Seoses valitsuse kehtestatud piirangutega üldhariduses toimub õppetöö järgmiselt:

 • kontaktõppel koolis on 1.-4. klassi õpilased ja kõik e-, i- ning y-klasside õpilased;

 • distantsõppel on 5.-9. klasside õpilased;

 • tunnid toimuvad tunniplaani järgi (NB! Jälgida tuleks kindlasti muudatusi tunniplaanis (https://ylejoe.edupage.org/timetable);

 • 5.-9. klasside õpilastel, kes elavad koolimaja läheduses, on võimalus osaleda juhendatud kehalise kasvatuse tundides kooli staadionil või õuealal kokkuleppel kehalise kasvatuse õpetajaga. Vältimaks riietusruumide kasutamist, peab õpilane tulema tundi kohe sportlikus riietuses. Kehalised tegevused toimuvad hajutatult. Kehalise kasvatuse tunnid toimuvad tunniplaani järgi;

 • sooja koolitoidu soovi korral toitlustab söökla distantsõppel olevaid õpilasi koolis sööklas kell 11.30-12.30;

 • kontaktõppel olevate õpilaste toitlustamine toimub kell 10.30-11.15;

 • distantsõppe ajal toimub õpilaste juhendatud õpe, mille vältel on aineõpetaja vähemalt korra nädalas õpilastega ühenduses videotunni kaudu.

---

Lisainfo: telefon 444 7180  ja email See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Tõenäoliselt toimub piirangute ja õppetöö korralduse osas veel muudatusi. Jälgige infot!

Jõudu ja tervist muutuvates oludes kohanemiseks!

20210218 134114

Eesti Vabariigi aastapäeva aktuste videod: 

22.-28. veebruar 2021 - vaheaeg.

Kooli staadioni uisuväljak ootab aktiivset kasutust.
Oleme õues, oleme terved!

uisu

uisu2

 

sobrapaev

Terviseamet on koostanud soovitused koolidele seoses COVID-19 haiguse levimusega maailmas. 

Kõige olulisem on viiruse leviku tõkestamisel kiire infovahetus erinevate ametkondade vahel ning tasakaalustatud, tõenduspõhise info ja käitumisjuhiste jagamine elanikkonnale.

Tulenevalt epidemioloogilisest olukorrast maailmas, soovitab Terviseamet teavitada lastevanemaid, kes käisid puhkamas kõnealuse viiruse suurema levikuga paikades. Võimalusel soovitatakse neil viibida koos lastega 14 päeva kodus ja jälgida perekonna tervislikku seisundit.

Lapsevanematel, kelle laps ettevaatusabinõuna koju jääb, palume teavitada sellest õppeasutust. E-õppe vahendeid kasutades on võimalik korraldada sellel ajal individuaalõpet kodustes tingimustes.

Haridus- ja Teadusministeerium kutsub üles haridusasutuste juhte ja pidajaid jälgima olukorda oma asutuses ning tegutsema vastavalt olukorrale, järgides Terviseameti soovitusi. Kool hindab koos pidajaga, kas olukord asutuses vajab sekkumist ning tegutseb nende volituste piires, mille sätestab Põhikooli- ja Gümnaasiumiseaduse § 45.

Anname teada, et hetkel ei nõua olukord erakorralisi meetmeid haridusasutustes, kuid arvestades ka grippi haigestumise hooajalist tõusu, palume Teil pöörata olulist tähelepanu piisknakkuste ennetusmeetmetele.
Kõige värskema info viiruse leviku ja selle tõkestamise kohta leiab Terviseameti kodulehelt

Haridus- ja Teadusministeerium jälgib olukorda ja vastavalt vajadusele edastame täiendavat infot. Kutsume haridusrahvast ja kõiki teisi üles säilitama rahulikku meelt ning tegutsema läbimõeldult ja värskele ametlikule teabele tuginedes.

Küsimuste korral pöörduge palun See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Soovitustega saate tutvuda siin

Lugupidamisega
Haridus- ja Teadusministeerium

Õpilasfirmade aastalaadal Rocca al Mare kaubanduskeskuses 08.02.2020 osalesid 7.c klassi minifirmad MF Kristall, MF Laaneke, MF Magus pop, MF Mustast valgeks, MF Neljakordne ja MF Särav ning 7.e klassist MF Šokoloko. 
Valik õpilaste arvamusi: 
 • laat oli tore;
 • oli põnev uusi inimesi näha; 
 • meeldis, et oli suurem müügibox;
 • palju sebimist oli, aga kannatas ära; 
 • õppisin paremini müüma; 
 • kohtunikud olid väga toetavad ja andsid nõu mida paremini teha.  
Kes müüs rohkem, kes vähem, kellele meeldis rohkem, kellele vähem, aga uusi kogemusi said kõik osalejad.
Õpilasi juhendas Kristi Suppi
 
 

vaiksoo
5. jaanuaril 2020 külastas kolmandate klasside õpilasi lastekirjanik Jaanus Vaiksoo.
Kirjanik jutustas õpilastele "Aabitsa" saamisloost, luges ette põnevamaid luuletusi oma raamatutest ning vastas küsimustele.
Kohtumine lõppes 3.a klassi esinemisega. Õpilased esitasid Jaanus Vaiksoo loodud lühiooperi " Onu Heino jõulupuudel", millele lõid koos muusikaõpetaja Anu Tilgaga muusika.

Vaata pilte!

Koolitused 2019. aasta sügisel 1. klassi minevate laste vanematele

» 28. veebruaril Pärnu linnavalitsuses (Suur-Sepa 16, III korruse saalis nr 346)
» 4. märtsil Paikuse Põhikoolis (Paide mnt 19)
» 5. märtsil Audru Koolis (Lihula mnt 10)
» 7. märtsil Tõstamaa Keskkoolis (Kalli mnt 13)
Koolituste algus kell 17.30

Kuidas siseneda ARNO süsteemi ja milliseid toiminguid süsteemis teha? Kuidas haridussüsteem ARNO lapstele koolikohad määrab? Kuidas teha taotlus kooli vastuvõtuks või koolikoha muutmiseks? Kuidas taotleda ARNOs koolimineva lapse toetust? Kuidas toimida siis kui laps läheb varem kooli? Millised on ARNO võimalused huvikoolidesse ja pikapäevarühma registreerimisel? 

Neile ja paljudele teistele küsimustele anname vastused koolitusel, kuhu ootame 2019. aasta sügisel 1. klassi minevate laste vanemaid.

Pärnu linnavalitsus
Haridusosakond
haridusnõunik
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel: 444 8254

Lisainfo (DOC fail)

 

EV 101 aktused

Hea koolipere! Olete kõik oodatud osalema! 

sõbrapäeva plakat