10.2019

Maakondlik 3x3 korvpall T, P

4.-7. klass

Veiko Vetik

31.10.2019

Briti nädala üritused "Victoria and Albert 200"

7.- 8. klassid

Kai Kõks, Sindi Gümnaasiumis

01.11.2019

Sisekontroll: Uute õpetajate tundide külastamine
(november, detsember)

uued õpetajad

Sille Arust

01.11.2019

Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" eelvoorud 1.-3.11.2018

solistid ja juhendajad

Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

01.11.2019

Draamakonkurss

5.-8. klass

Marge Kanniste

01.11.2019

Raba5 projekt novembri jooksul

4.-9. klass

Ene Viigimäe

01.11.2019

Ülelinnaline rahvastepall T

5. klass

Kristin Raudberg

01.11.2019

Maakondlik sulgpall

1.-9. klass

Ene Viigimäe

01.11.2019

Teadusbuss tuleb külla

õpilased

Teadusbuss, Raido Koppel

01.11.2019

Geoloogia õppepäev

7.-9. kl õpilased

Daisy Kärner

01.11.2019

Vabariiklik koolinoorte mälumängu piirkonnavoor

5.-9. kl õpilased

Karin Känd

01.11.2019

Informaatikavõistlus Kobras (novembris)

6.-9. klassi soovijad õpilased

Taimi Dreier

01.11.2019

Jäätmetekke vähendamise nädal; online-viktoriin

7.-9. kl õpilased

Merike Palginõmm

04.11.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

04.11.2019

Ülelinnaline rahvastepall P

5. klass

Veiko Vetik

04.11.2019

Virpi Koivistoinen loeng mürast ja viipekeelest (soome keeles)

9. klassid

Soome Selts, Agnes Tambet

05.11.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

07.11.2019

Mardipäeva traditsioonid

algklassid

ÕE, Helena Ploompuu

09.11.2019

Kunstikonkurss 5.-9.klass

õpilased, juhendajad

Maret Hansalu

09.11.2019

Loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor

7.-8. kl õpilased

linna aineühendus, aineõpetajad, Merike Palginõmm

11.11.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

12.11.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

19.11.2019

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

12.11.2019

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

12.11.2019

Inglise keele võistlus Spelling Bee

5. klassid

Kai Kõks

13.11.2019

Ülelinnaline rahvastepall P

3. klass

Veiko Vetik

18.11.2019

Kooli sünnipäeva aktused

koolipere

Helena Ploompuu ja muusikaõpetajad

17.11.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

18.11.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

19.11.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

20.11.2019

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

20.11.2019

Ülelinnaline rahvastepall T

3. klass

Kristin Raudberg

21.11.2019

XI üleriigilised õppealajuhatajate koostööpäevad (21.-22.11)

Sille Arust

Sille Arust

21.11.2019

Konverents "Lahe koolipäev"

7 ÕE liiget ja huvijuht

Helena Ploompuu, Lahe Koolipäev meeskond

22.11.2019

Mardipäevalaat

kogu koolipere

ÕE, Helena Ploompuu

22.11.2019

Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" vanema astme finaalkontsert Pärnu Kontserdimajas

edasipääsenud solistid ja juhendajad

Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

24.11.2019

Solistide lauluvõistluse "Sügisulg" noorema astme finaalkontsert Endla teatris

edasipääsenud solistid ja juhendajad

Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

25.11.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

26.11.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

26.11.2019

Inglise keele võistlus Spelllig Bee

6.klassid

Kai Kõks

28.11.2019

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

28.11.2019

Ülelinnaline 3.klasside Nuputa võistlus

igast 3-st üks kolmeliikmeline võistkond Mai põhikooli

Marianne Tekkel, Eliana Prangli, Kaisa Kütt,Kristel Kasearu

29.11.2019

I trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00

aineõpetajad

Sille Arust

01.12.2019

Klassidevaheline saalihoki

6.-9. klass

Ene Viigimäe

01.12.2019

Klassidevaheline pallilahing

3. klass

Ene Viigimäe

01.12.2019

Bioloogia olümpiaadi koolivoor

7.-9. kl õpilased

Eelika Lüll

01.12.2019

Maakondlik avatud füüsika võistkondlik viktoriin

8.-9. kl õpilased

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; Raido Koppel

01.12.2019

Nikolause pidu saksa keele õppijatele

6. klassid

Epp Suigusaar Sütevakas, Ave Ermus

02.12.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

02.12.2019

Koidulauliku valgel

5.-9. klass

Elsbet Vaigur

02.12.2019

Advendihommik

kogu kool

Helena Ploompuu

02.12.2019

I trimestri aruanded kell 16.00

aineõpetajad

Sille Arust

03.12.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

04.12.2019

ÕN: I trimestri lõpetamine kell 14.10

ÕN liikmed

Margus Veri, Sille Arust

04.12.2019

I trimestri lõpu kogunemised

koolipere

Margus Veri, Sille Arust

05.12.2019

Õppereis Helsingisse

7.-9. kl õpilased

Agnes Tambet, Diana Kiilu, Eelika Lüll

06.12.2019

Nigula päeva reis Tallinnasse

inglise keele õpetajad

Kai Kõks

09.12.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

09.12.2019

Ülelinnaline võimlemine

3.-5. klass

Karin Juga

09.12.2019

Rahvusvaheline arvutihariduse nädal 9.-15.12. https://csedweek.org/

õpilased, õpetajad

Taimi Dreier

09.12.2019

Sibeliuse loengud soome keele tundides

6.-9. klassid

Agnes Tambet

10.12.2019

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

10.12.2019

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

17.12.2019

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

12.12.2019

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

13.12.2019

Advendilaat

kogu koolipere

ÕE, Helena Ploompuu

16.12.2019

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

17.12.2019

Jõulukontsert Eliisabetis, kell 18.00

koolipere

Aet Vill

18.12.2019

VAT Teatri etendus "#kaotamindära" Tallinnas

7.-8. klass

Diana Kiilu

19.12.2019

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

20.12.2019

Kooli jõulukontserdid

kõik kooliastmed

muusikaõpetajad, Helena Ploompuu

20.12.2019

Jõulusalong

8.-9. klassid, õpetajad

ÕE, Helena Ploompuu

20.12.2019

Koolis jõulukontsert "Rahulikke jõule"

koolipere

Aet Vill

20.12.2019

Teadusainete kuldvillak

7.-9. kl õpilased

teadusainete ühendus, Külli Pärtelson

01.01.2020

OUP koolitus

inglise keele õpetajad

linna aineühendus, Kai Kõks

01.01.2020

Ettelugemised soome keele tundides

6. klassid

Agnes Tambet

06.01.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

07.01.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

08.01.2020

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

08.01.2020

Ülelinnaline kooliliiga võrkpall P

7.-9. klass

Egon Edo

09.01.2020

Ülelinnaline kooliliiga võrkpall T

7.-9. klass

Ene Viigimäe

10.01.2020

Maakondlik pallilahing T,P

3. klass

Egon Edo, Kristin Raudberg

13.01.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

14.01.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

14.01.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

21.01.2020

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

15.01.2020

Registreerimine ülelinnalise vastuvõtuga muusikaklassi
katsetele kooli kodulehel avatud infosüsteemi kaudu
(15.01-15.02)

1. muusikaklassi soovijate vanemad

Sille Arust, Taimi Dreier

15.01.2020

Maakondlik korvpall P

8.-9. klass

Veiko Vetik

16.01.2020

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

17.01.2020

Maakondlik sisekergejõustik

7.-9. klass

Ene Viigimäe

18.01.2020

Füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

8.-9. kl õpilased

linna aineühendus, aineõpetaja Raido Koppel

20.01.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

21.01.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

23.01.2020

Metsalaul Kilingi-Nõmmes

solistid ja juhendajad

Kilingi-Nõmme Klubi, Aet Vill

24.01.2020

Aabitsapidu 1. ja 9. klassid

1. ja 9. klassid

Helena Ploompuu

24.01.2020

Emakeeleolümpiaad

7.-9. klass

Marge Kanniste

25.01.2020

Keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

8.-9. kl õpilased

linna aineühendus, Külli Pärtelson

27.01.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

28.01.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

29.01.2020

Ugala etendus "Kuidas minust sai narkomaan" Haapsalus

7.-8. klass

Diana Kiilu, Anneli Bobrov

30.01.2020

Nuputa linnavoor

5.-7. kl õpilased

Eesti Matemaatika selts, TÜ teaduskool, Karin Känd

31.01.2020

Solistica, Vabariiklik solistide konkurss Saaremaal 31.01-02.02.2020

solistid ja juhendajad

Kuressaare Gümnaasium, Aet Vill

01.02.2020

9. klassi valikeksamite valimine (veebruaris)

aineõpetajad

Sille Arust

01.02.2020

Bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

7.-9. kl õpilased

Eelika Lüll

01.02.2020

Saksa keele mäng "Autobahn"

5. klassid

Ave Ermus, Keskraamatukogus

01.02.2020

David Samoilovi luule konkurss Paikuse Põhikoolis

vene keele õppurid

Laine Luisk

03.02.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

04.02.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

05.02.2020

Ülelinnaline miniliiga võrkpall P

4.-6. klass

Egon Edo

05.02.2020

Matemaatikaolümpiaadi piirkonnavoor

4.-9. kl õpilased

Kairi Suvorov, matemaatikaõpetajad

08.02.2020

Poistelaulu eelvoor Pärnu Kuntstide Majas

solistid ja juhendajad

Aet Vill

08.02.2020

Ajaloo-olümpiaad

8.-9. klass

Gea Kannus

10.02.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

11.02.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

11.02.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

11.02.2020

Geograafiaolümpiaadi piirkonnavoor

7.-9. kl õpilased

Daisy Kärner

12.02.2020

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

12.02.2020

Kuldsuu

7.-9. klass

Marge Kanniste

12.02.2020

Ülelinnaline miniliiga võrkpall T

4.-6. klass

Karin Juga

12.02.2020

Vene laulu festival ühisgümnaasiumis

vene keele õppurid

Laine Luisk

14.02.2020

Sõbrapäeva tähistamine

kogu kool

ÕE, Helena Ploompuu

15.02.2020

Muusikaolümpiaad

õpilased, juhendajad

Aet VIll

17.02.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

18.02.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

19.02.2020

Katsed 1. muusikaklassi

registreerunud 1. klassi õpilased

Sille Arust, muusika aineühendus

19.02.2020

Kirjatehnika võistlus koolis

õpilased 1.-4. klass

Klassijuhatajad, Marianne Tekkel

20.02.2020

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

20.02.2020

Pärnu linna nutivõistlus (2.-4. klass)

koolist üks 6-liikmeline võistkond Vanalinna põhikoolis

Eliana Prangli, Taimi Dreier

21.02.2020

Eesti Vabariigi aastapäeva aktused

kogu kool

muusikaõpetajad, Helena Ploompuu

25.02.2020

Arvutikoolitus

õpetajad Taimi Dreier

01.03.2020

Sisekontroll: rahuloluküsitlus 4.-9. klassi õpilased (märts)

4.-9. klassi õpilased

Sille Arust, Taimi Dreier

01.03.2020

"Känguru" võistlus

1.-4. klass

Klassijuhatajad, Marianne Tekkel

01.03.2020

Ansamblite lauluvõistlus "Ümin", kuupäev selgub

ansamblid ja juhendajad

Pärnu Kontserdibüroo, Aet Vill

01.03.2020

Kirjandusviktoriin

7.-9. klass

Anneli Bobrov

01.03.2020

Robootikavõistlus Robomadin (Märjamaal)

II-III kooliaste

Kalmer Kivi, Andi Lõhmus

02.03.2020

B-võõrkeele nädala üritused (2.-6.03)

5. klassid

Agnes Tambet, Laine Lusik, Ave Ermus

01.03.2020

Linna saksa keele olümpiaad (Sütevakas)

8.-9. klassid

Ave Ermus

01.03.2020

Mängud "Tunnen Soomet"

8. klassid

Agnes Tambet

01.03.2020

Vene keele olümpiaad

vene keele õppurid

Laine Lusik

01.03.2020

Matemaatika võistlusmäng KÄNGURU

1.-9. kl õpilased

matemaatikaõpetajad, Karin Känd, Marianne Tekkel

02.03.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

03.03.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

06.03.2020

Matemaatika olümpiaad linnas

4. klass - kaks õpilast klassist

Marianne Tekkel

09.03.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

10.03.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

10.03.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

10.03.2020

Ülelinnaline sisekergejõustik

3.-6. klass

Ene Viigimäe

24.03.2020

Arvutikoolitus

õpetajad

Taimi Dreier

11.03.2020

Maakondlik jalgpalli osavusfestival

3.-5. klass

Veiko Vetik

12.03.2020

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

13.03.2020

II trimestri lõpp, hinded välja kell 16.00

aineõpetajad

Sille Arust

13.03.2020

Ülelinnaline emakeelepäev

1.-4. klass

Marianne Tekkel

14.03.2020

Emakeelepäev

5.-9. klass

Diana Kiilu

16.03.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

16.03.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineõpetajad

Sille Arust

17.03.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

17.03.2020

ÕN. II trimestri lõpetamine 14.10

ÕN liikmed

Margus Veri, Sille Arust

18.03.2020

II trimestri lõpu kogunemised

kogu koolipere

Margus Veri, Sille Arust

18.03.2020

Maakondlik ergomeetrisõudmine

5.-9. klass

Ene Viigimäe

19.03.2020

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

20.03.2020

Playback

kogu kool

ÕE, Helena Ploompuu

23.03.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

24.03.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

26.03.2020

Inglise keele ülelinnaline võistlus (ristsõnade lahendamine)

4. klassid

Kai Kõks

30.03.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

30.03.2020 Pärnu linna nutivõistlus (põhikool), toimub märts-aprill 5.-6. ja 7.-9. klassi õpilaste võistkonnad Taimi Dreier

31.03.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

01.04.2020

Vendade Liivide etluskonkurss

5.-9. klass

Elsbet Vaigur

01.04.2020

Pärnu jutuvestjate konkurss

5.-7. klass

Diana Kiilu

01.04.2020

Klassidevaheline võrkpall

6.-9. klass

Ene Viigimäe

01.04.2020

Maakondlik korvpall T

8.-9. klass

Karin Juga

01.04.2020

Maakondlik male

1.-9. klass

Jaak Känd

01.04.2020

Ülelinnalise teatevõistlused

1.-5. klass

Ene Viigimäe

01.04.2020

Ülelinnaline jalgpall P

6.-7. klass

Egon Edo

01.04.2020

RMK metsaviktoriin; online-viktoriin

õpilased, õpetajad

Merike Palginõmm

01.04.2020

Stirlingmootorite võistlus

II-III kooliaste

Kalmer Kivi

01.04.2020

Saksa keele miniolümpiaad (linn)

6.-7.klassid

Ave Ermus

01.04.2020

Vene keele maastikumäng

vene keele õppurid

Laine Lusik

02.04.2020

Inglise keele linnaolümpiaad

6.-7.klassid

Kai Kõks, Reene Tammearu

06.04.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

07.04.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

07.04.2020

Inglise keele linnaolümpiaad

8.-9.klassid

Kai Kõks, Reene Tammearu

09.04.2020

Soome keelt B-keelena õppivate koolide kokkutulek

soome keele õppurid

Agnes Tambet, Soome Instituut

11.04.2020

Vabariiklik poistekooride konkurss

poistekoor ja juhendajad

Eesti Meestelaulu Selts, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk

12.04.2020

ÕE koosolek

ÕE liikmed

Helena Ploompuu ja ÕE

13.04.2020

B-võõrkeele valimine

5. klasside õpilased

Sille Arust

13.04.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

14.04.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

14.04.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

16.04.2020

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

17.04.2020

Ülejõe Ööbiku eelvoorud

solistid ja juhendajad

Muusikaõpetajad

21.04.2020 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier

27.04.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

28.04.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

30.04.2020

Osaluskohvik

5.-9. klassid

ÕE, Helena Ploompuu

01.05.2020

Ülelinnaline jalgpall P

4.-5. klass

Veiko Vetik

01.05.2020

Ülelinnaline jalgpall P

1.-3. klass

Kristin Raudberg

01.05.2020

Maakondlik kergejõustik

5.-9. klass

Ene Viigimäe

01.05.2020

RMK postkaardikonkurss

õpilased

Merike Palginõmm

01.05.2020

Kooli õpilastööde kevadnäitus

1.-9. klasside õpilased

käsitöö-, töö-, tehnoloogiaõpetuse- ja kunstiõpetajad, Mari-Liis Kirss

01.05.2020

Linna käsitöönäitus "Pitsilised-satsilised" Pärnu Muuseumis

5.-9. klassi tütarlapsed

Linna käsitöö ja kodunduse aineühendus, Mari-Liis Kirss

01.05.2020

Stratosfääripalli lend

kogu kool

Raido Koppel, Kalmer Kivi

01.05.2020

Saksa Kevade ürituste sari

saksa keele õppurid

Ave Ermus, Ene Kübarsepp

01.05.2020

Soome keele õuesõpe + loodustunnid

soome keele õppurid

Agnes Tambet

01.05.2020

Inglise keele minidraama festival Väikeses Vabakoolis

3. klassid

Kai Kõks

02.05.2020

Solistide konkurss "Helisev hääl"

Solistid ja juhendajad

MTÜ ModeRato, Reine Niin

04.05.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

05.05.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

08.05.2020

Ülejõe Ööbiku bändiproovid

lauljad ja juhendajad

Aet Vill

11.05.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

11.05.2020

Ülejõe Ööbiku finaalkontsert

koolipere

Aet Vill

12.05.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

12.05.2020

3. klassi eesti keele tasemetöö

3. klassi õpilased

Sille Arust, klassiõpetajad

12.05.2020

Aineühenduse juhtide koosolek

aineühenduse juhid

Sille Arust

13.05.2020

6. klassi eesti keele tasemetöö (elektrooniliselt)

6. klassi õpetajad

Sille Arust, Taimi Dreier, eesti keele õpetajad

14.05.2020

Tulevaste esimeste klasside vanemate koosolek

tulevaste esimeste klasside klassijuhatajad ja lapsevanemad

Sille Arust

18.05.2020

Juhtkonna koosolek

juhtkonna liikmed

Margus Veri

19.05.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

19.05.2020 Arvutikoolitus õpetajad Taimi Dreier

19.05.2020

Inglise keele mininäidendite päev

3. klass - Pärnu Vabakoolis

inglise keele õpetajad, Kai Kõks

21.05.2020

Liikuma Kutsuva Kooli koosolek 8.15

LKK meeskond

Sille Arust

21.05.2020

Poistelaulu kontsert

poistekoor ja juhendajad, koolipere

Muusikaõpetajad, Aet Vill

26.05.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

26.05.2020

viimase koolikella aktus

1. ja 9. klassid

Helena Ploompuu ja 8. klassid

26.05.2020

Ülelinnaline kergejõustik

3.-4. klass

Ene Viigimäe

29.05.2020

ÕE aastalõpu sündmus

ÕE

Helena Ploompuu ja ÕE

30.05.2020

Pärnumaa laulupidu "Laula kuni elad!"

koolikoorid

Pärnu linn, Aet Vill, Reine Niin, Anu Tilk, Maimu Muttik

01.06.2020

Põhikooli eesti keele lõpueksam

9. klassi õpilased

Margus Veri, eesti keele õpetajad

01.06.2020

8. klassi loovtööde kaitsmine

7. ja 8. klassi õpilased

Sille Arust, Taimi Dreier

01.06.2020

Õppekäikude päev

1.-6. klassi õpilased

klassijuhatajad

01.06.2020

III trimestri ja aastahinded välja kell 16.00

aineõpetajad

Sille Arust

01.06.2020

Elamusmängud Raekülas 4. klass

koolist kaks 6-liikmelist võistkonda

Marianne Tekkel

01.06.2020

Kergejõustik koolis

1.-2. klass

Ene Viigimäe

01.06.2020

Teadusainete ühenduse ühine väljasõit (juunis)

õpetajad

Kairi Suvorov

02.06.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

02.06.2020

III trimestri ja aastaaruanded 14.00

aineõpetajad

Sille Arust

02.06.2020

Ülemaailmne keskkonnapäev; õppeprogrammid klassidele

6.-8. kl õpilased

Keskkonnaamet ja keskkonnaharidusosakond, Merike Palginõmm

03.06.2020

ÕN: III trimestri ja õppeaasta lõpetamine kell 12.30

ÕN liikmed

Margus Veri, Sille Arust

03.06.2020

Ülemaailmne keskkonnapäev; õppeprogrammid klassidele

6.-8. kl õpilased

Keskkonnaamet ja keskkonnaharidusosakond, Merike Palginõmm

04.06.2019

Õppekäikude päev

1.-8. klassid

Klassijuhatajad

04.06.2020

Põhikooli matemaatika lõpueksam

9. klassi õpilased

Margus Veri, matemaatikaõpetajd

05.06.2020

Õppeaasta lõpetamise kogunemised:
kell 9.00 1.-2. klassid
kell 10.00 3.-4. klassid
kell 11.00 5.-6. klassid
kell 12.00 7.-8. klassid

1.-8. klassi õpilased

Margus Veri, Sille Arust

06.06.2020

Edukate päev vastuvõtud:
kell 10.00 1.-4. klass
kell 13.00 5.-9 klass

edukad õppurid, ainetundjad, sportlased ja konkursside võitjad, nende juhendajad ja lapsevanemad

Margus Veri, Sille Arust, Helena Ploompuu

09.06.2020

Tugikomisjoni koosolek

tugikomisjoni liikmed

Eevi Palu

10.06.2020

Valikeksam bioloogias, keemias, füüsikas, geograafias,
ajaloos, ühiskonnaõpetuses, inglise keeles, saksa keeles
või vene keeles (10.-11.06)

9. klassi õpilased

Margus Veri, Sille Arust, aineühenduse juhid

15.06.2020

Sisekontroll: õpetaja töö kokkuvõtte-analüüsi
esitamise tähtaeg

õpetajad

Sille Arust, Taimi Dreier

16.06.2020

ÕN: 9. klasside lõpetamine ja täiendava õppetöö sooritamine

ÕN liikmed

Margus Veri, Sille Arust

18.06.2020

Põhikooli lõpuaktus Pärnu Kontserdimajas kell 12.00

9. klassid

direktsioon

28.08.2020

Õppeaasta lõpu ÕN: kokkuvõte õppekasvatustööst,
suunad uueks õppeaastaks, täiendava õppetöö sooritamine

ÕN liikmed

Margus Veri, Sille Arust, Eevi Palu

Reede, 4. oktoobri õhtul toimub Pärnu Kontserdimajas õpetajate päeva pidulik kontsert "Sulle õpetaja", mil Pärnu linna poolt antakse üle haridus- ja noorsoopreemiad. Meie koolile sai osaks tunnustus mitmes kategoorias. Aasta noore õpetaja nimetuse pälvib õpetaja Ande Pelberg, samuti on aasta õpetaja tiitli saajate seas meie kooli informaatika õpetaja ja haridustehnoloog Taimi Dreier. Aasta tugispetsialistiks sai meie kooliga tihedalt seotud Pärnu õppenõustamiskeskuse sotsiaalnõustaja Ello Jõepera. Aasta haridusjuhiks valiti Pärnu Ülejõe Põhikooli direktor Margus Veri. Palju õnne suure tunnustuse eest! Uudist kajastas Pärnu Postimees.

Head lapsevanemad! Lastevanemate üldkoosolek toimub K, 9. oktoobril kell 18.00 kooli aulas (IV korrusel). Olete oodatud osalema!

Päevakord:

1. Õpilaste rahuloluküsitluse kokkuvõtted 2018/2019 õppeaastast (4. ja 8. klassi õpilaste andmete põhjal)

2. Liikuma Kutsuva Kooli programmi tutvustus

3. Rahvusvaheliste projektide tutvustus

4. Hoolekogu valimine

Huviringi nimi toimumiskoht toimumise aeg kooliaste/klassid juhendaja/d
väikekandle ring aula N. 6 tund 1-6 klass Reine Niin
poiste ansambel kab 301 R. 6 tund 1-3 klass Reine Niin
solistid kab 301 E. 8 tund 1-3 klass Reine Niin
solistid kab 301 R. 7 tund 1-3 klass Reine Niin
1 a ansambel kab 301 T. 5 tund 1 a klass Reine Niin
solistid A306 T. 7.tund 1.-9. klass Aet Vill
solistid A306 T. 8.tund 1.-9. klass Aet Vill
solistid A306 K. 6.tund 3.a klass Aet Vill
ansambel M.U.S.A A306 N. 7.tund 5.a klass  Aet Vill
ansambel Grif A306 R. 5.tund 3.a klass Aet Vill
solistid A306 R. 6.tund 5.a klass Aet Vill
solistid  A306 R. 7. tund 5.a klass Aet Vill
I klasside tüdrukute mudilaskoor A306 T. 1.tund 1 klassid Aet Vill
I klasside poistekoor A301 T. 1.tund 1 klassid Reine Niin
Poistekoor A301 ja aula K. 1.tund 2.-9. klassid Maimu Muttik
Poistekoor A301 ja aula N. 1.tund 2.-9. klassid Maimu Muttik ja Reine Niin
mudilaskoor I A305 ja aula K. 1.tund 2.-4. klassid Anu Tilk
mudilaskoor II A306 K. 1.tund 2.-4. klassid Aet Vill
lastekoor A305 ja A306 N. 1.tund 5.-9. klassid Aet Vill ja Anu Tilk
ansambel A301 N.8.tund 8.a.klass Maimu Muttik
ansambel A305 R. 6.tund 2.a Anu Tilk
ansambel A305 K.6.tund 4.a Anu Tilk
ansambel A305 N.7.tund 6.a Anu Tilk
ansambel A305 T.7.tund 7.a Anu Tilk
solistid A305 R.7.tund 2a,7a Anu Tilk
solistid A305 R.5.tund 4a Anu Tilk
malering A207 E 5. tund 2. bcd Känd
malering A211 R 5.tund 1. ab Känd
malering A208 K 6. tund 4.+3.+2. a Känd
malering A207 R 5. tund 1. cd Känd
malering A207 R 6 tund 4.+3.+2.  Känd
tantsuring A 407 T 6.tund 1.c Tammik
tantsuring A 407 K 6. tund 3.a,b Tammik
tantsuring A 407 N 6.tund 1.b Tammik
orkester aula N, 2. ja 3. tund   Vendla
kitarr  orkestriruum E 5. tund 4a  
kitarr orkestriruum E 6. tund 1a  
kitarr  orkestriruum E 7. tund 5a  
kitarr  orkestriruum K 5. tund 2a, 3c  
kitarr  orkestriruum K 6. tund 3b, 3d-need, kellel pole inglise keel 6. tunni ajal
kitarr  orkestriruum K 7. tund 3a, 7a  
kitarr  orkestriruum K 8. tund 9a, 7b, 6a, 3d-need, kellel on inglise keel 6. tunni ajal

Hea Ülejõe kooli lapsevanem, sõber!
Tule uudistama Ülejõe põhikooli õppetöökodade ja mehhatroonikalabori sisu esmaspäeval, 23. oktoobril kell 17-20.

Alates käesolevast õppeaastast on Ülejõe põhikooli õpilastel tehnoloogiaõpetuse tundides ettenähtud ka metallitöö ja mehhatroonika valdkonna teadmiste ja oskuste omandamine. Võimalik, et juba olemasolevad tingimused sobivad ka täiskasvanutele oma hobidega tegelemiseks õhtustel aegadel. Tule kohale, siis saame rääkida arengutest ja teemadel arutleda!

Ülejõe põhikooli tehnoloogiaõpetajad Kalmer Kivi ja Raul Kirss.
Kontakt: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. 53332989

Meie kool osaleb Hooandja ja "Igal lapsel oma pill" ühisprojektis, kus kogume Hooandja kaudu annetusi soetamaks muusikainstrumente.

Loe rohkem Hooandja lehelt, vaata meie ägedat videot ja jaga seda!

http://pill.hooandja.ee/projekt/paris-pillid-pariseks