Huviringis osalemiseks palun võtta ühendust huviringi juhendajaga või huvijuhiga. Kooli poolt pakutavad huviringid on meie õpilastele tasuta!

Huviringi nimi toimumiskoht toimumise aeg kooliaste/klassid juhendaja/d
Rahvatants aula kolmapäev 6. tund, 13.15-14.00 II      4.b I grupp Krista Tammik
Rahvatants aula neljapäev 5. tund, 12.20-13.05 II      4.b II grupp Krista Tammik
Rahvatants aula esmaspäev 5. tund, 12.20-13.05 I       2.b Krista Tammik
Tansturing aula teisipäev 5. tund, 12.20-13.05 I       2.b Krista Tammik
Röömupallid A305  neljapäev 6 tund, 13.15-14.00   Reine Niin
poisteansambel Noodipoisid A301 teisipäev 6 tund, 13.15-14.00   Reine Niin
Päiksekiired A301 reede 6 tund, 13.15-14.00   Reine Niin
1. klasside tütarlatekoor A306/Aula teisipäeval, 1.tund, 8.15-9.00 I kooliaste (1.-3. klass) Aet Vill
II astme mudilaskoor A 306 kolmapäeval, 1.tund, 8.15-9.00 I ja II kooliaste (2.-4. klass) Aet Vill
Lastekoor A 306/aula neljapäev, 1.tund, 8.15-9.00 II ja III kooliaste (5.-9. klass) Aet Vill ja Anu Tilk
Solistiõpe A 306/aula E (8. ja 9.tund); N (4.t ja
7.; 8.tund); R (7.-8.tund)
I-II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Aet Vill
Ansambel M.U.S.A A 306 kolmapäeval, 7.tund, 14.10-14.55 II kooliaste (6.klass) Aet Vill
Ansambel Grif A 306 reedel, 5.tund, 12.20-13.05 II kooliaste (4.klass) Aet Vill
1.A klassi ansambel A 306 kolmapäeval, 5.tund, 12.20-13.05 I kooliaste (1.klass) Aet Vill
2.-4.klassi poistekoor A301/aula kolmapäeval 1. tund, 8.15-9.00 I kooliaste (1.-3. klass) Maimu Muttik/Reine Niin
5.-9.klassi poistekoor A 301/aula neljapäeval 1.tund, 8.15-9.00 II ja III kooliaste (5.-9. klass) Maimu Muttik/Reine Niin
Harmoonikud A 301/aula kolmapäeval 8.tund, 15.00-15.45

III kooliaste (7.-9. klass)

Maimu Muttik
Kvartett A 301/aula neljapäeval 9.tund15.50-16.35 III kooliaste (7.-9. klass) Maimu Muttik
Kitarriring aula kõrval orkestriruum esmaspäev 13.15-14.00 I kooliaste (1.-3. klass) Kersti Aas
Kitarriring aula kõrval orkestriruum esmaspäev 14.10-14.55 I kooliaste (1.-3. klass)  Kersti Aas
Kitarriring aula kõrval orkestriruum esmaspäev 15.00-15.45 I kooliaste (1.-3. klass)  Kersti Aas
Kitarriring aula kõrval orkestriruum kolmapäev 12.20-13.05 I kooliaste (1.-3. klass)  Kersti Aas
Kitarriring aula kõrval orkestriruum kolmapäev 13.15-14.00 I kooliaste (1.-3. klass)  Kersti Aas
Kitarriring aula kõrval orkestriruum kolmapäev 14.10-14.55 I ja II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Kersti Aas
Kitarriring aula kõrval orkestriruum kolmapäev 15.00-15.45 II ja III kooliaste (4.-6. klass, 5.-9. klass) Kersti Aas
Malering A 211 esmaspäev 12.20-13.05 I ja II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Jaak Känd
Malering A 212 esmaspäev 13.15-14.00 I ja II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Jaak Känd
Malering A 309 neljapäev 13.15-14.00 I ja II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Jaak Känd
Malering A 309 nelapäev 14.10-14.55 I ja II kooliaste (1.-3. klass, 4.-6. klass) Jaak Känd
Malering A 309 reedel, 5.tund, 12.20-13.05 I kooliaste (1.-3. klass) Jaak Känd