Kaasaaegse kunsti „ Koolimoodne kunst 2018“ kunstinäitus Pärnu Uue Kunsti Muuseumis on veel avatud 11. novembrini 2018. Töid on väljas õpilastelt üle Eesti.

Meie koolist on väljas Reti Kandelini 5.a klass töö „Väljasirutus“(juh õp Maret Hansalu), Eunike Penu „Põhjatud uudised“( juh õp Maret Hansalu) ja „25 rõõmupalli. 9. oktoober“ ühistöö 2.d klass (juh õp Kristel Kasearu).

 reti reti pildiga pohjatud uudised eunike pohjatud uudised eunike2

25roomupalli 2

Pärnu Ülejõe Põhikool võitis OÜ Paikre vanapaberi kogumise kampaania!

Kogusime 10 698 kg!

Täname kõiki peresid vanapaberi kogumise ja toomise, tassimise ja vedamise eest! Ja ennekõike säästliku elu-ja mõtteviisi levitamise ja edendamis eest!

Tulemus sai tänu teile suurepärane!

Meie kooli agaramad kogujad olid seekord 4.d, 1.c ja 2.b klassi õpilased.

koolisynnaKooli sünnipäev

Koolil täitus 59 aastat! Seda pidupäeva tähistas kogu kool.

Aktustel kõlasid kaunid laulud, luuletused ja väikesed 1. klassi õpilased tantsisid folkloortantsu.

Igale sünnipäevale oodatakse kaugeid ja armastatud külalisi. Meie külalisteks olid vilistlased Anne Sepping ja Jüri Mõis, kes tulid oma kunagisse kooli väga hea meelega. Nad jagasid helgeid mälestusi oma kooliajast praeguste õpilastega ja tõid välja erinevused erinevatest aegadest.

 

paripillid

Meie kool sai sel aastal Paikre jäätmekäitluskeskuse korraldatud vanapaberi kogumise võistlusel II koha! Kogusime kokku 14 145 kg vanapaberit, millele antakse uus elu.

Koolisisese võistluse tulemused on järgmised:

1. koht - 3.B (klassijuhataja Anneli Murel)

2. koht - 5.A (klassijuhataja Diana Kiilu)

3. koht - 3.D (klassijuhataja Helen Põbo)

Täname kõiki õpilasi, lapsevanemaid ja õpetajaid, kes võistlusest osa võtsid. Järgmisel sügisel uue hooga!

Pärnu Ühisgümnaasium, Pärnu Koidula gümnaasium ja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium leppisid kokku 2018./2019. õppeaasta uute õpilaste vastuvõtmise põhimõtetes

Pärnu gümnaasiumite 2018/2019 õppeaasta vastuvõtt:

Pärnu Ühisgümnaasiumi, Pärnu Koidula gümnaasiumi ja Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumi 2018/2019 õppeaasta sisseastumiskatsed toimuvad 2018 aasta aprillis:

  • Pärnu Koidula Gümnaasiumis 14. aprill 2018
  • Pärnu Ühisgümnaasiumis 19.-20. aprill 2018
  • Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasiumis 21.- 22. aprill 2018

Gümnaasiumid:

Gümnaasiumitel ei ole õigust nõuda sisseastumiskatsed edukalt sooritanud või katseteta (olümpiaad, stipendium, kutse) õppima oodatud õpilastelt kinnitust õppima asumise kohta enne 4. maid 2018. Nimetatud kuupäevani garanteerib gümnaasium õpilasele pakutud koha 2018./19. õppeaasta kümnendas klassis.

Gümnaasium võib 4. maiks 2018 kinnitamata kohad täita paremusjärjestuses järgmiste kandidaatidega.

Õpilane:

Õpilane, kes on edukalt sooritanud gümnaasiumi sisseastumiskatsed või kellele pakutakse gümnaasiumikohta katseteväliselt (edu olümpiaadidel, stipendium, kutse) saab otsuse langetamiseks aega kuni 4. maini 2018. Nimetatud kuupäevani garanteerib gümnaasium õpilasele pakutud koha 2018/19. õppeaasta kümnendas klassis.

Õpilane kinnitab oma koolivaliku hiljemalt 4. maiks, teavitades oma otsusest gümnaasiumit.

Õpilane, kes 4. maiks 2018 ei kinnita õppima asumist gümnaasiumisse, vabastab koha, mille gümnaasium võib täita paremusjärjestuses järgmise kandidaadiga.

Pärnu Koidula gümnaasium

Pärnu Ühisgümnaasium

Pärnu Sütevaka Humanitaargümnaasium

Info edastas 

Katrin Markii
Pärnu linnavalitsus
Haridus- ja kultuuriosakond
haridusnõunik
See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.
tel: 444 8254
GSM: +372 525 8550

Toimus 26.11.2016.

Laupäeval võõrustas meie kool linna kunstiõpetajaid ja -õpilasi. Kunstnik Kaija Kesa juhendamisel õpiti tundma põnevat linoollõike tehnikat. Paljudele oli uus ka eksliibrise mõiste.

Eelmise Eesti Vabariigi ajal laialt levinud raamatumärki kohtab tänapäeval haruharva. Varem tehti neid erinevates graafilistes tehnikates - lisaks linoollõikele kasutati kuivnõela ja tušši.

Töötoast innustust saanutele korraldab linn uue aasta hakul eksliibrise konkursi. Konkursil võivad muidugi kõik osaleda ja ka tehnika antakse vabaks.

Esimesel võimalusel lisan fotod. Näidiseid saab näha kunstiklassis.

Pärnu Ülejõe Põhikool  kuulutab välja konkursi  matemaatikaõpetaja ametikohale

Tööle asumine veebruaris 2017. Täistööaeg, töötasu alates 1150 eurost.

Avaldus, CV ja kvalifikatsiooni tõendavate dokumentide koopiad saata 5. detsembriks 2016 aadressil:

Pärnu Ülejõe Põhikool
Tallinna mnt 40a 
80010 Pärnu

või digitaalallkirjastatult e-postiga See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.    

Info: 444 7185, 444 7183

Kolmapäeval toimus teatris Endla poolfinaal "Gulliveri teatrimäng". Meie 9.a klassi õpilased Laura, Gertu, Rave-Ly, Irene, Eero, Karoliina ja Eliise-Marite saavutasid III-IV koha. Õpilasi juhendas õpetaja Gert Köösel. Palju õnne!